Na 4týdenni miminko spadl předmět

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16.5.22 00:10

Spadla mi na 4 týdenni miminko predmet

Ahoj všem spadl mi na 4 týdenní miminko z poličky nad přebalovákem krém Rybilka tak ze čtvrtiny plná ale tak z 50 cm na hlavičku ihned začal plakat ale hned jsem ho utišila…spadla mu na čelo a udělala se mu boule nad obočím začínám panikařit jsem plašan a nevím jestli jet hned na pohotovost nebo vyčkat miminko ji a spí nevypadá že by ho to trápilo ale mě to trápí máme i monitor dechu a každou chvíli ho kontroluji na doteky reaguje a neblinka a ani není malátný ale stejně mám strach stalo se vám něco podobného? Děkuji :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2380
16.5.22 00:22

Asi bych nejezdila, nicmene v tuto dobu ti na emimi nikdo moc neporadi. Tak mas lepsi zavolat na pohotovost a zeptat se primo odborniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5979
16.5.22 06:02

Tohle bych na pohotovost neviděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16286
16.5.22 06:17

Čelní kost je ta nejtvrdší na lebce. Krém dítěti podle mě nemohl ublížit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2162
16.5.22 06:45

Mně takhle spadl 2 týdenní na spánek velký sudocrem.
Volala jsem si na pohotovost a měla jen sledovat stav miminka. Neměla ani bouli.
A čelo je mnohem odolnější, takže bych neplašila.
Jinak já od té doby měla všechny předměty už dole :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29330
16.5.22 06:56

To bude v pohodě, čelní kost je tvrdá a rybilka není žádné závaží. Mě takhle spadl na mimino mobil 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4324
16.5.22 08:09

Mě by zajímalo, kde lidi nechali zdravej rozum..fakt by někoho napadlo jezdit na pohotovost proto, že dítěti na čelo spadla mastička? Chápu vyplasenou prvorodicku, ale přece jen trošku rozumu by to někde najít chtělo.. neboj, nic se nestalo a nestane. Počkej, až se ti bude mlátit do hlavy pro stoupání, sedani a pokusech o chůzi…to bys na té pohotovosti musela bydlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
16.5.22 12:52

Nejezdila bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 15:17

Díky všem :lol: s malým jsme byly na pohotovosti a má slabý otřes mozku 8o řekla bych že i z blbosti je lepší jet :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.22 00:45
@Midaku píše:
Mě by zajímalo, kde lidi nechali zdravej rozum..fakt by někoho napadlo jezdit na pohotovost proto, že dítěti na čelo spadla mastička? Chápu vyplasenou prvorodicku, ale přece jen trošku rozumu by to někde najít chtělo.. neboj, nic se nestalo a nestane. Počkej, až se ti bude mlátit do hlavy pro stoupání, sedani a pokusech o chůzi…to bys na té pohotovosti musela bydlet.

No jak mi bylo řečeno na pohotovosti je lepší jet než to nechat být…někdy stačí jen málo a je to :) u nás je to slabý otřes mozku 8o jsem ráda že jsem poslechla svůj rozum který nejspíš nemám podle vás :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39758
18.5.22 05:35
@Anonym00000000000 píše:
No jak mi bylo řečeno na pohotovosti je lepší jet než to nechat být…někdy stačí jen málo a je to :) u nás je to slabý otřes mozku 8o jsem ráda že jsem poslechla svůj rozum který nejspíš nemám podle vás :think:

Vtipne, nekdo, kdo založí diskusi, jestli jet nebo nejet na pohotovost, se najednou prsí, jak ma svuj rozum, aby se rozhodl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5979
18.5.22 06:00

@vokishka přesně… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16286
18.5.22 06:27

@vokishka jojo, tohle mě taky pobavilo. :lol: :mrgreen: ono po bitvě je každý generál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6953
18.5.22 06:41

@Anonym00000000000 mě by zajímalo, co s miminem se slabým otřesem mozku se dělá krom toho že ho rodič pozoruje?
Měsíční mimino asi nikam neodleze, aby hrozilo další bouchnutí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4324
18.5.22 07:10
@Anonym00000000000 píše:
No jak mi bylo řečeno na pohotovosti je lepší jet než to nechat být…někdy stačí jen málo a je to :) u nás je to slabý otřes mozku 8o jsem ráda že jsem poslechla svůj rozum který nejspíš nemám podle vás :think:

To by mě teda zajímalo, jak velkej krém to musel být, že z jeho pádu z malé výšky na jednu z nejpevnejsich kosti hlavy má dítě otřes mozku. Mně nedávno syn spadnul na hlavu fakt řádně, bylu špatně, točila se mu hlava, usinal… po všech možných i nemoznych vysetrenich v nemocnic naznali, že otřes mozku nemá. Prý by se to dřív nazvalo lehkým otresem, ale teď už se to nedělá, protože tak jako tak se ty deti mají pro jistotu pozorovat.. otřes mozku by měl, kdyby nekontorlovatelne zvracel, omdlival, byl v bezvědomí po tom pádu nebo měl nesoumerne zornicky, kmitaly mu oči apod. Pokud jsi něco z tohoto zaznamenala u svého mimina, tak bys předpokládám jela hned a nezakladala diskuzi, když už máš ten svůj rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat