Může submisivní chování v posteli souviset s jeho dětstvím?

21224
20.1.21 22:49

Souvisí to s jeho dětstvím?

Dobrý večer dámy a pánové.
Před jedenácti lety jsem se velmi zamilovala do muže, na kterého nemohu celou tu dobu zapomenout, miluji ho pořád.
Měli jsme spolu vztah bez pár dní 3 měsíce, nežili jsme spolu.
Je ode mě o více jak 10 let starší, oslavil 50.
I přes to, že jsem před ním měla vždy ve vztahu vrstevníky se mi on velmi líbil a přitahoval.
Já mám muže, do kterého jsem nikdy nebyla nějak extra zamilovaná. Můj muž je velice dobrý a v neposlední řadě pohledný muž.
Ten ex po mně chtěl v sexu zvláštní sexuální praktiky - lízání jeho zadku, dávání prstu do zadku, dávání vibrátoru do zadku. S těmito praktikami jsem problém neměla.
S čím jsem už ovšem problém měla, tak byly praktiky, které bych už řadila do sm - pálení voskem po těle, cévkování, dávání menstruačního tamponu do penisu, řezání jeho zadku v posteli řemenem.
Sm mě neláká ani v lehké formě a tyto praktiky jsem mu tím pádem neposkytla ani jednou.
Jinak v posteli to s ním při klasickém sexu bylo senzační.
V posteli tedy dle toho, co preferoval, byl submisivní, v životě dominantní.
Myslím, že jeho chování pramení z jeho dětství, jeho matce se narodil, když měla čerstvých 18 let, což v té době nebylo neobvyklé, jeho otec měl 20.
Celé dětství mu dával najevo, že mu vlastně zkazil život :roll:, zesměšňoval ho a občas bil. :,(
Jeho dětství nebylo šťastné a vysvobození pro něj byl internát.
Poměrně brzy se nademnou začal nadřazovat, ale to se nadřazoval i nad svými přáteli a velmi nesmyslně na mě žárlil.
Vztah jsem ukončila i přesto, že se mi velice líbil. Nebyla jsem zvyklá, aby mě někdo komandoval, neměla jsem to zapotřebí.
Jak jsem psala výše, miluji ho pořád, nezapomněla jsem na něj nikdy. Někdy ho nevidím celé měsíce a jakžtakž zapomenu, potom ho zahlédnu třeba jen na chvíli, když jedu v autě a už v tom znovu lítám.
Samozřejmě, že bych ho znovu nechtěla a ani nemohu mít, lidé se nemění a s tou zamilovaností si musím poradit.
Kamarádka teď řeší stejný problém, i když trochu odlišný.
V pondělí se mi svěřila a na mě to díky tomu tak nějak opět dolehlo - chce toho, kterého z nějakého důvodu, tak jako já, nemůže mít.
Přemýšlím nad ním tak nějak více.
Myslíte, že jeho submisivní chování v posteli, nadřazenost v životě může souviset s jeho dětstvím a s tím, že jeho rodiče spolu neměli pěkné manželství?

Příspěvek upraven 20.01.21 v 22:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2619
20.1.21 22:51
@Klopotkova píše:
Dobrý večer dámy a pánové.
Před jedenácti lety jsem se velmi zamilovala do muže, na kterého nemohu celou tu dobu zapomenout, miluji ho pořád.
Měli jsme spolu vztah bez pár dní 3 měsíce, nežili jsme spolu.
Je ode mě o více jak 10 let starší, oslavil 50.
I přes to, že jsem před ním měla vždy ve vztahu vrstevníky se mi on velmi líbil a přitahoval.
Já mám muže, do kterého jsem nikdy nebyla nějak extra zamilovaná. Můj muž je velice dobrý a v neposlední řadě pohledný muž.
Ten ex po mně chtěl v sexu zvláštní sexuální praktiky - lízání jeho zadku, dávání prstu do zadku, dávání vibrátoru do zadku. S těmito praktikami jsem problém neměla.
S čím jsem už ovšem problém měla, tak byly praktiky, které bych už řadila do sm - pálení voskem po těle, cévkování, dávání menstruačního tamponu do penisu, řezání jeho zadku v posteli řemenem.
Sm mě neláká ani v lehké formě a tyto praktiky jsem mu tím pádem neposkytla ani jednou.
Jinak v posteli to s ním při klasickém sexu bylo senzační.
V posteli tedy dle toho, co preferoval, byl submisivní, v životě dominantní.
Myslím, že jeho chování pramení z jeho dětství, jeho matce se narodil, když měla čerstvých 18 let, což v té době nebylo neobvyklé, jeho otec měl 20.
Celé dětství mu dával najevo, že mu vlastně zkazil život :roll:, zesměšňoval ho a občas bil. :,(
Jeho dětství nebylo šťastné a vysvobození pro něj byl internát.
Poměrně brzy se nademnou začal nadřazovat, ale to se nadřazoval i nad svými přáteli a velmi nesmyslně na mě žárlil.
Vztah jsem ukončila i přesto, že se mi velice líbil. Nebyla jsem zvyklá, aby mě někdo komandoval, neměla jsem to zapotřebí.
Jak jsem psala výše, miluji ho pořád, nezapomněla jsem na něj nikdy. Někdy ho nevidím celé měsíce a jakžtakž zapomenu, potom ho zahlédnu třeba jen na chvíli, když jedu v autě a už v tom znovu lítám.
Samozřejmě, že bych ho znovu nechtěla a ani nemohu mít, lidé se nemění a s tou zamilovaností si musím poradit.
Kamarádka teď řeší stejný problém, i když trochu odlišný.
V pondělí se mi svěřila a na mě to díky tomu tak nějak opět dolehlo.
Přemýšlím nad ním tak nějak více.
Myslíte, že jeho submisivní chování v posteli, nadřazenost v životě může souviset s jeho dětstvím a s tím, že jeho rodiče spolu neměli pěkné manželství?

Neuvazujes uz o nejake terapii, psychologicke ci psychiatricke lecbe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21224
20.1.21 22:55
@Josefuna píše:
Neuvazujes uz o nejake terapii, psychologicke ci psychiatricke lecbe?

Ne. Nevidím důvod narozdíl od Tebe a Tvých témat, které zakládš a potom pod jiným nickem v nich shazuješ sama sebe. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2619
20.1.21 22:57
@Klopotkova píše:
Ne. Nevidím důvod narozdíl od Tebe a Tvých témat, které zakládš a potom pod jiným nickem v nich shazuješ sama sebe. :mavam:

Proc jsi se vlastne vdavala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
20.1.21 23:04

@Klopotkova
Třeba jo těžko říct, každý se s tím vyrovnává jinak a na každém to nechá nějaké následky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
20.1.21 23:36

Jak se dává tampon do penisu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
21.1.21 00:48

Kam jsem to zase vlezl :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6392
21.1.21 00:50
@Altavista píše:

To by mě taky zajímalo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
21.1.21 00:56

Jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
21.1.21 00:57
@janickaIII píše:
To by mě taky zajímalo :think:

Snad se to dozvíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
21.1.21 06:27

@Klopotkova
Zakládáš znova to samé, ale budiž tvoje témata jsou známá.
K tématu: ano je poznamenaný, čím přesně je těžké říct. Ale může být příčina třeba jen nedostatek lásky od mámy. Na toto by dokázal odpovědět někdo kovaný v psychosomatice.
Můj exmanžel byl úplně normální a přesto jak se ukázalo měl jednu takovou „úchylku“ ke které se za dvacet let společného života nepřiznal. A to že to nechtěl řešit, mluvit o tom, hledat příčinu… Nám zničilo jinak šťastné manželství. Nechci zacházet do detailu. Ale podepsali se na něm rodiče, pedantský otec, s nepřiměřenými tresty. A jejich chorobná představa během těhotenství, že to bude holčička. A jejich obří zklamání, že je to kluk. Hlavně tchánovo.
Proto, když tu vždycky čtu kecy, jak jsou tu dámy zklamané, že nosí pod srdcem, to co nechtěly, tak bych jim jednu pleskla.
Takže ano, všechny odlišnosti tohoto kalibru tvého ex, vznikly možná už v prenatálním období. Během dětství jistě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
21.1.21 06:43

Podle mě se tampon do penisu nevleze :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
21.1.21 07:29
@Altavista píše:

Blbě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21224
21.1.21 08:00
@Altavista píše:

To se ptáš koho? Mě? Nevím, psala jsem, že ani jednu z těch sm praktik jsem mu nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21224
21.1.21 08:08
@alisekR píše:
@Klopotkova
Zakládáš znova to samé, ale budiž tvoje témata jsou známá.
K tématu: ano je poznamenaný, čím přesně je těžké říct. Ale může být příčina třeba jen nedostatek lásky od mámy. Na toto by dokázal odpovědět někdo kovaný v psychosomatice.
Můj exmanžel byl úplně normální a přesto jak se ukázalo měl jednu takovou „úchylku“ ke které se za dvacet let společného života nepřiznal. A to že to nechtěl řešit, mluvit o tom, hledat příčinu… Nám zničilo jinak šťastné manželství. Nechci zacházet do detailu. Ale podepsali se na něm rodiče, pedantský otec, s nepřiměřenými tresty. A jejich chorobná představa během těhotenství, že to bude holčička. A jejich obří zklamání, že je to kluk. Hlavně tchánovo.
Proto, když tu vždycky čtu kecy, jak jsou tu dámy zklamané, že nosí pod srdcem, to co nechtěly, tak bych jim jednu pleskla.
Takže ano, všechny odlišnosti tohoto kalibru tvého ex, vznikly možná už v prenatálním období. Během dětství jistě. [/citace

Právě, že by mi na to asi nejlépe odpověděl někdo, kdo se zabývá psychologií, tak jsem myslela, že třeba tady.
Jeho matka ještě žila, doufám, že žije pořád, měl ji strašně moc rád, ale asi ho nedokázala ochránit před otcem, což nepochopím a přijde mi to úplně strašné.
Má o 5 let mladšího bratra a k němu se už údajně otec choval úplně jinak - pěkně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat