Soužití s mým u mužem

21788
26.2.21 22:12

Soužití s mým mužem

Dobrý večer.
Se svým mužem jsem celkem 13 let, z toho 3 roky v manželství. Vzali jsme se, protože jsme spolu byli dlouho a byli jsme do sebe zamilovaní, i když z mojí strany to nebylo takové to úplně pravé, to jsem prožila se svojí první láskou a potom s jedním problematickým mužem, kterého jsem poznala ještě před manželem a já na něj nemohu dodnes zapomenout.
Muž mi byl v zaměstnání ještě za dob, kdy jsme nebyli v manželství nevěrný se svojí kolegyní, která tou dobou byla vdaná a je dodnes. Ona je pořád jeho kolegyní, před rokem se vrátila z mateřské dovolené, tráví spolu hodně času v tom smyslu, že spolu ještě v létě a do října, než se zavřeli restaurace chodili na obědy, vím, že spolu dodnes něco mají.
Můj muž je hodný, galantní, spolehlivý a pohledný.
Já mám milence.
S mužem řešíme dítě, cca rok, já už mám načase, nebudu tady psát, zda již jsem nebo nejsem těhotná, je tady osoba, která se v tom šťourá a to já nechci… snad se potřebuji ní vypsat.
Byli byste spokojení v tomto manželství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3513
26.2.21 22:15

Jé, já myslela, že jsi starší!
Tobě je nějak mírně přes 30?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7870
26.2.21 22:16

Co my, ale ty? Ty jsi spokojená? Pokud ano, neřeš okolí. Pokud ne, změn to, dokud nemáte dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5446
26.2.21 22:21

Dotaz jak bič 8o co myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
26.2.21 22:24

Já určitě ne, ale každý jsme jiná nátura. Spíš bych si být tebou promyslela záložní varianty pro případ, že bys pak fakt spokojená nebyla (nebo on) - prostě kdyby to krachlo a měla jsi dítě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 22:27

S muzem, ktery mi byl neverny bych uz nebyla a dite bych si s nim nikdy neporidila :nevim: a taky bych z nej neudelala sveho manzela. Pokud uz jsi tehotna, tak to te lituju a poradne se v tom za svou blbost vykoupej po cely zbytek zivota…co jineho by si chtela asi tak slyset…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
26.2.21 22:34

Ty máš milence, tak by Ti nemělo vadit, že má milenku…
Pokud není ani jeden z vás majetnický, může vám to fungovat jako otevřenější vztah.
Akorát až přijde miminko a Ty budeš víc přikurtovaná doma, pravděpodobně už Tě bude víc zajímat, kde a s kým tráví chvíle, které by mohly patřit vám (Tobě a dítěti).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4143
26.2.21 22:41

On má něco s kolegyní z práce a ty máš milence. A z tvé strany to nebylo úplně to pravé… Proč jste vlastně spolu? Když vás děti nedrží…
Hele, já to neodsuzuju, abys nemyslela. Vztahy mají mnoho podob a nic není černobílé.
Ale plně se ztotožňuji s tím, co napsala stara ontarka - Jak ti v tom je? Jak chceš, aby ti ve vztahu bylo? A podle toho se zařiď. S dětmi se vztah řeší mnohem hůř. Věř mi, vím o čem mluvím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
26.2.21 22:46

@Klopotkova chudák dítě, jestli se nějaké do takového pseudovztahu narodí :think:
Jinak :palec: za dobrý pokus o oživení diskusí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19814
26.2.21 22:52
@Bibinka.zvonilka píše:
S muzem, ktery mi byl neverny bych uz nebyla a dite bych si s nim nikdy neporidila :nevim: a taky bych z nej neudelala sveho manzela. Pokud uz jsi tehotna, tak to te lituju a poradne se v tom za svou blbost vykoupej po cely zbytek zivota…co jineho by si chtela asi tak slyset…

Ty jsi ale sluníčko přející… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
26.2.21 22:58

Byla bych spokojená. Píšeš jakej tvuj manžel je a to by mi stačilo. Nějakou kolegyni bych neřešila. Ty máš taky bokovky.. když se tim nebudete vzajemně obtěžovat..,myslim, že jste v pohodě pár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
26.2.21 22:59
@Klopotkova píše:
Dobrý večer.
Se svým mužem jsem celkem 13 let, z toho 3 roky v manželství. Vzali jsme se, protože jsme spolu byli dlouho a byli jsme do sebe zamilovaní, i když z mojí strany to nebylo takové to úplně pravé, to jsem prožila se svojí první láskou a potom s jedním problematickým mužem, kterého jsem poznala ještě před manželem a já na něj nemohu dodnes zapomenout.
Muž mi byl v zaměstnání ještě za dob, kdy jsme nebyli v manželství nevěrný se svojí kolegyní, která tou dobou byla vdaná a je dodnes. Ona je pořád jeho kolegyní, před rokem se vrátila z mateřské dovolené, tráví spolu hodně času v tom smyslu, že spolu ještě v létě a do října, než se zavřeli restaurace chodili na obědy, vím, že spolu dodnes něco mají.
Můj muž je hodný, galantní, spolehlivý a pohledný.
Já mám milence.
S mužem řešíme dítě, cca rok, já už mám načase, nebudu tady psát, zda již jsem nebo nejsem těhotná, je tady osoba, která se v tom šťourá a to já nechci… snad se potřebuji ní vypsat.
Byli byste spokojení v tomto manželství?

Ty dítě chceš?
Nemůžu říct, jestli bych v tomto manželství spokojená byla nebo ne, to by záviselo na víc detailech, o kterých nepíšeš, ale obecně - tahle konstelace by mi nevadila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19814
26.2.21 23:00

@Klopotkova holka, umíš si vůbec definovat v čem by jsi byla spokojená ty? A je reálný něco takovýho najít? Nemáš už třeba doma to nejlepší, co jsi mohla potkat a jen se honíš za nějakou chimérou? Myslím, že máte celkem vyváženej a tolerantní vztah, ale je ta tolerance z lásky a pochopení nebo proto, že to máš tak nějak na salámu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
@ontarova.stara píše:
Co my, ale ty? Ty jsi spokojená? Pokud ano, neřeš okolí. Pokud ne, změn to, dokud nemáte dítě.

A co když už ho čekají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422

Ted tady čtu nějterý ty žvásty a musim se smát.. přitom to je elegantní řešení to co praktikuje Klopotková.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat