Spadlo vám mimčo z postele nebo gauče?

Anonymní
2.5.21 12:02

Spadlo vám mimčo z postele nebo gauče?

Mám výčitky že můj syn spadnul na zem je tedy v pořádku.
Chci se zeptat jestli s evam to taky stalo ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1937
2.5.21 12:07

Mám tři děti a ano bohužel párkrát se stalo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 12:08
@mayecka píše:
Mám tři děti a ano bohužel párkrát se stalo :kytka:

To jste mě uklidnila jak byli stare? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
20950

Ne a upřímně nechápu, co ženský s těma dětma dělají, že každé druhé mimino spadne. Fakt nechápu jak může někdo nechat mimino ve výšce bez dozoru :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
2.5.21 12:12

Jo, stalo, žádný drama bych z toho nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
2.5.21 12:12
@terien píše:
Ne a upřímně nechápu, co ženský s těma dětma dělají, že každé druhé mimino spadne. Fakt nechápu jak může někdo nechat mimino ve výšce bez dozoru :roll:

Souhlasim. Se mi otevira kudla v kapse jak nekdo pise ze to je normalni. Ne opravdu není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.21 12:16

@terien Usne na posteli, tak dáš různý zábrany, aby nespadlo, a vzdálíš se, abys ho neprobudila. Při přenosu do postýlky by bylo po spánku. A ono jak se mrská, tak se dostane i přes vysoký polštář a uslyšíš jen žuchnutí a řev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.21 12:17

@Kaileee Normální nejsou spíš dokonalý matky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
@Spisovatelka.Olivia píše:
@terien Usne na posteli, tak dáš různý zábrany, aby nespadlo, a vzdálíš se, abys ho neprobudila. Při přenosu do postýlky by bylo po spánku. A ono jak se mrská, tak se dostane i přes vysoký polštář a uslyšíš jen žuchnutí a řev.

Ja bych se nevzdalila pokud existuje jakakoliv moznost, ze by spadlo na zem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20950
@terien Usne na posteli, tak dáš různý zábrany, aby nespadlo, a vzdálíš se, abys ho neprobudila. Při přenosu do postýlky by bylo po spánku. A ono jak se mrská, tak se dostane i přes vysoký polštář a uslyšíš jen žuchnutí a řev.

Takže prostě nezodpovědnost. Ne, tak to opravdu není normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53478
2.5.21 12:18

Jo, naštěstí to bylo do měkkého. Jak jsem je měla v posteli obložené polštáři nebo peřinama. Tak první letělo tohle na zem a dítě přistálo do toho.
Ale mám malé kaskadéry. Takže později dělali dobrovolně kraviny na nájezdu, když už jezdili na Enduru. To bylo kotrmelců a šípek na dlažbě. Proti tomu byl pád do peřin houby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20950
2.5.21 12:19
@Kaileee Normální nejsou spíš dokonalý matky…

Já tedy žádnou dokonalou matku neznám. A dělat normu z toho, že mimino spadne proto, že na něj nikdo nedohlíží mi nepřijde normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1502
2.5.21 12:20

@Kaileee mě se to stalo, z postele vysoké cca 35 cm, to je prd oproti jiným pádům. Nepatřím mezi výrazně úzkostlivé matky a přijímám, že neuhlídám všechno. Každý to máme nastavené jinak. Holky (1,5 a něco přes 3) nechávám zkoušet hodně věcí, když si hrají s vrstevníky, jsou fyzickou zdatností jinde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
2.5.21 12:21
@lovethelife píše:
@Kaileee mě se to stalo, z postele vysoké cca 35 cm, to je prd oproti jiným pádům. Nepatřím mezi výrazně úzkostlivé matky a přijímám, že neuhlídám všechno. Každý to máme nastavené jinak. Holky (1,5 a něco přes 3) nechávám zkoušet hodně věcí, když si hrají s vrstevníky, jsou fyzickou zdatností jinde ;)

Mimino ti spadlo z postele 35cm? Nebo se bavime o rocnim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat