Sousedi, co sexují každý den

monvd
9.3.16 18:35

sousedi co sexují každý den.....

Ahoj holky,

prosím poraďte jak na sousedy, kteří každý den sexují…bydlí vedle v bytě ale je to hrozné…ona u toho ječí jak zběsilá postel jim bouchá o zed…nejhorší je když začnou v půl jedné ráno…jak na ně??? dííííky

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1999
9.3.16 18:40

Zvonit na ne pokazde kdyz zacnou (po 22 hod) a snazit se po dobrem domluvit? Nebo si taky zasoulozit pekne nahlas, at vedi, jake to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9552
9.3.16 18:41

Nalepila bych jim na dveře papír, jestli se můžou v noci při sexu ztišit, že tím budí lidi v baráku, pěkně černou tlustou fixou, aby si to přečetl každý kdo půjde kolem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monvd
9.3.16 18:42

Už jsem taky přemýšlela že bych napsala na nástěnku na chodbě protože tohle už je fakt hrozný…

• Citovat
  • Upravit
522
9.3.16 18:43
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3193

Mě se strašně libil vzkaz na dveřích,,jsme rádi že vám sexuální vztah klape, ale příště až budete provádět exorcismus, dabovani Padesáti odstínů šedi a jiné hlasité činnosti, prosíme o utlumení audio doprovodu, už se to vážně nedá vydržet a děti začínají mít trauma z představy, že vedle jsou jatka, děkuji, nevyspali sousedé"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9166

@monvd Znáte se nějak blíže? Myslím tím, jestli se jen pozdravíte a nebo někdy prohodíte třeba pár slov?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16393
9.3.16 18:44

Sory, ale mě přijde fakt ujetý se na tohle ptát :roll: To neumíš zazvonit a normálně jim slušně říct, že tě to budí, jestli by se nemohli uklidnit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 18:44

Máme takové sousedy nad námi, ale křičí u toho oba :D Nic jsem jim neříkala, protože už se frekvence snižuje :D Jsou spolu lehce přes rok, takže každodenní už to taky není.. Začala bych to řešit, kdyby mi to budilo malou :D Napadá mě jen snad zabouchat na zeď nebo až se potkáte, tak ve srandě něco prohodit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5804
9.3.16 18:46

Taky jsem mela takove „nadsousedy“.Holka si nasla po roce jineho a je pryc a borec tam zustal sam.Ja nepodnikala nic.Tu chvilku se to dalo vydrzet a navic jsme meli z tech jejich „pazvuku“ prd.el :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 18:47
@Kattynka000 píše:
Mě se strašně libil vzkaz na dveřích,,jsme rádi že vám sexuální vztah klape, ale příště až budete provádět exorcismus, dabovani Padesáti odstínů šedi a jiné hlasité činnosti, prosíme o utlumení audio doprovodu, už se to vážně nedá vydržet a děti začínají mít trauma z představy, že vedle jsou jatka, děkuji, nevyspali sousedé"

Exorcismus a jatka nejlepší :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
9.3.16 18:47
@Kattynka000 píše:

ted jsem se malem utopila v kafi, jak jsem se zacla smat :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9166
9.3.16 18:49
@Kattynka000 píše:

to nééééééé :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: skvělý :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 18:50

Jo, takové sousedy máme taky. Sexovali třeba ve 2 ráno a ještě s otevřeným oknem! Jednou jsem v létě ještě kolem 23:00 věšela prádlo na balkon a ta holka tak řvala, že se otáčeli lidi, co šli na chodníku :roll: Já jsem se úplně děsila toho, že to vzbudí děti a budou se ptát, proč ta paní tak křičí :oops:
Manžel jim napsal cedulku na dveře, ať se zklidní a stejně to nepomohlo…

Ale už je to 2 roky, co se nastěhovali a je to ironie života, že hlasitý každodenní sex vystřídaly hlasité každodenní hádky :lol: Sex už neslyšíme, ale jak si nadávají a házejí po sobě věcma, to jo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
monvd
9.3.16 18:51

@Kotatko03 s manželem se ten chlap zdraví ale u mě má problém otevřít pusu…

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama