Sousedky 9měsíční syn nejí vůbec nic ani mléko

87
9.11.20 17:52

Sousedky 9měs.syn nejí vůbec nic ani mleko

Je možné že je to tím že mu cpe slané Polívky a jiné věci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3113
9.11.20 17:55
@Osubka777 píše:
Je možné že je to tím že mu cpe slané Polívky a jiné věci?

A co to je za primitiva???
Kluk bude mít civilizační nemoci už na základce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19693
9.11.20 17:57

Jak vis, co ji sousedky dite a jake jine veci mu cpe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
9.11.20 18:00

@Pajik 76 ahoj říkám ji to pořád je možné že je to tím že mu dává slané Polívky atd? Je i docela vzteklej probreči celi dny. Když není v ruce prostě řev leze mi to na nervy nedá se tu pořádně ŽÍT. rikam ji ze má hlad ale on prostě nejí dá se to zachránit nějak at má ten Sunar zas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
9.11.20 18:02

@Kriss Tina chodím k ní na návštěvu sme na vesnici v malém paneláku bývám u ní celej den když se to dá vydržet a pomocí ji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23943
9.11.20 18:04

Nejí vůbec nic, ale jí polívky? Nebo jak tomu rozumět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3113
9.11.20 18:04

Já tedy nevím z jaké je sociální vrstvy, ale to vypadá, že z hodně nízké, pardon.
Je otázka jestli na ten Sunar vůbec má. Tyhle lidi co nevědí co má dítě jíst a nejsou ani ochotný si o tom něco přečíst nesnáším. Vsadím se, že na cigára má… Kluk je nervózní, možná hladovej a bůhvíco ještě… Chudinka malej.
On nemá tatínka? S tím by nebyla řeč? ALe to bude asi stejná láce ne-li horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8497
9.11.20 18:05

Tak ji pro maleho neco prines.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
9.11.20 18:06

@vokishka tak chvíli měl ty Polívky pořád mu něco predzvikovala chtělo se mi blejt je jak de… bil ale teď už nechce ani to říkám ji ze to dítě nemá ani zuby že si to tím úplně pos… e ať mu dává jen mliko a už se stalo nechce nic ani mliko ani Polívky nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5421
9.11.20 18:08

Zeleninová polévka je pro 9 měsíční náhodou super ne tedy slaná plus samozřejmě kojení nebo Sunar dále pak přesnídávky, kaše, ovoce zelenina a na prořezávají zoubky klidně suché tvrdé pečivo. Jinak to že rve je relativně normální v 9 měsících děti prostě často křičí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
9.11.20 18:09

@Pajik 76 no přesně tak taky mi ho je líto a to dost přesně jsi to trefila hlavně co kouřit a to má další 2 malí 8 letou co váží 55 kg víc jak já protože snídaně brambůrky oběd taky nevím jestli ji dal pomáhat nebo co dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
9.11.20 18:10

@Pajik 76 tatínek je stejně blbej jako ona… Pořád rikaj měl očkování lezou zuby pořád nějaká obhajova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5421
9.11.20 18:11

@Osubka777 9 měsíční dítě opravdu nemusí být jen na mléku to jsi vzal kde? Ráno po probuzení mléko pak nějaký bílý jagort nebo kaše na svačinu před spaním může cuxnout mléka oběd normálně zeleninovou masová polévka nebo standartní masozeleninová příkrm svačina nějaké ovoce nebo přesnídávka a na noc zase mleko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
9.11.20 18:11

@Lucie_Sx už se stalo mám doma taky malí dítě ještě menci nechce nic fakt vůbec je úplněj nerval už kope řve a žádná slza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3113
9.11.20 18:12

@Osubka777
Skončí na pohotovosti a pak má sociálku na krku…
Umí vůbec číst???
Třeba tohle není tak složitý a tím se měla bývala řídit od 6měsíce:
https://www.mamaaja.cz/…vni-prikrmy/
Tak to vytiskni a projeď to s ní a nakup nějaké potraviny z toho, kuchyň snad má.
Tohle já neměla ani číst :,(. Chudinka chlapeček. Tomu by bylo líp jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama