Spadnul mi kříž jaká je to pověra?

25
25.10.20 09:31

Spadnul mi kříž jaká je to pověra?

Ahoj mohu se zeptat jaká je pověra když spadne kříž ještě k tomu se rozbil podstavec já trochu věřím v Boha :andel: ale moje sestra podporuje wicca witchcraft a další hlouposti :cert: máme stejný pokojík a já ji to vymlouvala jakože ať v to nevěří a sprostě urazela :cert: :cert: ďábla a v ten den ten kriz spadl bojím se :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
502
25.10.20 09:41

Dejte si milá děvčata mokrý hadr na hlavu obě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
25.10.20 09:51

Jestli jsi chodila na fyziku, tak víš, že kříž spadl, protože : GRAVITAČNÍ ZÁKON ;) :mrgreen:

jinak co si kdo do života pozve, to tam má.. zahrávat si s negativní energií není dobré..
A píšeš trochu nesmyslně - urážela Boha nebo Ďábla? měly byste se vzpamatovat obě.
Hodně času, když není škola, co??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28246
25.10.20 10:00
@veve56 píše:
Ahoj mohu se zeptat jaká je pověra když spadne kříž ještě k tomu se rozbil podstavec já trochu věřím v Boha :andel: ale moje sestra podporuje wicca witchcraft a další hlouposti :cert: máme stejný pokojík a já ji to vymlouvala jakože ať v to nevěří a sprostě urazela :cert: :cert: ďábla a v ten den ten kriz spadl bojím se :roll:

Pámbíčkářky se bojí, ostatní si pomyslí, čemu všemu jsou lidé ochotní uvěřit :roll: Já věřím v gravitaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
25.10.20 10:02

Podporuju satanismus a witchcraft, kříž bych doma ani neměla :D
Ale neboj se, myslím si, že spadl pouze kvůli nějakému otřesu, nebo se povolil hřebík..

A nebo máte v pokojíku nějakého ducha či démona, kterému se nelíbí tvé názory :P
Doporučuju váš pokoj provonit kouřem z šalvěje :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14146
25.10.20 10:04
@veve56 píše:
Ahoj mohu se zeptat jaká je pověra když spadne kříž ještě k tomu se rozbil podstavec já trochu věřím v Boha :andel: ale moje sestra podporuje wicca witchcraft a další hlouposti :cert: máme stejný pokojík a já ji to vymlouvala jakože ať v to nevěří a sprostě urazela :cert: :cert: ďábla a v ten den ten kriz spadl bojím se :roll:

Protože gravitace 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12022
25.10.20 10:05
@veve56 píše:

Hele a nedokutálel se ten kříž k potoku? Pak by jsi mohla téma spojit s jinou trollkou a pokračovat jako Kříž u potoka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23856
25.10.20 10:08
@Prof. Farnsworth píše:
Hele a nedokutálel se ten kříž k potoku? Pak by jsi mohla téma spojit s jinou trollkou a pokračovat jako Kříž u potoka.
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19619
25.10.20 10:11
@veve56 píše:

Radsi nez urazeni nejakych dablu si nastuduj zakony fyziky :lol: ty si ver v co chces a sestre nech stejnou možnost volby 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
25.10.20 11:01
@Prof. Farnsworth píše:

Nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
25.10.20 11:02
@Darkandeep píše:
Podporuju satanismus a witchcraft, kříž bych doma ani neměla :D
Ale neboj se, myslím si, že spadl pouze kvůli nějakému otřesu, nebo se povolil hřebík..A nebo máte v pokojíku nějakého ducha či démona, kterému se nelíbí tvé názory :P
Doporučuju váš pokoj provonit kouřem z šalvěje :kytka:

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
25.10.20 11:03
@Lucy75 píše:
Jestli jsi chodila na fyziku, tak víš, že kříž spadl, protože : GRAVITAČNÍ ZÁKON ;) :mrgreen:jinak co si kdo do života pozve, to tam má.. zahrávat si s negativní energií není dobré..
A píšeš trochu nesmyslně - urážela Boha nebo Ďábla? měly byste se vzpamatovat obě.
Hodně času, když není škola, co??

Já urazela ten její satanismus nebo co to je ďábel satan nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
25.10.20 11:33
@veve56 píše:
Já urazela ten její satanismus nebo co to je ďábel satan nevim

Pozor pozor, na satanismu není nic k urážení! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
25.10.20 11:43

@veve56 pokud vím, tak wicca je spíš staropohanství, ne? to je dost rozdíl od satanismu :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13981
25.10.20 11:51
@veve56 píše:

Znamená to, že neumíte přidělat jednoduchou věc ke zdi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama