Soutěž Sofie I ve Sluníčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ronnieee
Povídálka 23 příspěvků 07.01.18 11:36
soutěž Sofie I ve Sluníčku

Ahoj,
ve Sluníčku 12/2017 byla soutěž se Sofií I. Dcera dneska s velkou slávou vyrobila Sofii a já taky s velkou slávou zjistila, že někdo zašantročil zbytek časopisu, kde byla adresa, kam to poslat. Nemá prosím někdo tohle Sluníčko a mohl by mi napsat adresu a heslo pod kterým to poslat do redakce. Díky moc

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 07.01.18 12:01

@ronnieee buď slunicko@cninvest. cz, nebo adresa Komunardů 1584*42, praha 7 Holešovice, 170 00 Heslo Sofie a do 20.1.2018

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 07.01.18 12:01

Jo a uvést svoji adresu, věk.

ronnieee
Povídálka 23 příspěvků 07.01.18 12:34

Super, díky moc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >