Soukromý domov seniorů - poradíte?

Anonymní
22.2.21 11:36

Soukromý domov seniorů - poradíte?

Ahoj,

hledám soukromý domov seniorů pro dědečka. Můžete prosím nějaký doporučit?
Pouze Praha a Jižní Čechy. Hledám všude po internetu a vždy na mě vyskočí špatné recenze a negativní zkušenosti. Proto se chci zeptat tady.
Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
780
22.2.21 12:07

My měli babičku v CB u Hvizdala a za mně to bylo ok.Byla už ležící, ale pečovali o ní dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 12:15

Diky. Zkousime ruzne domovy, jsem opravdu zoufala. Zadosti jsme dali do vsech ruznych po jiznich Cechach (Bechyne, Pisek, Tabor), vzdy napisou, ze dedu berou, ale zrovna nemaji kapacitu. Je nyni na ldnce a je to tam dost spatny. Hvizdala jsme nezkouseli…diky mrknu se

• Citovat
  • Nahlásit
780
22.2.21 12:20

Chápu. U nás to trvalo cca 9mesicu, mezitím byla na ldn, pak v odlehcovaku. Jakmile byla tam, tak už vše slapalo. Tak ať to dopadne dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6904
22.2.21 12:25

Kdy jej tam chcete umístit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
22.2.21 12:27

Tak pokud by jste chtěli i Prahu, tak já jako dobrovolník pomáhala v Senecura Slivenec a bylo to tam moc pěkné. Určitě teď mají i volnou kapacitu a myslím si že už i přijímají nové klienty. A pak domov Zity Kabátove v Praze Stodůlkách, ten byl taky moc pěkný, ale nevím jak je to s kapacitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
22.2.21 12:32

Soukromý domov Praha - Slivenec. Manželovu ležící babičku vzali v září téměř okamžitě. Vyšší cena, ale super péče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7200
22.2.21 12:42
@Anonymní píše:
Ahoj,hledám soukromý domov seniorů pro dědečka. Můžete prosím nějaký doporučit?
Pouze Praha a Jižní Čechy. Hledám všude po internetu a vždy na mě vyskočí špatné recenze a negativní zkušenosti. Proto se chci zeptat tady.
Děkuji moc

Ahoj,
je nějaký důvod, proč preferujete soukromý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 13:04
@Premek_Orac píše:
Ahoj,
je nějaký důvod, proč preferujete soukromý?

Pozadali jsme o statni, hned o nekolik. Deda ale uz ceka dost dlouho a stale ho neumistili…v ldnce se mu vubec nelibi, takze to chceme resit co nejdrive

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 13:15

Dekuji moc vsem

• Citovat
  • Nahlásit
3040
22.2.21 13:39

Také jsem měla babičku na Slivenci. A také doporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 13:43
@zudina píše:
Také jsem měla babičku na Slivenci. A také doporučuji.

Dekuji moc za doporuceni. Uz jsem tam volala…asi opravdu zkusime. Dedecka je mi hrozne lito, nechci aby se trapil na ldnce…

• Citovat
  • Nahlásit
7200
23.2.21 11:05
@Anonymní píše:
Pozadali jsme o statni, hned o nekolik. Deda ale uz ceka dost dlouho a stale ho neumistili…v ldnce se mu vubec nelibi, takze to chceme resit co nejdrive

Ok, tomu rozumím. Jinak bych preferoval krajské nebo městské zařízení.
Docela doporučit se dá Alzheimercentrum Průhonice, pokud by splnil podmínky přijetí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat