Soused křičel na mého syna

Anonymní
20.7.21 10:33

Soused křičel na mého syna

Dobrý den, včera mi přišel doma syn a brečel že na něho soused křičel. Syn si totiž hrál se svým kamarádem před barákem, a soused na ně začal řvát že to jsou parchanti a ať jdou na hřiště. Hned jsem zaběhla k sousedovi, co si to jako dovoluje. Otevřel mi až po 20 minutách a ještě byl nepříjemný i na mě, ještě mi vyhrožoval že je prý 22hod noční klid a že jestli si syn bude zase hrát před barákem zavolá policii. Jako chápete to? Jak se proti tomu bránit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2338
20.7.21 10:35

A on si tam syn hrál po 22 hodine, nebo nechápu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26632
20.7.21 10:37

A v kolik si tam hráli? :nevim: syn asi nebude nejmenší když byl tak pozdě venku. Občas se stane, že to někomu vadí že večer děti ječí pod oknem. :nevim: píšeš málo informací

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4474
20.7.21 10:41

No bóže…když si vzpomenu, kolikrát na nás vyletěli na sídlišti vzpruzení důchodci. Přežili jsme to bez úhony a bez traumat. Dnes, když je potkám, slušně se pobavíme, jak nám rostou rajčata a život jde dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24241
20.7.21 10:41

@alena1995 @berusa.m @pikola holky, čtěte to pořádně, než v dobré víře začnete odpovídat, je to troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5547
20.7.21 10:42

Neřešila bych to nijak.
Ať si syn zvykne, že lidi jsou občas nepříjemní a občas i křičí.
Co jako chceš řešit? Tak na něho někdo zařval, no. Na tebe jako dítě nikdo z dospělých nikdy nezařval? A někdy i neprávem? A máš z toho nějaké trauma?
Si nedovedu představit, že by naši rodiče běhali za sousedy, že si nás jako děcka dovolili okřiknout.
Soused je možná hulvát, ale zas ze syna nedělej takovou květinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24241
20.7.21 10:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, včera mi přišel doma syn a brečel že na něho soused křičel. Syn si totiž hrál se svým kamarádem před barákem, a soused na ně začal řvát že to jsou parchanti a ať jdou na hřiště. Hned jsem zaběhla k sousedovi, co si to jako dovoluje. Otevřel mi až po 20 minutách a ještě byl nepříjemný i na mě, ještě mi vyhrožoval že je prý 22hod noční klid a že jestli si syn bude zase hrát před barákem zavolá policii. Jako chápete to? Jak se proti tomu bránit?

ano bránit se proti trollům umíme :mavam:
@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24241
20.7.21 10:44

@bigl přečti si zadání, fakt věříš, že dítě si hrálo venku po 22. hodině?
je to troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
20.7.21 10:44

@stinga Já jsem asi debil, vůbec nechápu jestli si tam hrál po desáté nebo jestli zakladatelka šla k sousedovi klepat na dveře po desáté. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5547
20.7.21 10:46
@stinga píše:
je to troll

Myslím, že jo. U nás teď v létě lítají děti venku i kolem desáté večer. Nemyslím školkáči, ale první stupeň ZŠ klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
20.7.21 10:48
@stinga píše:
@alena1995 @berusa.m @pikola holky, čtěte to pořádně, než v dobré víře začnete odpovídat, je to troll

Tak z nás děti lítají venku, my taky takhle lítali, v létě o prázdninách, ale tohle bude troll, je to psané divně.

Příspěvek upraven 20.07.21 v 10:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
20.7.21 10:48

Je mi jedno jestli jsi troll nebo ne. Každopádně co jako? Tak zařval.. Narozdíl od dnešních desetiletých miminek, když nás někdo seřval, šli jsme pryč, dneska se jim nesmí nic říct, protože přiběhnou pipiny jako ty, a dělají z toho aféru.. Možná, kdyby princezna jako ty bydlela v přízemí a měla třeba malý mimino, co potřebuje taky někdy spát, a nebyla si zalezla v šestém poschodí daleko od všeho taky by sis občas zařvala.. Chápu, ze někdy nemají kam jít, ale když mají, a naschvál dělaj brajgl pod oknama, je to k vzteku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
20.7.21 10:52
@stinga píše:
je to troll

Teď o prázdninách u nás na vesnici taky děcka lítají i po desáté, klidně i do půlnoci. Tipla bych tak od dvanácti let nahoru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32513
20.7.21 10:55
@Anonymní píše:

A tak proč si spratek nehraje jinde? :)

Doma ho nechceš, pošleš ho ven pod sousedovo okno a divíš se, že soused z toho není odvázaný? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13395
20.7.21 11:00
@stinga píše:
@alena1995 @berusa.m @pikola holky, čtěte to pořádně, než v dobré víře začnete odpovídat, je to troll

Troll jak vyšitý.

A i kdyby byl příspěvek pravdivý a její syn dělal hluk po 22 h, tak se nedivím, že soused vyletěl.

Ale jsou prázdniny, tak některé děti lítají venku po 22 h.

Pocházím z vesnice, také jsme lítaly venku. Nikomu to nevadilo. Hluk před domy jsme nedělaly.

Ale ve městě to asi berou lidi jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat