Sourozenec jako fotograf při porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka_1988
Nováček 4 příspěvky 01.02.17 20:09
Sourozenec jako fotograf při porodu

Je to vhodné, nebo ne?

Příspěvek upraven 01.02.17 v 20:11

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 20:11

Jako tvůj sourozenec?

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 01.02.17 20:11

Ne

unuděná
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 01.02.17 20:12

Ci sourozenec?
Dle me neni zadny fotograf u porodu vhodny, staci kdyz tatinek blejskne na mobil.Je to autentictejsi. Beztak ty fotky (snad) nebudete nikde vystavovat :mrgreen:

Xiraxinek
Generální žvanilka 23029 příspěvků 01.02.17 20:14

Sourozenec? Jenom? A to já bych tam šoupla hezky celou rodinku ať to mají online, pak nebude ani potřeba fotit :D

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 01.02.17 20:15

Myslim ze ne, ja bych tam brachu nevzala. ale nekdo to chce :nevim:

terinka4444
Hvězda diskuse 67823 příspěvků 01.02.17 20:16
@unuděná píše:
Ci sourozenec?
Dle me neni zadny fotograf u porodu vhodny, staci kdyz tatinek blejskne na mobil.Je to autentictejsi. Beztak ty fotky (snad) nebudete nikde vystavovat :mrgreen:

s tím nemohu souhlasit, viděla jsem profi fotku z porodu a s miminkem hned na sále po porodu a bomba to je. Jsou to tak perfektní fotky, že jsou klidně na vystavení. Já bych porod fotila hned.

Mirka_1988
Nováček 4 příspěvky 01.02.17 20:20

Proč by ho tam nevzala?

unuděná
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 01.02.17 20:21
@terinka4444 píše:
s tím nemohu souhlasit, viděla jsem profi fotku z porodu a s miminkem hned na sále po porodu a bomba to je. Jsou to tak perfektní fotky, že jsou klidně na vystavení. Já bych porod fotila hned.

Tak hezky se da nafotit treba i sex a presto je to podle me neco intimniho a soukromeho, nez abych se s tim nekde chlubila.Ale proti gustu :nevim:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 01.02.17 20:22
@Mirka_1988 píše:
Je to vhodné, nebo ne?Příspěvek upraven 01.02.17 v 20:11

8o miminka a nebo tvůj?
bráchu bych u porodu klidně snesla i ségru, ale potomka bych hnala.. nemusí vidět vše

voodoo
Stálice 57 příspěvků 01.02.17 20:23
@terinka4444 píše:
s tím nemohu souhlasit, viděla jsem profi fotku z porodu a s miminkem hned na sále po porodu a bomba to je. Jsou to tak perfektní fotky, že jsou klidně na vystavení. Já bych porod fotila hned.

Souhlas, bývají to hodne silné fotky. Ale chce to opravdu profesionála.

voodoo
@terinka4444 píše:

voodoo
@terinka4444 píše:

unuděná
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 01.02.17 20:24
@voodoo píše:

Ano, profika si dovedu predstavit spis, nez sourozence.

smudlinky
Závislačka 2552 příspěvků 347 inzerátů 01.02.17 20:32

Nedovedu si to představit, leda těsně po porodu a určitě profika

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >