Sousedův pes u nás na zahradě

Anonymní
20.3.20 19:27

Souseduv pes u nas na zahrade

Ahoj, bydlime na vesnici, vedle nas je leta opusteny dum, o ktery se nikdo nestara, zahrada v prisernym stavu, dobrych pet let pry v nem nikdo nebyl a ani my jsme nikoho nevideli. Az do dneska, kolem 3-4 prijelo auto, a rakvi na strese, deti dvojcata, chlap a zenska a pes!! Zacali vytahovat silene potravin, barely s vodou, bomby… no tak sem si rikala super ze prijeli mestaci :zed: sla jsem manzelovi pro kafe, nesu mu ho na zahradu a najednou po me skoci cizi cokl.. mame k nim vzadu trosku nizzsi zidku, nasi vedi, ze se tam nesmi priblizit ani na metr, nasi psi jsou venku z kotce jen kdyz jsme venku my, ne ze by tam utikali ale stekaji na deti.. nohou sem ho odstrcila, sla si dovnitr pro rousku a u plotu vysmatej onem pan, bez rousky, natahuje ke me ruku, drzela jsem si odstup neco pres 3m. Koulal na me jak na zjeveni, ze prej je super ze mame kotec a ze nebudeme nase psi poustet ze by z toho ten jeho mel psotnik, ze neni zvyklej na cizi psi :pocitac: rekla jsem ze ani nahodou, ze budou venku az budeme my a at si toho svyho zavre, privaze at k nam neleze a neochomita se kolem kotce, pry ne, pry neni zvykli byt u boudy.. prisel muz ze tam teda natahneme drat a bude vereseno. To se urazil a odkracel i se psem dovnitr. No jsem vytocena jeste ted, volala jsem starostovi, ze ten se tam rano zastavi a uvidi se co se da delat…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14675
20.3.20 19:33

Ptáci migrují na jaře a na podzim, kreténi, když přijde koronavirus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6300
20.3.20 19:34

Ja bych zavolala policajty at psa odchytej a odvezou do utulku, on si to pan priste rozmysli nehlidat si cokla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1732
20.3.20 19:36

Tak to bych byla taky šťastná. My jsme tedy taky na chalupě, ale my tu trávíme každý rok období od dubna do října. Jen letos jsme se přesunuli o měsíc dřív. Jen psi dorazí až bude teplo. Upřímně, k nám na zahradu skočit cizí pes, asi by mu bylo úzko. NAši psi se na procházce nervou, ale domácí teritorium teda brání zdatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
20.3.20 19:38

Tak urazeny muze byt, jak chce. Prece vam tam nebude behat cizi pes. Resime neco podobneho. Zatim jsme nerekli nic a vyhanime ho, jsme tu novi a chybi kus plotu. Ted nam ho nikdo nedodela. Ale hovinek kolem baraku je hodne. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 19:59

Pred par dny takhle kamaradka prisla o zakrsleho kralika, dcera byla sama doma, tak ho pustila na zahrade jako vzdycky a u sousedu meli nejakeho ciziho psa na hlidani a dostal se k nim. Domaci mazlik pryc a jedine stesti, ze dcera to nevidela, protoze by se mohla do toho primotat:-(, nasla ho az mrtveho. Ale v soku vsichni. Fakt udelejte rychle plot, je by tohle taky v zivote nenapadlo, meli kralicka dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
16505
20.3.20 20:05

Tak natáhnete drát no, nechápu, na co volat starostu :roll: že by sousedům toho psa vycvičil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
20.3.20 20:38
@Tarjei píše:
Ja bych zavolala policajty at psa odchytej a odvezou do utulku, on si to pan priste rozmysli nehlidat si cokla.

Potrestala bys psa, ne jeho páníky. Pes nemůže za to, že jeho lidé jsou idioti.
Natáhněte drát, udělejte provizorní plot, víc bych neřešila. Pokud by se pes přesto k vám opět dostal, řešte to s vedením obce.
Nové sousedy bych slušně, ale důrazně požádala, aby udělali totéž, tj. vyřešili problém s volným pohybem jejich mazlíčka, je to jejich povinnost ze zákona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4930
20.3.20 22:36

Co to bylo za plemeno? K nám včera přišel na zahradu sousedů jezevčík, ocuchal se s naší civavou, dostal piškot, pohlazení a šel domů..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 22:50

@Alušáček irsky setr necim liznuty rekla bych..my mame dva malamuty jsou to zlaticka ale co s nimi udela cizi pes v rajonu nemuzem predpokladat, a navic je mi jasny ze zacnou vsude znackovat… tak budu doufat ze co nejdrive odpendluji..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama