Sourozenecký kočár miminko + 4leťák

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chitkitka
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 25.02.18 21:42
Sourozenecký kočár miminko + 4leťák

Ahoj, potřebuji poradit, zda se někdo najde, kdo vozil miminko a větší dítě? Synovi budou 4 až se nám narodí mimčo. Je postižený, sám moc dobře nesedí, nechodí vůbec… Mám vybraný Easy Walker Duo. Doporučili byste nějaký další? Syn je hrozně hubený, má jen 10kg, ale je dlouhý ☺️. Požadavky - aby se dal polohovat, měl polohování pro nohy a byl dobře skladný do auta, kvůli návštěvám u dr. a vození nejstaršího do školy… A měl co největší zádovou část.
Děkuji Blanka

Reakce:

Silvie15
Kecalka 456 příspěvků 25.02.18 21:49

Bumbleride Indie twin :-)

Lucie_Sx
Závislačka 3064 příspěvků 25.02.18 21:54

Zadej si do google Baby Jogger Summit X3 Double.
U nás se myslím neprodává, musela bys objednat z ciziny. Ale je to americký kočárek, ti v něm vozí čtyř-pětileté děti klidně, má nosnost 35 kg (kočár pro jedno dítě), pro mrně se dá dát vložná taška.
Mám BJ pro jedno dítě a super, je lehký, vše projede, uveze dvě děti na sobě (pětiletá s tříletým na klíně).

subsomi
Kelišová 6730 příspěvků 11 inzerátů 25.02.18 22:32

TFK twinner twist duo
měla jsem ho pro dvojčata a přišel mi pohodlnější než Easy Walker; skládání v poho, polohování až do lehu, podnožka se zvedá každému dítěti zvlášť

Slečna Ferka
Extra třída :D 10092 příspěvků 26.02.18 00:54

Kamarádka měla na dvojčata Baby Jogger City Select: nejsou vedle sebe, ale zase se s tím líp jezdí užšími místy a je možné kombinovat sporťák s korbičkou. Výhodou je hodně možností uspořádání, podle toho, jak vyhovuje kterému dítěti (vidět na mámu, být nahoře atd.).

chitkitka
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 26.02.18 08:15
@Lucie_Sx píše:
Zadej si do google Baby Jogger Summit X3 Double.
U nás se myslím neprodává, musela bys objednat z ciziny. Ale je to americký kočárek, ti v něm vozí čtyř-pětileté děti klidně, má nosnost 35 kg (kočár pro jedno dítě), pro mrně se dá dát vložná taška.
Mám BJ pro jedno dítě a super, je lehký, vše projede, uveze dvě děti na sobě (pětiletá s tříletým na klíně).

Ja mám právě teď taky BJ a jsem s ním spokojená. Děkuji, mrknu na něj :palec:

chitkitka
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 26.02.18 08:16
@Silvie15 píše:
Bumbleride Indie twin :-)

Na ten jsem už taky koukala, asi další favorit :lol:

Silvie15
Kecalka 456 příspěvků 26.02.18 08:49

@chitkitka ještě ho teda nemám plně otestovaný ale už teď ho miluju. Mám ho doma nachystaný pro dvojčata která čekáme v dubnu :-D Tak pak můžu dát lepší info. Ale už když jsme ho zkoušeli tak mě zaujalo jak je lehký, skladný a lehounce se ovládá i když je plně naložený :-D

chitkitka
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 26.02.18 10:33

@Silvie15 a jak je to s hlubokou korbou? Dá se dát + sporťák? Nemuzu to totiz nikde najit

Silvie15
Kecalka 456 příspěvků 26.02.18 19:42

@chitkitka jojo dá se dát i korba i sporťák zároveň :-)

chitkitka
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 27.02.18 15:20

@Silvie15 děkuji moc :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >