Reklama

Soulož po hysteroskopii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 12:23
Souloz po hysteroskopii

Dobrý den, rada bych se zeptala. Byla moc velká chyba soulozit čtrnáct dni po operaci? Více méně v plodnych dnech? Prosím neodsudte mne. Diky za reakce

Reklama

Reakce:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 08.01.18 12:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, rada bych se zeptala. Byla moc velká chyba soulozit čtrnáct dni po operaci? Více méně v plodnych dnech? Prosím neodsudte mne. Diky za reakce

Jaké poučení jste dostala v nemocnici při propuštění?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 12:31

@Mimis2017 prave ze mi řekli ze teď po operaci se to muže pověst velmi brzy. Žádný zákaz sexu mi nedali. Nemela jsem mimodelozni těhotenství. Ale byla jsem na operaci pro primární neplodnost a vzali mi vejcovod.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 08.01.18 12:32

Pacientkám které podstoupili diagnostickou hysteroskopii je doporučeno, aby se vyhnuly pohlavnímu styku ještě jeden až dva dny po skončení krvácení. Po operativní hysteroskopii je pooperační režim prodloužen až na tři týdny, v závislosti na rozsahu a typu výkonu, který byl proveden.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 08.01.18 12:33

Pak bych v tom problém asi neviděla, pokud to nezakazali ;). Ať se to brzy podaří :kytka:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 08.01.18 12:35

Mně loni po HYS na samotném konci dubna doporučili bez styku až do následné MS, resp. začít až po ní. V červenci MS už nepřišla :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 12:36

@Mimis2017 fakt mi nic neřekli. Řekli jen to, ze teď jsem jak rozryta zahradka, ze je nejvhodnější otěhotnět. Tak jako uvidím co mi řeknou v IVF centru. Třeba mě nainseminuji. A konečně to vyjde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 12:37

@Kelliee tak snad jsem nic nepokusila, nebo se jdu věset na pudu????????

Kelliee
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 08.01.18 13:01
@Anonymní píše:
@Kelliee tak snad jsem nic nepokusila, nebo se jdu věset na pudu????????

Ježíš to néé, já tě nechtěla vyděsit, jen jsem poukázala na to, že lékař může dát jiné pokyny tobě, mně, Máši, Dáši…každá jsme jiná, každá máme jiný tělo i důvod pro HYS. Pokud ti styk výslovně nezakázal, tak to neřeš a užij si to :)
Vše dobře dopadne, neboj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 13:08

@Kelliee děkuji. Kdyby mi to nezakazal tak bych to samozřejmě neudělala. Možná sem se měla zeptat. Ale myslím ze to je povinnost doktora říct co mužů a co ne. Nebo ne?

Kelliee
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 08.01.18 13:28

Myslím si, že kdyby byla soulož nebezpečná nebo riziková, tak by tě na to důrazně upozornil. Neboj, vše bude O. K.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 13:37

@Kelliee Jo věřím ze to bude dobre. Děkuji za podporu.

Luciiiš83
Kelišová 5501 příspěvků 08.01.18 22:27

Laparoskopie s hysteroskopii a sex sedmý den. Lékař mi řekl že nemáme na co čekat. Kdy mi to zdravotní stav dovolí a je chuť tak proč né :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 22:44

@Luciiiš83 já sem měla sex devátý den. Čili 13DC. Menstruaci jsem dostala. Ale jedtli to půjde nechám se inseminovat ve čtvrtek. Pokud to bude mít cenu????????

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >