Souloží herci v divadle?

Anonymní
6.9.20 15:56

Souloží herci v divadle?

Předem se omlouvám za trapný dotaz, ale jsem již delší dobu na nemocenské a krapet se nudím, proto prosím berte tuto diskuzi s velkou nadsázkou.

Myslíte si, že herci/zaměstnanci divadla mají někdy sex v prostorách divadla (myslím tedy především jeviště a hlediště), dostane se vůbec samotný herec do divadla, když tam nikdo jiný není?

V pubertě jsem byla platonicky do jistého herce a často jsem chodila na představení, kde účinkoval se svojí tehdejší partnerkou a vzrušovala mě představa, že třeba občas souloží v divadle.

Dodnes je mou nesplnitelnou sexuální fantazií zažít sex v divadle (na jevišti /v hledišti), v tom krásném divadelním osvětlení…a tak z dlouhé chvíle zakládám tohle téma…

A ještě podotázka: Myslíte si, že mají účinkující v divadle k dispozici sprchy? Třeba tam, kde je baletní soubor?

PS:Vím, že napadají kraviny a krapet se za to stydím, proto doufám, že anonym je pochopitelný

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.9.20 16:00

Proč by ne, souloží i studenti ve škole (vlastní zkušenost, tak prosím anonym zachovat nebo smazat :P )

• Citovat
  • Nahlásit
puzzles
6.9.20 16:03

Řekla bych, že spoustu lidí souloží v práci. :D Tak co by ne v divadle.

• Citovat
  • Nahlásit
1557
6.9.20 16:09
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za trapný dotaz, ale jsem již delší dobu na nemocenské a krapet se nudím, proto prosím berte tuto diskuzi s velkou nadsázkou.

Myslíte si, že herci/zaměstnanci divadla mají někdy sex v prostorách divadla (myslím tedy především jeviště a hlediště), dostane se vůbec samotný herec do divadla, když tam nikdo jiný není?

V pubertě jsem byla platonicky do jistého herce a často jsem chodila na představení, kde účinkoval se svojí tehdejší partnerkou a vzrušovala mě představa, že třeba občas souloží v divadle.

Dodnes je mou nesplnitelnou sexuální fantazií zažít sex v divadle (na jevišti /v hledišti), v tom krásném divadelním osvětlení…a tak z dlouhé chvíle zakládám tohle téma…

A ještě podotázka: Myslíte si, že mají účinkující v divadle k dispozici sprchy? Třeba tam, kde je baletní soubor?

PS:Vím, že napadají kraviny a krapet se za to stydím, proto doufám, že anonym je pochopitelný

Podle mě se souloží prakticky všude :lol: Proč by divadlo mělo být výjimkou? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24681
6.9.20 16:10

Taky vím o případu sexu na půdě střední školy, v kanceláři, na svatbě, v autě na polnačce, ve vlaku a podobně…takže předpokládám, že divadelní prostory nebudou až takovou výjimkou…Ale osobně nikoho takového neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3749
6.9.20 16:11
@Anonymní píše:

Aha, ja myslela dle nazvu, ze myslis, kdyz davaji nejake echt erot. predstaveni, zda jde o skutecny koitus :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1557
6.9.20 16:19
@lilith1 píše:
Aha, ja myslela dle nazvu, ze myslis, kdyz davaji nejake echt erot. predstaveni, zda jde o skutecny koitus :mrgreen: :mrgreen:

Jo, to já původně taky :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 16:20
@lilith1 píše:
Aha, ja myslela dle nazvu, ze myslis, kdyz davaji nejake echt erot. predstaveni, zda jde o skutecny koitus :mrgreen: :mrgreen:

No, já chvíli přemýšlela jestli to nemám napsat jinak, ale pak jsem to tak nechala…

• Citovat
  • Nahlásit
24681
6.9.20 16:21
@lilith1 píše:

co si vzpomínám, jedno takové bylo v Brně, tuším Husa na provázku. Kontroverzní představení o Ježíši Kristu, podrobnosti už si nevybavím. Nejspíš se tam přímo před diváky nesouložilo, ale imitace byla hodně věrohodná. A co my víme, jak probíhalo zkoušení :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14377
6.9.20 16:23

Ano, na každém pracovišti se souloží, nebo alespoň onanuje. Platí i pro hrobníky. Kuchaře. Prezidenty a nebo bachaře.

Příspěvek upraven 06.09.20 v 16:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 16:23

Ano souloží i v šatnách, na WC, prostě všude :D… osobní zkušenost, prosím nechat anonym :mrgreen: :oops:. Tatínek mého prvního dítěte je divadelní režisér, takže z první ruky…

• Citovat
  • Nahlásit
24681
6.9.20 16:31
@Ou píše:
Ano, na každém pracovišti se souloží, nebo alespoň onanuje. Platí i pro hrobníky. Kuchaře. Prezidenty a nebo bachaře.

těmi prezidenty seš si jistá? Jako vím, že Bill Clinton si svého času v Bílém domě pěkně zařádil, ale masturbujícího Zemana na hradě si moc představit neumím. Možná tak Mynář s chotí 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14377
6.9.20 16:39
@pe-terka píše:
těmi prezidenty seš si jistá? Jako vím, že Bill Clinton si svého času v Bílém domě pěkně zařádil, ale masturbujícího Zemana na hradě si moc představit neumím. Možná tak Mynář s chotí 8)

Pamatuješ si na takovou tu sešlou stbačku, emigrantku, původem snad hereču, co jí dával vyznamenání? Obávám se že zejména za to, že dobře žužlala. :jazyk: V prvním odbobí byl zdravotně celkem v cajku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3446
6.9.20 16:39

@pe-terka

Z čeho myslíš, že ho bolí ruce? Z podepisování zákonů? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24681
6.9.20 16:43

@Whitedog @Ou ok holky, přesvědčily jste mě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu