Soustavná příprava na povolání během doby péče o dítě na RD

617
25.1.20 23:27

Soustavná příprava na povolání během doby péče o dítě na RD

Dobrý večer, děvčata,
prosím, jak byste si vysvětlila soustavnou přípravu na povolání během RD. Jde o to, že budoucí zaměstnavatel potřebuje tuto informaci a to přesně na den, měsíc i rok. Během RD jsem studovala prezenční studium na VŠ, pokračovala na navazujícím, od jedné státnice jsem byla vyhozená, takže roky…v řiti, ale posléze jsem nastoupila na kombinované studium, které jsem dokončila loni. Toto vše během RD. Nebo nedokončené studium uvádět nemám. Co si myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3234
26.1.20 08:02

Nedokončené studium se nikam neuvádí. Ta studia se uvádí proto, aby bylo jasno, jaké má člověk vzdělání. Když jsi to nedokončila, tak to vzdělání nemáš, tudíž to nikoho nezajímá. Max kdyby se ptali na tu pauzu mezi bc a mgr, můžeš to vysvětlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617
26.1.20 15:30

@chaela ona to potřebuje personální pro účetní, prý. Jaké mám vzdělání už dávno ví z pohovoru, který byl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3234
26.1.20 15:43

@Evullka nejsem si jistá, ale mám dojem, že tou soustavnou pripravou na povolání se bere právě studium, které vede k zisku oprávnění pro výkon daného povolání (titul, osvědčení,…). Takže když studium nedokončíš, to povolání dělat nemůžeš, takže se to do té přípravy nepočítá. Ale fakt nevím, toto jsem kdysi někde vycetla, ale už netuším kde a proč, takže nerucim za správnost a pravdivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama