Sousedky kočka vs. naše miminko

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.9.21 17:50

Sousedky kocka vs. nase miminko

Sousedka ma tri kocky. Museli jsme oplotit jezirko, protoze nam zrala ryby, kazdou chvili vyhazuju ze zahrady ho**a. Plus jsem alergik, ale venku to nastesti tolik nevadi.
Ted ale mame mimco a mne vazne vadi, ze kocky jsou vecne u nas, muzou se kdykoli dostat ke/do kocarku.
Sousedka tvrdi, ze jeji milackove diteti neublizi a nechce to nijak nerit.
Co s tim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1231
26.9.21 17:52

A co by s tím měla dělat? Kočky si běhají jak a kde chtěji. Pochybuju, že by skočila do kočárku a škodila. Jsi tam snad u mimina taky ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
26.9.21 17:54

Tak ona té kočce asi těžko domluví aby k vám nelezla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20491
26.9.21 17:59

Postříkat je vodou prý nemají rády…taky bych je na zahradě nechtěla…ale moc se s nimi toho dělat nedá…bohužel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
26.9.21 18:01

@Zeoli mamky kamaradce udusila kocka miminko. Je to 17 let. Takze stat se muze cokoliv. Uprimne by mi to vadilo take.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11987
26.9.21 18:01

Elektrický ohradnik, nebo ti můžu půjčit na chvíli našeho psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10857
26.9.21 18:02

Pořídit si pořádnou vodní pistoli a pokaždý jak dojdou blíž, tak jim dát dávku. Ono je to určitě přestane bavit dřív než tebe :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
26.9.21 18:03

Napadlo mě, jestli není nějaký nátěr na plot, který by jim nevoněl nebo pískadlo proti krtkům, to by jim taky mohlo vadit. Případně elektrický ohradník. Nám pomohlo si pořídit psa :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10027
26.9.21 18:15
@YellowBird píše:
Napadlo mě, jestli není nějaký nátěr na plot, který by jim nevoněl nebo pískadlo proti krtkům, to by jim taky mohlo vadit. Případně elektrický ohradník. Nám pomohlo si pořídit psa :D

Můžu potvrdit, tchánovci si takhle půjčovali rádi našeho na hlídání, hlavně když jim tam na jezírku hnízdily kachny. Kočky si netroufly;) A když náš umřel, pořídili si později svýho a ten, ač je menší a koček se spíš bojí (náš je teda proháněl a nesnášel), je tak uštěkanej, že jako odpuzovač funguje taky spolehlivě :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7264
26.9.21 18:17
@elinka90 píše:
@Zeoli mamky kamaradce udusila kocka miminko. Je to 17 let. Takze stat se muze cokoliv. Uprimne by mi to vadilo take.

8o Hele, tomu tak úplně nevěřím. Asi ta kamarádka nedávala na dítě pozor, nebo to byl ten syndrom náhlého úmrtí. Ale chápu, že si to nějak odůvodnit musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9138
26.9.21 18:27

Co to je za diskuzi?? 8o Máme děti, další mimčo je tu do měsíce a máme i kočku. Vždy jsme jí měli a vždy je mít budeme. Žádný útoky kočky se nekonaly a vše je v pořádku. Kočka prostě vadí tobě, protože zřejmě kočky nemusíš, ale je to svobodný tvor, který chodí všude - ty, které lidi pouštějí volně. Stejně jako ptáci (ptáci se… z vejšky taky na všechno), ježci, myši apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
26.9.21 18:27
@Takyjedna píše:
8o Hele, tomu tak úplně nevěřím. Asi ta kamarádka nedávala na dítě pozor, nebo to byl ten syndrom náhlého úmrtí. Ale chápu, že si to nějak odůvodnit musí.

Taky se mi to nezda. Tzv. urban legend.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10027
26.9.21 18:28
@Takyjedna píše:
8o Hele, tomu tak úplně nevěřím. Asi ta kamarádka nedávala na dítě pozor, nebo to byl ten syndrom náhlého úmrtí. Ale chápu, že si to nějak odůvodnit musí.

Já o tom taky slyšela, že se to stát může, moji tchánovci jednu chvíli kočku taky vlastně měli, takovou polovenkovni, z ty jsem teda nadšená fakt nebyla - náš pes od ní chytal blechy, :roll:, takže bych si dávala bacha, aby vám nevlezla kočka od sousedky i třeba jen na deku nebo dolů do koše od kočárku. Tehdy jsme tam u nich měli starší kočár abysme furt nevozili ten náš sem a tam, tak jsem spíš řešila, aby mi do něj nelezla, i když bude prazdnej a nenatahala tam pak taky nějaký brebery. Tak byl většinou zakrytej pláštěnkou nebo nějakým igelitem, a dítě bych na zahradě nechávala spát tak, abys na něj viděla. Do hlubokyho jde dát i monitor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11203
26.9.21 18:33

Neřeš. Kočka nic neudělá. Zalehnutí vidím možný leda od vlastní kočky, kdyby to dítě ňuchňala (i když taky je to IMHO spíš urban legend - ale KDYBY…) - cizí toto neudělá. Se sousedkou bych řešila, aby neměly parazity: odčervit, dát obojek proti blechám.

Pes je řešení, vodou bych je nestříkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6841
26.9.21 18:34

Porid si past na kuny… odchyt, odvez do utulku (joke)… bohuzel s kockama nic nenadelas… nebudou chodit sousedciny, budou jine..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat