Soukromý dětský fyzioterapeut Praha 10/15 ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Agnes9
Kecalka 174 příspěvků 07.03.19 12:51
Soukromý dětský fyzioterapeut Praha 10/15 ? ?

Ahoj ženy a slečny, mám prosbu. Neznáte některá náhodou dětského (asi soukromého) fyzioterapeuta z Prahy 10/15? Mám problém se synem (6m) který má lehnou hypertronii a špatné postavení těla. Na bříšku stále trochu plave a jednu ručičku nadzvedává. Na fyzio docházíme od 4m ale je to tam strašně šup šup… vždy na 5 minut s tím, že se trochu zlepšil. Máme jeden cvik z Vojtovky. Dle mě se ale nelepší a navíc mám pocit, že s ním cvičím špatně. Na břise se mu moc nelíbí, ale je vidět ze by se už chtěl hýbat nebo na kolínka. Nemáte proto někdo kontakt na někoho, kdo by byl ochoten mi jednou či opakovaně dojít domů a vše mi v klidu ukázat, vyzkoušet se mnou? Či chodit se synem cvičit? :hug: Na ceně nezáleží. Jen chci synovi pomoci… polud někdo napíše, díky moc :)

Reakce:
luci.no
Kecalka 425 příspěvků 07.03.19 12:56

@Agnes9 se synem jsem chodila do polikliniky Plananska k Mudr. Masarikove. Rehabilitacnich tam je pak vic.

Agnes9
Kecalka 174 příspěvků 07.03.19 12:57

@luci.no tam přesně docházíme, ale jak říkám… je to moc rychle ryhle a nejde nám to. Hledám proto někoho kdo bude mít víc než 5-10 minut :zed:

ovetru
Povídálka 34 příspěvků 07.03.19 14:13

Mgr. Alzbeta Votavova. Je sice na Zizkove/Jarove, ale z P15 to neni tak daleko a pani je vyborna. Nejsem si ovsem jista, zda ma smlouvu s pojistovnami.

lenac1
Povídálka 12 příspěvků 07.03.19 17:06

Masarikovou fakt ne! Byla jsem s dcerou jednou a už nikdy víc, strašně nepříjemná ženská. Alžběta Votavova je báječná, chodily jsme cca 1,5 roku. Platí se hotově, ale žádná pálka. Cvičí se v ordinaci u ní doma, klídek a pohoda. Já to měla i jako psychoterapii, paní je opravdu skvělá a s dětma to moc umi. Netlačí vojtovku za každou cenu, spíš bobatha a různá motivační cvičení.

Váš příspěvek
Reklama