Sousedky dcera mi zničila bundu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natálka26
Kelišová 5537 příspěvků 02.01.19 15:52
Sousedky dcera mi zničila bundu

Hezký den, poraďte jak se zachovat. Sousedky dcera tu byla na návštěvě a zničila mi novou, poměrně drahou bundu. Potíž je v tom, že jsme doma v rozepři muž mi říká at se na to v rámci sousedskych vztahu vykašli, že mi dá na novou, ale novou už neseženu, už nejsou nikde ani v čr ani na Slovensku. A mě to zase nedá, protože jejich dcera vždycky když je tady tak něco zničí, doma téměř nic nesmí a proto u nás, kde jsou pro děti volnější pravidla tak se chová jak utrzena že řetězu a téměř vždy něco zničí, ale to jsou věci, které nemají takovou hodnotu, nebo to nějak přejdu, ale u ty bundy to nějak nedokážu. A já teď fakt nevím jestli jít za sousedy, že tu bundu budu chtít zaplatit í když si vyslechnu spoustu řečí jak když mi jí zaplatí tak nebudou mít na to či ono a nebo fakt mlčet a neřešit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 54 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11612 příspěvků 02.01.19 15:54

Pokud jsi to neřešila v okamžiku, kdy skoda vznikla, tak mas asi smůlu. Osobně bych to nechala byt a dítě příště víc hlídala

Lalelale
Závislačka 3140 příspěvků 02.01.19 15:56

Jakým způsobem jí zničila? Viděli jste to přímo? Tohle je blbá situace. Holka doma nic nesmí a pokud jsi to v sobě dusila a nikdy nic neřekla, sousedka by mohla vzít tvou žádost ve stylu: pravidelně si vás zvu, tvoje hodné dítě u nás ničí věci ale já nikdy nic neřekla, zaplať mi novou bundu za x tisíc. Nicméne já bych si řekla, pokud je opravdu průkazné, že ti ji zničila ona.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 6 inzerátů 02.01.19 15:56

@Natálka26 Řešila bych, kor, když je to pravidelná „ničitelka“.. ;) navíc já bych si takové dítě domů nebrala, když neumí poslouchat.. Jak se chováš ty, když něco zničí a kolik je jí let? ;)

Kriss Tina
Kelišová 7085 příspěvků 02.01.19 15:57

Nechala bych to být, jak to budeš dokazovat že ji zničila zrovna jejich dcera když u vás byla? Když vám doma něco ničí tak bych ji nezvala nebo taky udělala přísná pravidla :nevim:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 02.01.19 15:57

Já bych to nechala být. Ale zeptám se, jak ti ji zničila? Jak moc, čím? Já si nedovedu představit, že dítě na návštěvě zničí bundu, která visí v chodbě na věšáku, třeba :D to jsou u vás teda dost volný pravidla.

Amalynne
Nováček 1 příspěvek 02.01.19 15:58
bunda

ahoj Natálko,
neříkat. Lidi jsou strašně hákliví na kritiku a na své dítě ještě dvakrát tolik. Není to fakt příjemné, co se ti stalo s bundou. Asi je riziko kdykoliv, kdy
ti příjdou na návštěvu :-)

Diana69
Kecalka 250 příspěvků 11 inzerátů 02.01.19 15:59

Dítě bych si domů teda nebrala..ať si vaše děti jdou hrát k nim.

Natálka26
Kelišová 5537 příspěvků 02.01.19 15:59
@Tichošlápek píše:
Pokud jsi to neřešila v okamžiku, kdy skoda vznikla, tak mas asi smůlu. Osobně bych to nechala byt a dítě příště víc hlídala

Stalo se to před hodinou,sousedka ještě nepřišla a já celou dobu přemýšlím a dohadují se s mužem co dál.

@Lalelale píše:
Jakým způsobem jí zničila? Viděli jste to přímo? Tohle je blbá situace. Holka doma nic nesmí a pokud jsi to v sobě dusila a nikdy nic neřekla, sousedka by mohla vzít tvou žádost ve stylu: pravidelně si vás zvu, tvoje hodné dítě u nás ničí věci ale já nikdy nic neřekla, zaplať mi novou bundu za x tisíc. Nicméne já bych si řekla, pokud je opravdu průkazné, že ti ji zničila ona.

Naprosto průkazné, přišla jsem dolů ve chvíli kdy nůžkami stříhal límec. Je jí skoro 6 let,nenapadlo mě že bych u ní musela stát a hlídat je,když tohle ví í moje mladší že věci se nestrihaj

modravlocka
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 02.01.19 16:00

Nedá se ještě nějak hezky opravit? Nevím, nemám nijak extra drahé věci a nic podobného se mi nikdy nestalo, ze své pozice bych to asi nechala být. Pokud ji teda holčička nezničila úmyslně. V opačném případě by dostala ceres.

Addka1
Stálice 77 příspěvků 02.01.19 16:00

Tak uz bych si ji domu nepustila a hotovo a kdyby s tim mel nekdo problem narovinu bych rekla ze vam pokazde neco znici a ze uz toho mate jednoduse dost..
Presne takto jsem se zachovala ja, nasi znami maji 6ti letou holcicku, roztomiloucka to jo ale taky pekna potvurka protoze vzdy na vse prijdu az kdyz odejdou a tak jsem jednoduse rovnou jejim rodicum rekla at se nezlobi ale ze takovy navstevy me nebavi. Jen jestli na to máte koule to tak narovinu rict.

Tichošlápek
Extra třída :D 11612 příspěvků 02.01.19 16:01

@Natálka26 jo takhle. No tak to bych si s matkou promluvila, az si prijde dítě vyzvednout. A upozornila, ze uz se návštěvy nebudou konat. Peníze za bundu bych ale nechtěla.

Alušáček
Závislačka 3331 příspěvků 02.01.19 16:02
@Natálka26 píše:
Naprosto průkazné, přišla jsem dolů ve chvíli kdy nůžkami stříhal límec. Je jí skoro 6 let,nenapadlo mě že bych u ní musela stát a hlídat je,když tohle ví í moje mladší že věci se nestrihaj

6leta holka střiha límec u bundy? 8o Asi bych to řešila s jejím rodičem, tohle mi nepřipadá normální… :nevim:

Lalelale
Závislačka 3140 příspěvků 02.01.19 16:03
@Natálka26 píše:

Bez diskuze bych si řekla o úhradu a dítě by u mě bylo naposled. Sama bych se hanbou propadala udělat to moje děcko. Jinak kdo u vás byl? To tam byla sama, půjčila si nůžky a šla stříhat? By ode mě dostala za uši i ta tvoje jestli ji nechala.

ivašot.
Kelišová 6881 příspěvků 02.01.19 16:03
@Natálka26 píše:

A není ta holčička nějak opožděná :oops: ? Tohle mi fakt normální nepřijde a asi bych se docela bála, co ji napadne příště…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 54 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >