Spadlo mi 6 měsíční miminko z postele

Anonymní
21.2.20 09:54

Spadlo mi 6 měsíční miminko z postele

Ahoj všem, spadlo mi 6 měsíční miminko s postele, teplotu nemá, nezvraci, zornice má stejné akorát je spave. Nevím co mám dělat. Spadla včera odpoledne. Naše Dr. Má zavřeno. Vím že sem měla jet už hned včera do nemocnice l :,( :,( :,( :zed: strašně si to vyčítám :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

822
21.2.20 09:56

Spadlo na hlavu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23717
21.2.20 09:56

Jak spadlo a na co? Jestli nespadlo na hlavu a máš tam koberec tak bude ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1528
21.2.20 09:57
@Anonymní píše:
Ahoj všem, spadlo mi 6 měsíční miminko s postele, teplotu nemá, nezvraci, zornice má stejné akorát je spave. Nevím co mám dělat. Spadla včera odpoledne. Naše Dr. Má zavřeno. Vím že sem měla jet už hned včera do nemocnice l :,( :,( :,( :zed: strašně si to vyčítám :,( :,( :,(

Jak dopadlo, z jake vysky, kam se bouchlo? Od vcerejsiho odpoledne bys uz problem poznala. Zavolej na pohotovost nebo zastupu a situaci popis. Verim, ze to nic neni a uklidni te.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5279
21.2.20 10:03
@luci.no píše:
Jak dopadlo, z jake vysky, kam se bouchlo? Od vcerejsiho odpoledne bys uz problem poznala. Zavolej na pohotovost nebo zastupu a situaci popis. Verim, ze to nic neni a uklidni te.

Na pohotovosti se informace nepodavaji.Snad zastup lekarky.
Ale pokud je zmena chovani, jela bych ihned! Zdravi je nejprednejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
21.2.20 10:07

Kliiiid, mě syn spadl taky. Jestli nepozorujes nějaké změny, tak je ok. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6073
21.2.20 10:09

Pri otresu mozku by ztratil vedomi. Pri krvaceni do mozku nejsou stejny zornicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 10:10

Byla to taková rychlost že si ani nepamatuji jak spadla, ale určitě na hlavičku :,( postel máme vysokou bohužel nemáme žády koberec takže spadla na lino :zed: strašně si to vyčítám nevím co dělat vůbec, modřiny ani žádnou bouli nemá. Dnes ráno jsme vstali a přijde mi taková divná spava není tak živá jako obvykle :,( :,( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.20 10:14

Při každým uspavani ji to trvá pořád se převaluje ze strany na stranu a teď usnula jak nic strašně se bojím

• Nahlásit
  • Citovat
TRG
2395
21.2.20 10:18

Pochybuji, že se něco stalo. Ale ty znáš dítě líp. Moje jindy nespavkyně je dneska taky od rána spavá a podezřele rychle usnula, ale odnikud předtím nespadla a nemocná není. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
21.2.20 10:25
@Anonymní píše:
Byla to taková rychlost že si ani nepamatuji jak spadla, ale určitě na hlavičku :,( postel máme vysokou bohužel nemáme žády koberec takže spadla na lino :zed: strašně si to vyčítám nevím co dělat vůbec, modřiny ani žádnou bouli nemá. Dnes ráno jsme vstali a přijde mi taková divná spava není tak živá jako obvykle :,( :,( :zed:

to je vtip ne?? radši tady butdeš psát na internetu, než abys zajela k zástupu doktorky :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
21.2.20 10:27

Rodiče se dělí do dvou skupin: na ty, kterým dítě spadlo, a na ty, kterým ještě nespadlo. Když nám spadl synek, nebyla to sice takový výška, ale ihned jsem zburcovala odvoz a jeli jsme za doktorkou. Nic to nebylo (děti jsou opravdu dost odolné), ale brala jsem to jako první varování, abych příště dávala větší pozor, celý den mu baterkou svítila do očí, kontrolovala zorničky a pořád na něj koukala. Takže ty obavy i výčitky naprosto chápu. Pokud máš pocit, že se holčička chová jinak, než je běžné, tak nejlepší opravdu je sebrat se a jet za zastupujícím lékařem nebo do nemocnice. I kdybys plašila zbytečně, za klid Ti to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
889
21.2.20 10:38

Vůbec nechápu, proč sedíš u PC :nevim:
Pro svůj klid bych prcka odvezla k doktorovi, ať mám jistotu, že mu nic není. Z postele nám snad každé dítě spadlo, ale to neznamená, že když náš Kubík měl jen bouli", že to nemůže být na 100% nic vážného. Radši se dvakrát projedu k doktorovi, než něco zanedbat, nebo se stresovat utěšovat se příběhy s dobrým koncem.
Ať je v pořádku :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23717
21.2.20 10:59

@Berry77 Dneska už málokdo sedí jen doma u PC :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.02.20 v 11:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 11:03

Pokud je dite nezvykle spave a je evidentni zmena chovani, je to jednoznacna indikace k navsteve pohotovosti. Minimalne si tam zavolejte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama