Sourozenecký kočárek, děti rok a půl od sebe

22.2.21 14:07

Sourozenecký kočárek rok a půl od sebe

Dobrý den maminky. V červenci se nám narodí holčička v tu dobu bude moje první dcera stará 18 měsíců. Máte některá maminka podobně od sebe děti? Jak jste prosím řešily kočárek? Mám pořídit sourozenecký? A popř jestli máte tip, jaký :) moc vám děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1822
22.2.21 14:14

Mám kluky 19M od sebe a mame Bugaboo Donkey. Ve finále vidím že bych to bez něj přežila, hodně nosím v šátku, ale je to fajn ho mít. Chtěla jsem si s ním užívat výlety a to nějak zatím moc nejde, tak doufám že nám vydrží až do léta…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
22.2.21 14:25

My měli děti 20 měsíců od sebe. Vzhledem k tomu, že jsme chodili na dlouhé túry, jsme sourozenecký kočár koupili. Mě se nelíbily kočárky, které mají korby vedle sebe (kvůli místu v obchodě a tak) a tak jsme koupili kočárek od firmy Tako - Junama duo. A je super i když není určen pro nerovné povrchy, normálně s námi už 3 roky brouzdá po polňačkách a za tu dobu manžel akorát jednou opravoval vytažený drát z brzdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
22.2.21 14:29

Mám děti podobně a měla jsem Easy Walker duo, boží, lehký, vešla jsem se všude. Koupili jsme bazarový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52181
22.2.21 14:37

Druhe a treti jsem mela takhle od sebe. Zvladlo se to sourozeneckeho. Prostredni chodila peso nebo jsem ji posadila do noh malemu. Ale na delsi trasy a vylety jsme meli kazdy svuj kocar. Na bezne pochuzky, rano a odpoledne do skolky to slo bez.
Ale zpetne lituji, ze jsem sourozenecky nebo pro dvojcata neporidila. To je jedina vec, kterou bych udelala zpetne jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10101
22.2.21 15:00

No, já mám děti 20 měsíců od sebe, starší v té době už drandil na odrážedle, malou jsme nosila v šátku. Koupili jsme stupátko, ale jezdit s ním bylo o nervy. Zpětně lituji, že jsem sourozenecký nepořídila, stačil by nějaký obyč z druhé ruky. Když jsme někam šli, vozili jsme pro mladšího ještě skladné golfky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
22.2.21 19:12

Mám děti od sebe dva roky a následně rok a půl. Pro ty první dvě jsme sourozenecky neměli, ale já jsem měla hodně nosici miminko, které nechtělo být v žádném kočárku, takže mi to nechybělo.

Pro druhé a třetí jsme pořídili Phil and teds, ale musím říct, že nevím, jestli ho doporučit… Miminko v něm nechtělo být (v normálním hlubokém zrovna tohle dítě celkem bylo ochotné ležet), takže to jsem zase nosila. Kočár se využil spíš pro ty dvě starší, v té době 18m a 3,5 roku. Ta nejstarší už kočár dávno neměla, ale jak se narodilo miminko, najednou se hrozně chtěla vozit. Jinak v něm ale může spát jen jedno dítě, dvě špatně až vůbec, a to je prostě někde na výletě strašně blbý.

Pořád ho máme a používáme, třeba na přesun spicich dětí z auta, když přijedeme večer, v jednom člověku tři spící děti neodnesu. Taky později byl dobrý na dvě batolata. Uveze všechno, projede všude, ale na miminko podle mě není. Tak na ty dvě batolata, to jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
23.2.21 12:22

Prvni a druhou mame od sebe 2 roky. Koupila jsem tehdy Baby Jogger City Select z druhe ruky. Mezi druhou a treti mame 15 mesicu, takze kocarek dosel velkeho vyuziti. Nejstarsi zpocatku jezdivala na stupatku za kocarkem. Ted mame po 3 letech dalsi mimco. Starsi deti se uz davno nevozi, ale ja kocarek vyuzivam i na to, ze do nej dostanu spoustu veci - nahradni obleceni pro vsechny, jidlo, piti. To by se s batohem tezko zvladalo.

Mam teda vsechny deti nenosici, takze kocarek byl nutnost. Tenhle City Select ma korby za sebou, takze neni problem se vejit do vytahu s uzkymi dvermi apod. Jediny maly problem je najizdeni na obrubnik, ale kdyz si clovek zvykne na spravnou techniku (prislapnout zadek :))), tak se to da v pohode. Jen teda neni uplne do terenu. Ma docela mala predni kolecka a neni odpruzeny. Takze je to spis mestsky kocarek, ale v nouzi zvladne i ten teren.

Rozhodne jsem s nim spokojena a absolutne nelituji jeho porizeni.

Příspěvek upraven 25.02.21 v 21:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 21:01

Děkuji :)

Maminky, moc vám všem děkuji za vaše rady a zkušenosti :) nevěděla jsem zda kočárek vůbec pořizovat či ne..ale po přečtení určitě pořídím. Přece jen, 18 měsíční dítko je ještě malinké a využijeme ho :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat