Sourozenecký kočár ABC DESIGN Tandem 2015

276
22.6.15 08:05

Sourozenecký kočár ABC DESIGN Tandem 2015

Ahoj maminky, máte některá zkušenost s tímto sourozeneckým kočárkem? Nebo jste ho měly možnost někde vidět? Zkusit ho řídit? Prosím za každé info.

Jo a jeden veliký dotázek, myslíte si, že vzadu při polohování úplně do lehu + třeba nějaké novorozenecké tašky/ vložky by to mohlo být pro novorozence? Děkuji moc za odpověď.

http://www.babydracek.com/…e-dark-brown

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1899
22.6.15 09:40

Jestli ti mužu poradit, jdi do obchodu a vyzkoušej si tandem a klasiku vedle sebe. Ja se rozhodovala cele těhotenství a protoze kočárek využiju jen přes zimu bylo mi lito dávat 20-30 tis za sportovní a vedle korbu, tak jsem to vyresila Valcem duo s vložnou taškou. Zrovna v patek jsem kupovala. Mužu dodat fotku pokud chceš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
22.6.15 13:12

@CarolineJ Ahoj, mohu se zeptat jaký věkový rozdíl máš mezi dětma? A jak jsi spokojená? Foto jen uvítám, my budeme mít rozdíl necelé dva roky, ale mimčo jde ven o měsíc dřív, takže můj plán, že budu šátkovat se zamítnul, no a starší, ta neujde ani kilometr. Celkově je aktivní dost, ale z bodu A do bodu B se prostě nikdy nedostaneme, nebo dostaneme, ale s hysterákama a nervama v… :) :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
23.6.15 06:10

@Mamculina Ahoj, mě teprve porod čeká za měsíc, takže nemůžu posoudit jestli jsme s věkem udělali dobře :) Ale myslím si, že jo. Když mimčo donosím do konce bude rozdíl 1 rok a 14 dní :lol: Dcera už moc kočár nevyužívá spíš když pospíchám nebo jde hajat. Je to celkem akční ďábel. Proto se mi taky nechtěl pořizovat kočárek za 20-30 tisíc, když vím, že ho využiji na ten půl rok.. Hlavně asi na zimu, výlety a delší procházky. Ale mám pro malou valco snap a jsem s ním spokojená, tak nakonec vyhrál Snap Duo s vložnou taškou pro mimčo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 17:31

@Mamculina ahojky mi máme ABC design tandem…děti jsou od sebe 22 měsíců…malého jsem vozila s vložnou taškou a ted už sedí takže jen s vložkou…záleží na tom jestli se potřebuješ vlézt do výtahu na to je ABC jak dělaný, ale pokud bydlíš v domě tak můžeš uvažovat o jiném kočárku…kdyby jsi se chtěla na cokoliv zeptat napiš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rencadilko
28.6.15 11:34

Potřebuji poradit

Ahoj maminky,
mám synka, kterému budou dva roky a ještě nechodíme a třetí dítko je na cestě. Jsem téměř nevidomá a ráda bych si pořídila sourozeneckej kočárek. Původně jsem chtěla mít za sebou, ale všechny, které jsem viděla nebo které mi tu nabízí kamarádka tak to dítko jede v proti směru a málo na kterém je nánožníček. Tak jsem se rozhodla mít sourozeneckej vedle sebe. Můžet mi nějaký doporučit a nebo poradit značku? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
429
28.6.15 20:33

@Rencadilko: Se sourozeneckými kočáry zkušenost nemám, dvojčata mám v EasyWalkeru duo a vím, že ten se dá sestavit i jako sourozenecký.
A jinak bych doporučovala založit nové téma nebo si najít jiné vlákno, tohle vypadá dost specializovaně a tudíž opuštěně ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.16 16:10

@CarolineJ: chci se zeptat, jestli ten sourozenecky kocarek neprodavate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama