Sourozenci se stejnymi inicialy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 10:31
Sourozenci se stejnymi inicialy

Ahoj holky, vybirame jmeno pro sourozence (brachy) a mne by se libilo, kdyby meli kluci stejne inicialy. Pritel mne od toho vsak spise odrazuje, ze je to neprakticke napr. ve skole, s dopisy atd..Jakou mate zkusenost vy? Videly byste v tom problem?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Keyllah
Extra třída :D 12483 příspěvků 21.06.19 10:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vybirame jmeno pro sourozence (brachy) a mne by se libilo, kdyby meli kluci stejne inicialy. Pritel mne od toho vsak spise odrazuje, ze je to neprakticke napr. ve skole, s dopisy atd..Jakou mate zkusenost vy? Videly byste v tom problem?

tak podle iniciálů přece nejedou ani na poště a ani ve školce :think: kluci jsou dvojčata? já mám teda holku s klukem a iniciály mají oba stejné a ještě nikdy nebyl problém, a do dnes se nad tím ani nikdo nepozastavil. Mě se to právě líbilo a tak jsme takto vybrali ;)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23392 příspěvků 21.06.19 10:35
@Anonymní píše:

My máme iniciály stejný všichni 4. Nepraktičnost v tom nevidím. Naopak, kluci po sobě dědí oblečení, takže nemusím podepisovat 100× jinak :-D

chaela
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 2 inzeráty 21.06.19 10:39

Já mám s jedním bratrem inicialy stejné, s druhým odlišné. Ani jedno nikdo nikdy nijak neřešil. Když bylo někde potřeba rozlišovat se inicialy, tak jsme byli Mi a Ma. Ale teda cíleně vybírat jméno podle inicialy by mě nikdy nenapadlo. Pokud by to tak náhodou vyšlo, neřešila bych to, ale odpískat milion jmen jen kvůli počátečnímu písmenu by se mi nechtělo. Naše děti jsou J a D a pribyde nejspíš A. Teď mě napadá, že bychom nejmladší měli vybrat jméno na E a mohli bychom mít JED :)

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15359 příspěvků 21.06.19 10:39

A co mají iniciály společného s dopisy? Iniciály nikoho zajímat nebudou

azaleila
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 21.06.19 10:55

Přijde mi to naopak super. Ať už jsou to dvojčata, nebo ne…

Hoa Mai
Kelišová 6565 příspěvků 15 inzerátů 21.06.19 10:56

Mam dva syny se stejnymi inicialami a nic nepraktickeho jsem na tom zatim neshledala. Kluci i chodi do stejne tridy ve skolce a problem neni, ani si je nikdo neplete. Prakticke je to podepisovani obleceni, jak uz bylo zmineno.
V peticlenne rodine meho svagra maji ctyri lide stejne inicialy a taky nevim o tom, ze by s tim byl problem.

Netopirek
Echt Kelišová 9843 příspěvků 21.06.19 10:59

Já v tomhle naopak vidím praktičnost. Když po sobě děsí věci musíš přepisovat :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 21.06.19 11:10

Já mám obě děti od stejného písmene a když se povede třetí bude zase od A :D co je na tom nepraktického? Kde se používají jenom iniciály? Dopisy už dneska skoro nikdo nepíše a když po sobě dědí třeba oblečení do školky, tam píšu iniciály tam to mi pride spíš jako výhoda, že se to nemusí přepisovat :D

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34907 příspěvků 21.06.19 11:10

Přijde mi ujeté vybírat jména podle iniciál, aby se k sobě hodila či z jiných důvodů, které mají nějakou malou váhu ještě v době, kdy jsou děti malé a zbytek života žádnou. nechtěla bych mít nějaké ošklivé jméno proto, že se hodí k sestřinému hezkému, nebo že se hodí iniciála a maminka nebude muset přepisovat oblečení do školky.
Vyberte jméno, jaké se vám líbí, bez ohledu na cokoli ostatního.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 21.06.19 11:12
@Anonymní píše:

Ahoj my máme kluky S. P a S. P ( Sebastian a Simon ) :*

Purkym
Stálice 66 příspěvků 21.06.19 11:23
@lleennttiillkkaa píše:
My máme iniciály stejný všichni 4. Nepraktičnost v tom nevidím. Naopak, kluci po sobě dědí oblečení, takže nemusím podepisovat 100× jinak :-D

Máme to úplně stejně.;) :palec:

blumen
Hvězda diskuse 51634 příspěvků 21.06.19 11:24

Inicialy jsou dle me uplne fuk. A ve skolce napises jmeno (pisu ja) a je

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 21.06.19 13:05

Je to úplně jedno. Pokud se vám to líbí, tak to tak dejte :) Na dopis se píše celé jméno - a i tak: kolik dopisů jim v té době, kdy budou bydlet pod jednou střechou asi tak přijde? Zvlášť v dnešní době… Ve škole to snad může být nepraktické jen tak, že na ručník holt napíšete místo prvního písmena ze jména první dvě. Ruka vám neupadne :lol:

Anna766
Hvězda diskuse 79548 příspěvků 21.06.19 13:09

Muž a syn mají stejné iniciály. Dcera a vnučka taky. Problém s tim není absolutně žádný.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama