Soutěže o autosedačku: sbírání Lajků, zkušenosti

3.4.16 20:02

Soutěže o autosedačku: sbírání Lajků, zkušenosti

Zdravím dámy!

Každý den se na internetu setkávám z nejrůznějšími soutěžemi o dětské potřeby, autosedačky a tak, kde je podmínkou získat pro něco (fotografii, status) co nejvíce lajků na facebooku.
Láká mě to se vždycky zapojit, ale ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti? Nějaké tipy, rady nebo na co si dát pozor… :D

Diskutujte, sdílejte postřehy… Už jste něco někdy vyhráli? :potlesk: :potlesk: Nebo naopak? :pocitac: :zed:

Předem děkuji! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2674
3.4.16 20:38

Nemam podobne souteze rada, i kdyz par jsem se take uz zucastnila. Na fb je nekolik skupin, kde to funguje stylem - ja ti dam hlas na dite (psa, kytku…), ty me das hlas na saty (vytvor, fotku…). Na podobne soutezi jsem nevyhrala, obcas vyhraju neco co se losuje nebo to vybira porota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
3.4.16 20:42

Mozna pokud mas spoustu pratel na fb, mela by jsi sanci. Ja jich na fb mam do 10, tak moc sanci nemam. A ze by dal hlas nekdo kdo jde okolo je mala pravdepodobnost. Take obcas hlas dam ale stylem ze kdyz vidim vyzvu na like, podivam se i na ostatni fotky a rozhodnu se sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58580
4.4.16 09:09

@radka.piskova nezapojuju se, nesnáším otravování ala dejte mi like. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.16 08:57

Děkuji za názory :) no přesto se zapojím. Za zkoušku nic nedám :) Respektive jsem se už zapojila a i pár like od neznámých lidí mi přišlo. :dance: (ale na vítězství to nevypadá :( )

Vás o ně samozřejmě prosit nechci ;), šlo mi jen o to, co si tom myslíte, díky! :D

A pěkný den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
25.4.16 23:32

@radka.piskova radko, tohle získávání lajků je podle mě k ničemu - většina těch účastníků je součástí FB skupin, kde si navzájem na něco „přihazují“. Vím to, pracuju v tom. Ale určitě je v dnešní době spousta soutěží, kde tohle není nutné. Alespoň já se tím při pořádání vždycky řídím. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama