Soused tajnůstkář se chová ustrašeně a velmi divně

Anonymní
19.5.18 15:20

Soused tajnůstkář se chová ustrašeně a velmi divně

Zdravím. Potřebuji se s něčím hodně zvláštním svěřit. Samozřejmě anonymně.

Již 15 let máme rodinný dům na okraji velkého českého města. Před 5 lety se k nám přistěhoval soused středního věku s manželkou a dcerou, které je dnes 16 let. Se sousedem se celkem kamarádíme. Občas mně někam sveze, když potřebuji, občas zajdem do hospody. Je celkem tichý, ale přátelský. Není nijak agresivní a nikdy jsem ho neviděla opilého. Občas se ale chová fakt zvláště.

Nerad mluví o své minulosti. Jednou jsem mu vyprávěla o své minulosti, ale on ani neřekl, kde dřív žil. Asi je celkem tajnůstkář. Nijak mi to nevadí, nejsem žádná špiónka, nepotřebuji vědět jeho minulost. Ale občas mi přijde, že se tomuto tématu vyhýbá víc, než je běžné, víc než je zdrávo. Ale nevím.

Rovněž domů odmítá brát jakékoliv návštěvy. Kdykoliv chce jeho dcera být se svým klukem, tak musí jet ke klukovi. Soused k sobě domů vůbec nikoho nepouští. Přesto od něj z domu občas slyším nějaké mužské hlasy. Pracuje jako řidič v jedné malé firmě. Dost času tráví v práci nebo je někde s rodinou nebo je na zahradě. Má zahrádku, o kterou se pilně stará. Doma vevnitř moc času netráví.

Občas poblíž jeho baráku parkují celkem dobrá auta a vystupují z nich vždy jen muži. Někdy mívají takové zvláštní oblečení a takřka nemluví.

V obličeji vypadá nějak zvláštně. Jednak vypadá na svůj věk celkem starý, ale přesto je v dobré kondici a sportuje. Ale občas mi jeho obličej přijde, jako by prodělal plastickou operaci.

Jedou jsme šli do hospody, tak mi přišlo, jakoby se často ohlížel za sebe, na lidi za ním.

Jinak je celkem klidný a o přítomnosti mluví celkem otevřeně. Klidně povídá o svém zaměstnání, jací tam jsou lidé, co tam dělá a tak. Ale o svojí minulosti se bavit odmítá.

Co si o tom myslíte? Myslíte si, že je za tím něco víc nebo je to jen zvláštní souhra náhod?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1895
19.5.18 15:28

Já taky o své minulosti nějak nemluvím, třeba pro něj není důležité to probírat, prožil něco bolestného,. Čo bolo, to bolo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
19.5.18 15:38

Třeba je to bývalý člen elitní zasahovky, prodělal plastiku, aby ho mafiáni nepoznali, má trochu stihomam a jezdí za ním bývalí kolegové.
A ty jsi je teď všechny prozradila, takže si na něj počkají, povraždí celou rodinu a očité svědky taky. Takže já bych se už jeho směrem ani nepodívala, abych nebyla další na řadě :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16880
19.5.18 15:41

@Helileli :palec:
Nebo v lepším případě se jedná o změnu pohlaví a soused fakt nemá zájem, aby se přišlo na to, že býval Boženka Nováková :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
19.5.18 15:44

Určitě je to Elvis po plastice, ja věděla, ze žije :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 15:49
@Rive píše:
Já taky o své minulosti nějak nemluvím, třeba pro něj není důležité to probírat, prožil něco bolestného,. Čo bolo, to bolo…
No dobře, ale v tom případě nechápu, proč by se otáčel za sebe a proč by nikoho nepouštěl domů.
@Helileli píše:
Třeba je to bývalý člen elitní zasahovky, prodělal plastiku, aby ho mafiáni nepoznali, má trochu stihomam a jezdí za ním bývalí kolegové.
A ty jsi je teď všechny prozradila, takže si na něj počkají, povraždí celou rodinu a očité svědky taky. Takže já bych se už jeho směrem ani nepodívala, abych nebyla další na řadě :andel:

Mafiání vraždí třeba soudce, svědky ale členy zásahovky ne. Ti jen plní svůj příkaz a někoho zatknou, ale nic extra neví. A jinak, myslíš to vážně, že by chtěli zabít jeho i dokonce jeho rodinu? Neděláš si trošku legraci?

• Citovat
  • Nahlásit
667
19.5.18 15:50

Co je to zvláštní oblečení? Ale fakt, mohl si něco prožít a nerad o tom mluvit. Já o tom taky nerada mluvím, protože každá odpověď kterou dát, přináší více a více otázek. Vždy si říkám: drž hubu, drž hubu a bude to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
19.5.18 15:53

Třeba je v programu na ochranu svědků :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
19.5.18 15:54
@Anonymní píše:
Mafiání vraždí třeba soudce, svědky ale členy zásahovky ne. Ti jen plní svůj příkaz a někoho zatknou, ale nic extra neví. A jinak, myslíš to vážně, že by chtěli zabít jeho i dokonce jeho rodinu? Neděláš si trošku legraci?

Já k sobě domů taky nikoho nezvu, když už, tak se na to musím připravit a uklidit.
A co manželka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19808
19.5.18 15:56

Třeba je to dealer :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 15:58
@Rive píše:
Já k sobě domů taky nikoho nezvu, když už, tak se na to musím připravit a uklidit.
A co manželka?

Jaká manželka? Moje nebo jeho? Jeho manželka je taky taková mlčenlivá, Pracuje jako kuchařka. Do hospody s námi nechodí.

@Neeky píše:
Třeba je v programu na ochranu svědků :mrgreen:

To myslíš vážně nebo si jen děláš legraci? Začínám mít o něj trochu strach.

@Vladimirovna píše:
Co je to zvláštní oblečení? Ale fakt, mohl si něco prožít a nerad o tom mluvit. Já o tom taky nerada mluvím, protože každá odpověď kterou dát, přináší více a více otázek. Vždy si říkám: drž hubu, drž hubu a bude to ok.

No to samozřejmě chápu, ale proč by se kvůli tomu tak často ohlížel za sebe?

• Citovat
  • Nahlásit
4082
19.5.18 15:59

Mimozemšťan Muž v černém. Doma má základnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.18 15:59
@ka2ka píše:
Třeba je to dealer :nevim:

To snad ne. Většinu času je v práci (řídí auto) nebo na zahradě s rodinou nebo se stará o květiny.

• Citovat
  • Nahlásit
19808
19.5.18 16:01
@Anonymní píše:
To snad ne. Většinu času je v práci (řídí auto) nebo na zahradě s rodinou nebo se stará o květiny.

no a?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
19.5.18 16:11
@Anonymní píše:

Teď zcela vážně, rozsáhlé poranění může člověka poznamenat i na duši. Měla jsem na střední učitele, byl po šílené bouracce, taktak že přežil, měl v těle spoustu umělých kloubů a při nehodě přišel o manželku. A jeho chování bylo občas opravdu divné. A taky neměl potřebu to vytrubovat do světa, řekl to jen učitelce, se kterou jeden čas chodil.
Mužské návštěvy, bůhví co dřív dělal, třeba dělá poradce v nějakém oboru jako vedlejšák.
Nerypala bych se v tom, lidské osudy jsou různé, ztráty bolestné a dopady mohou být na celý život.
Kdyby to byl nějaký mafián, tak bys nic nepostřehla, protože by vše skrýval tak, aby ho žádná všetečná sousedka nevyčuchala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama