Sousedi pěstují trávu a my nemuzeme ani otevřít okno

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
82
30.7.21 22:38

Sousedi pěstují trávu a my nemuzeme ami otevřít okno

Dobry večer, chtela bych vás poprosit o radu, na koho se máme obrátit kvůli trávě. Sousedi ji pěstují na balkoně, kdyz jsem s nim o tom mluvila, říkal ať to vydrzim a ze má jednu kytku, já ale vim ze má cely balkon trávy a kdyz jsem mu to rekla, zadela si boky na balkoně a už je to rok co jsme mu to rikala. Přes zimu to mají v bytě takže nás to neobtěžuje, ale přes léto nemuzeme otevřít v ložnici okno které máme hned vedle balkonu. Jeho bratr děla na městské policii ale zatím jsem nemela stesti zkusit promluvit s nim ….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12050
30.7.21 22:42
@N.n.k píše:
Dobry večer, chtela bych vás poprosit o radu, na koho se máme obrátit kvůli trávě. Sousedi ji pěstují na balkoně, kdyz jsem s nim o tom mluvila, říkal ať to vydrzim a ze má jednu kytku, já ale vim ze má cely balkon trávy a kdyz jsem mu to rekla, zadela si boky na balkoně a už je to rok co jsme mu to rikala. Přes zimu to mají v bytě takže nás to neobtěžuje, ale přes léto nemuzeme otevřít v ložnici okno které máme hned vedle balkonu. Jeho bratr děla na městské policii ale zatím jsem nemela stesti zkusit promluvit s nim ….

Tak co leze k vám tak osekejte ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
30.7.21 22:44

@JancaS84 kez by to slo :lol:. K nám to nejak neleze ale ten smrat je opravdu sileny. Ať si to mají třeba doma ale my fakt nemuzeme otevřít okno, jde nám o to jak to smrdí a pak to cítíme my v našem bytě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8690
30.7.21 22:54

Smrat :D :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
30.7.21 22:56
@N.n.k píše:
@JancaS84 kez by to slo :lol:. K nám to nejak neleze ale ten smrat je opravdu sileny. Ať si to mají třeba doma ale my fakt nemuzeme otevřít okno, jde nám o to jak to smrdí a pak to cítíme my v našem bytě

Já ti to věřím :D je to fakt strašnej smrad.
Nemůžeš to polít nějakým savem nebo tak něco? Nebo to hubit nějak postupně ;) aby to nenarušilo sousedské vztahy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
30.7.21 23:01

@kavenka to me taky napadlo ale nevim jestli by to tam dosáhlo a aby nebyli na balkoně zrovna 😂 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
30.7.21 23:02

@Tarjei no fakt, znam lidi co hulí ale tohle smrdí jak spalena guma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787

@N.n.k no to by jsi musela být opatrná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302

Já teda vím prdlajs o pěstování konopí, ale předpokládám, že to je nelegální, pokud na to nemá nějaké zvláštní lejstro (zdravotní důvody apod., fakt nevím). Což asi s plným balkónem nemá. Takže záleží na vás, jak moc chcete sousedovi zavařit a vyvolat s ním konflikt.

Možná řešení bych viděla tři
a) neotvírat okno
b) znovu si promluvit a případně nadnést možnost kontaktování policie, jestli si kytky nepřesune dovnitř
c) udat ho rovnou

Jak říkám, záleží na tobě, za jak velký konflikt ti to stojí. Já bych to s ním ještě zkusila prodiskutovat. Jestli nebude ochotný, tak bych přitlačila. Mírná výhružka taky může mít efekt, třeba se lekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
30.7.21 23:06

Prosím tě, pokud ti to vedle okna přímo nepálí zas tak strašně to smrdět nemůže :D Přeháníš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
30.7.21 23:06

@annali nelekne, ještě kdyz jeho bratr děla u policie. Posledně jsme na ne volali policii protoze ve všední den, kdy tam vyhravali a my rano šli do prace jsme na ne zabouchali ať se sklidni a oni pak bouchali na zeď dal i kdyz jsme nereagovali tak jsme zavolali policii a pak ještě po jejich odjezdu chvili provokovali a pak přestali. Predce nemuzu v ložnici nevetrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
30.7.21 23:07

@nototo to neprehanim protoze kdyz fouká vítr jde to tim směrem k nám a i kdyz nefouka tak je to cítit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
30.7.21 23:12
@N.n.k píše:
@annali nelekne, ještě kdyz jeho bratr děla u policie. Posledně jsme na ne volali policii protoze ve všední den, kdy tam vyhravali a my rano šli do prace jsme na ne zabouchali ať se sklidni a oni pak bouchali na zeď dal i kdyz jsme nereagovali tak jsme zavolali policii a pak ještě po jejich odjezdu chvili provokovali a pak přestali. Predce nemuzu v ložnici nevetrat.

Tak v tom případě pomůže asi jen to tvrdé udání na policii. Ono pěstování omamných látek je přeci jen o dost větší přečin než rušení nočního klidu, to snad pod koberec nezametou.

To, že v ložnici větrat musíte, je mi jasné. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4748
30.7.21 23:14

Tak legální je pouze pěstování technického konopí. Což předpokládám nepěstují… Pokud jen obsah THC vyšší než 0,3% pak už jde o klasické konopí. Jestliže pěstují do 5ti rostlin pak jde o přestupek jenž se řeší pokutou do 15tis korun. Jestliže je jich více pak už jde o trestný čin.
Samozřejmě je to smrad, zvlášť když už najíždí palice.
Týpkovi bych řekla ať si to dá do baráku nebo ho nahlásím. Jeho bratra bych do toho vůbec netahala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
30.7.21 23:15

@annali no jedine, rikam ať si to mají doma třeba všude ať se v tom i koupou, ale ať neobtěžuji ostatní. Trochu mam strach jít na stanici a žalovat 😂 ale asi nic jiného nezbyde. Partnera napadlo zavolat na policii ještě ze slyší nekoho na balkoně ze ho tam asi zamkli a tak je budou muset pustit na ten balkon ale to mi prijde blby lhát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat