spací "metoda"-plínka přes oči

123
29.10.06 09:25

spací "metoda"-plínka přes oči

ahoj vsem,
protoze se mi blizi datum porodu nasich dvojcatek, tak se opravdu snazim pripravit na poradny „zahul“ :o) co se tyka spani-nespani. slysela jsem o tom, ze se daji deti navyknout na spani, kdyz se jim da na ocka plinka nebo tak nejak to funguje. nechci deti nechat udusit, ale pry to u nekterych deti bezva zabira.
dekuji moc za rady.

ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

750
29.10.06 09:29

Ahoj,

tak my ji používáme venku v kočárku, když vidím, že je ospalý přehodím mu ji přes obličej a většinou brzy usne. Doma jsme to také párkrát využili.

Přeji pohodový zbytek těhotenství a ať mimískové hezky spinkají.

Ivule+Tobi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
29.10.06 09:38

Na moji mladší holčičku to docela zabíralo, ale běda, kdyz jsem to zkoušela na tu starší - mívala z toho prima hysteráky…
Takže ano, na některé děti to zabírá, ale ne na všechny. Nejde se na to spolehnout jako na univerzální řešení.
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
29.10.06 10:34

Ahoj, ja to pouzivam u obou holek. Zabira to pekne, jen ta starsi je na te plince zavisla, takze ji sama taha absolutne vsude. Uz si ji nedava pres hlavu, ale simra se rozkem u nosu…Prisla jsem na to kdysi uplnou nahodou. Ale jakmile usnou, plenku hned oddelavam…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
29.10.06 10:53

A v kterem veku jste s tim zacaly?
diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
29.10.06 11:47

My jsme byly taky plínkové a pak kapesníčkové. Začalo to kolem 3.měsíce, ale možná by to šlo i dřív, kdybych to zkusila. Zakrývala jsem ji hlavně venku v kočárku, má ráda ke spaní tmu a doma si hlavu zakrývá dekou. Vytrvale ji pak z obličeje sundávám, ale ona se do ní zase zachumlá. V každém případě díky tomu líp usíná a dýl spinká.
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
29.10.06 12:12

Já jsem Aničce začala dávát plínku už kolem 2-3týdne a pěkně s ní usíná,do kočáru jsem ji teda ještě nedala.Nemá ji přes tvář,ale spíš u tváře a občas se s ní muchlá jako s plyšákem.Snaži se ji strkat do pusinky a tak všelijak.Vyzkoušej,my můžeme doporučit,spinkáme teď ve 3m 3krát denně po 3 hodinách a v noci se budíme pouze jednou na krmení. Nevím jestli je to plínkou,ale bez plínky jsem spaní doma zatím nezkoušela.Jo a plínku na spaní vůbec nežehhlím,musí být pěkně zmuchlaná,to je lepší.Přejeme krásné spinkání a zdravá miminka.Ahojky

Zuzíček+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
29.10.06 18:09

Ahoj, my davame plinku taky a docela se to mladsi dceri libi :D uricte za zkousku to stoji!

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
29.10.06 20:15

Ahoj, já jsem plínku dávala kolem období, kdy už trochu vnímala, Adina se s ní muchluje a do dnes s ní spinká, teď k tomu přibyl medvídek Hajánek :wink: ale nejvíc se mi to osvědčilo v kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
29.10.06 20:21

Ahoj,malá začala s plínkou usínat asi kolem druhého měsíce a vydrželo jí to dloooouho :) .Vždycky jsem ji dala k tvářičce,ona si ji naaranžovala přes celou hlavu a usla.Po usnutí jsem plínku dávala na stranu :wink:

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama