Sousedi nás obtěžují a vyhrožují nám!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bedrunka01
Závislačka 3787 příspěvků 26.01.19 18:13
Sousedi nás obtěžují a vyhrožují nám!

Potřebuji se poradit, jestli je tu právník, ještě lépe. Máme doma 3 děti, bydlíme v novostavbě a v bytě pod námi se nastěhoval mladý pár. Děti chodí do školky, školy, vrací se po 16h a batole nejde slyšet, ze 70% tráví víkendy s tatínkem u babiček (já se doma učím), tedy nejsou většinu času doma. Pokaždé, když děti doma jsou a běhají, pokřikují, hrají si, ale vždy mimo noční klid (vstávají kolem 8., chodí spát do 21h), buší nám sousedi na dveře, vyřvávají vulgárně nebo drží ruku na zvonku (ten už je vypnutý). Dnes mi mladý pán vyhrožoval, že to bude řešit, nainstaluje si něco?, co bude snímat hluk. Doporučila jsem pánovi psychiatra, protože byl velmi agresivní. Existuje nějaká vyhláška, která dětem zakazuje pobíhat po bytě a volně se projevovat? Mohu se nějak bránit, pokud nás budou neustále obtěžovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 12521 příspěvků 26.01.19 18:17

A tobe nevadi ze nekoho obtezujete vy? 8o Uvedom si,ze kolem tebe jdou lido,co z tvych deti fakt nejsou poprdeny. Behat po byte a volne se projevovat v panelaku? 8o

terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 26.01.19 18:19

ne, samozřejmě neexistuje žádný vyhláška, která by znemožňovala dětem volný pohyb, včetně popoběhnutí po vlastním bytě. Takže ne, on nemůže nic, naopak, pokud bude agresivně pořvávat, sprostě nadávat, upozornila bych ho, že ho udám já.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13948 příspěvků 26.01.19 18:20
@bedrunka01 píše:
Potřebuji se poradit, jestli je tu právník, ještě lépe. Máme doma 3 děti, bydlíme v novostavbě a v bytě pod námi se nastěhoval mladý pár. Děti chodí do školky, školy, vrací se po 16h a batole nejde slyšet, ze 70% tráví víkendy s tatínkem u babiček (já se doma učím), tedy nejsou většinu času doma. Pokaždé, když děti doma jsou a běhají, pokřikují, hrají si, ale vždy mimo noční klid (vstávají kolem 8., chodí spát do 21h), buší nám sousedi na dveře, vyřvávají vulgárně nebo drží ruku na zvonku (ten už je vypnutý). Dnes mi mladý pán vyhrožoval, že to bude řešit, nainstaluje si něco?, co bude snímat hluk. Doporučila jsem pánovi psychiatra, protože byl velmi agresivní. Existuje nějaká vyhláška, která dětem zakazuje pobíhat po bytě a volně se projevovat? Mohu se nějak bránit, pokud nás budou neustále obtěžovat?

A jaké máte podlahy? Udělala bych maximum pro odhlučnění a děti krotila v době, kdy má být klid. Jinak bych se obrnila trpělivostí a jejich výpady si nebrala. Ať si klidně něco nainstaluje, instalatér. Sám se chová jako hulvát, šlo by to snad řešit slušněji. Sama mám malé dítě a jsem ráda, že kolem všichni děti už měli a mají pochopení. Nebo jsou už hluché (sousedky).

Enmamma
Závislačka 3355 příspěvků 26.01.19 18:21

Jak se to řeší, nevím. Pod námi bydlí příšerná babizna a ta na mě řve také občas jak pominutá kvůli dětem. Prý moc dupou a jí to ruší. Odmítám je ale přivázat na 12 hodin k posteli a strkat jim roubík do pusy. Na její oblíbené oslovení „ty krávo jedna“ už nereaguji.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25832 příspěvků 26.01.19 18:22

Co takhle si umravnit děti? Panelák není rodinný dům, aby tam mohly lítat dle libosti. :roll:

Existuje nějaká vyhláška, která dětem zakazuje pobíhat po bytě a volně se projevovat?
Na tohle potřebuješ vyhlášku? Co takhle selský rozum a neobtěžovat okolí?
Jdi si k nim poslechnout, jaký to dělá hluk. POkud máš plovoučku, dej koberce.

mijala
Kecalka 222 příspěvků 26.01.19 18:22

@jahuhudka tak jako pokud by moje děti nejeceli od rána od 6 do večera, tak bych to teda taky neřešila, těžko budou celej den sedět na p.deli aby náhodou nějaký soused nebyl nahnevanej že jsou slyšet, :zed: naštěstí nebydlíme v kralikarne takže moje dítě si může rvát jak chce :mrgreen:

J_Doe
Závislačka 3189 příspěvků 26.01.19 18:22

@bedrunka01
Mate tam, predpokladam, plovoucky? To opravdu dela ramus.

Zvazila bych koberce, alespon dokud jsou deti male.

warita
Echt Kelišová 9363 příspěvků 26.01.19 18:22
@bedrunka01 píše:

nic nepises o tom, zda se to snazis nejak omezovat. Cili asi je neomezujes, ze?

Ja a muj bratr jsme trpeli na silne ADHD, meli jsme tendence se provjevovat dost hlasite a dupat. Nasi rodice nas dost brzdili a kdyz neslo jinak, tak nas rozdelili do jinych mistnosti, nez jsme se uklidnili.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 26.01.19 18:23

Si pořiďte koberce a nebo nějakou izolaci pod podlahu :nevim: já docela chápu že to není moc příjemné když někomu nad hlavou dupou děti. Taky mám syna, když sme se nastěhovali tak na nás zvonila paní co bydlí pod náma že se jí kolikrát i houpe lustr, a to mám jedno malé poměrně klidné dítě, neječí, nedupe schválně, sem tam si akorát poskočí. Tak sme omezili nějaké větší hraní na dětský pokoj kde sme dali koberec a v ostatních místnostech si tam maximálně maluje nebo hrajem hry u stolu. Zas když bydlíš nad někým musíš ty děti trochu krotit, ne každý je na to zvědavý :nevim:

Malaga
Nadpozemská drbna 25253 příspěvků 26.01.19 18:25

A zkusila jsi si to k nim jít poslechnout?
Možná prudi, ale já zase nesnáším lidi, co na všechno používají zaklínadlo " vždyť jsou to děti" ......

jahuhudka
Extra třída :D 12521 příspěvků 26.01.19 18:26

@mijala nad nami udelali ,,rekonstrukci,, vsude dlazba. Je to lahudka bydlet pod nimi :roll: A to jde treba o beznou chuzi nebo rozkladani sedacky. Lidi v panelaku maji byt soudny a uvedomit si, ze to skutecne muze byt pro druhe nesnesitelne .

Enmamma
Závislačka 3355 příspěvků 26.01.19 18:26
@jahuhudka píše:
A tobe nevadi ze nekoho obtezujete vy? 8o Uvedom si,ze kolem tebe jdou lido,co z tvych deti fakt nejsou poprdeny. Behat po byte a volne se projevovat v panelaku? 8o

V paneláku člověk slyší i čůrání sousedů. Komu to vadí, nemá si kupovat byt v paneláku, ani domě s více nájemníky. Ať si koupí RD na samotě u lesa a může si užívat klidu do sytosti.

jahuhudka
Extra třída :D 12521 příspěvků 26.01.19 18:27

@Enmamma ne sousedi si maji vyjit vstric. Ne ze necham deti nechat delat bordel a divim se ze z nich nikdo neni urvany :roll: Vseho s mirou

Kaileee
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 26.01.19 18:29

a tobě připadá normální že tvoje děti běhají po bytě a pokřikují? Víš, jak to vše jde slyšet?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >