Soutěž Sofie I ve Sluníčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ronnieee
Povídálka 20 příspěvků 07.01.18 11:36
soutěž Sofie I ve Sluníčku

Ahoj,
ve Sluníčku 12/2017 byla soutěž se Sofií I. Dcera dneska s velkou slávou vyrobila Sofii a já taky s velkou slávou zjistila, že někdo zašantročil zbytek časopisu, kde byla adresa, kam to poslat. Nemá prosím někdo tohle Sluníčko a mohl by mi napsat adresu a heslo pod kterým to poslat do redakce. Díky moc

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 07.01.18 12:01

@ronnieee buď slunicko@cninvest. cz, nebo adresa Komunardů 1584*42, praha 7 Holešovice, 170 00 Heslo Sofie a do 20.1.2018

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 07.01.18 12:01

Jo a uvést svoji adresu, věk.

ronnieee
Povídálka 20 příspěvků 07.01.18 12:34

Super, díky moc

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama