Sourozenecký kočárek - 14 měsíců rozdíl

107
23.1.21 21:59

Sourozenecky kočárek - 14 měsíců rozdíl

Ahojky, máme 9 měsíců starou holčičku, na konci června se nám má narodit druhé dítko, té první bude 14 měsíců a tak samozřejmě řešíme sourozenecky kočárek. Nejraději bych, aby jedno byla kotva, druhý sportak a aby byli nejlépe vedle sebe. Máte někdo takový kočárek? Děkuju moc za typy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
500
23.1.21 22:08
@Jana84667 píše:
Ahojky, máme 9 měsíců starou holčičku, na konci června se nám má narodit druhé dítko, té první bude 14 měsíců a tak samozřejmě řešíme sourozenecky kočárek. Nejraději bych, aby jedno byla kotva, druhý sportak a aby byli nejlépe vedle sebe. Máte někdo takový kočárek? Děkuju moc za typy.

Sourozenecky, kde je korbicka a vedle toho muze byt sportak pro vetsi dite, dela Bugaboo. Typ je to Donkey.
Napriklad 😀
O jinem nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
23.1.21 22:09

@Jana84667 Typ neporadím, ale není ještě čas?? Malá začala v roce chodit a od té doby jsem kočár skoro nepoužila. Ale nvm, jak to máte. jinak hodně vídám easy walkery

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24864
23.1.21 22:11

Ještě Britax B Agille Double, Easy Walker Duo, Bugaboo Donkey…stačí si zadat sourozenecký kočár do google

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10988
23.1.21 22:16

@Jana84667 Kamarádka měla na dvojčata Baby Jogger City Select, ale tam jsou za sebou. Byla spokojená, protože se vešla do různých dveří apod. Výhoda pro sourozence je, že když starší začne chodit sám, kočárek se dá používat i jen pro jedno dítě. (Samozřejmě pokud máte jednokočár dobrý, tak toto nepotřebujete.)

Mladá od synovce má děti od sebe rok a půl koupila si tento https://www.detskyruzek.cz/…black-double. Je spokojená, chodí na procházky i do terénu, takže to jí vyhovuje.

Příspěvek upraven 23.01.21 v 22:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
23.1.21 22:18

@lleennttiillkkaa Samozřejmě koukám na google. Chtěla jsem poradit, vědět zkušenosti apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4207
23.1.21 23:04

Mám dvě mladší děti 11 měsíců od sebe, koupili jsme valco snap duo. Dovnitř mám vložnou tašku na mladší, protože hádám v létě už bude delší než korbička :-) Malý teď od roku chodí, ale daleko nedojde..

Kočárek je relativně lehký, což jsem potřebovala vozím ho hodně v autě.

Je rychle složený i rozložený.

Výborně se s ním jezdí, dokonce lépe než když vezu neteř v jednokočáru.

Nechtěla jsem, aby seděli za sebou a ten jeden pak druhému koukal na záda..

Zatím jsme nikde neměli problém projít terénem či dveřmi

Nechtěla jsem kupovat dražší, přijde mi to zbytečné, navíc mě žádný dražší kdo ví jak neohromil.. (mám tu ještě drahou trojkombinaci z předtím a jeden na brusle s brzdou extra..).. Koukala jsem ještě na Thule 3 kolku, ale nakonec skrz negativní komentáře jsme si vzali valco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
23.1.21 23:32

Doporucim bugaboo donkey. Jeho další výhodou je, ze z dvojkočarku uděláte během cca 2 minut jednokocar a obráceně. Tak ho využijete i když jedete jen s jedním z děti nebo když už se starší nevozi. Děti jsou vedle sebe a kočár je relativně úzký (74cm) aby projel 80 cm dveřmi. Máme rozdíl 2,5 roku a stejně jsme minimálně přes rok využili dvojkocarek. Starší nyní jezdí na připojeném stupatku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.21 14:03

@Sluncee to jsem ráda, že nejsem jediná, která chce dvojkočár pro děti s více než dvouletým rozdílem. Budeme mít děti o 25 měsíců a když vidím ty dvouleté, tak si nedovedu představit jezdit bez kočárku jen se stupátkem. Malý je dost divoký a tuším, že by to nedopadlo dobře.
Já váhám nad Bugaboo donkey a baby Jogger. Chci, aby šlo s kočárkem jezdit i jako s jedním dítětem, když malý bude v jeslích. Jen mi vadí u obou to kolébkové sezení 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat