Spálená kůže v těhotenství

Anonymní
11.8.20 10:52

Spálená kůže v těhotenství

Dobrý den chtěla bych se zeptat byla jsem se synem na koupališti asi od 11 do 3 h, jsem v 17 TT a snažila jsem se vždy slunci vyhýbat ať mi na bricho nesvítí, byla jsem většinu času až po pas ve vodě ale mám komplet spálené záda ramena a dekolt a jeden menší pruh na brise, chci se zeptat neublíži to nějak miminku?? :( Včera me malá sem tam kopla je to druhé těhotenství a začínám cítit pohyby cca týden a pár dní ale furt jen na jednom místě dneska taky sem tam ale trochu slabší tak mám obavy jestli ji to nějak neuškodilo :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18499
11.8.20 10:56

Neublizi, ale ty se chran a nelez na slunicko, když ma nejvyšší silu, tj. mezi 11 a 14 hodinou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
11.8.20 10:58

Příště bych se zkusila namazat nejvyšším faktorem. Je fakt že si těhotné převážně bříško chrání, další věc je, že při vystavování na slunci mají těhotné větší náchylnost na pigmentové skrvny. Ale neboj, to bude dobré! Pochyby teprve kolem toho 15-17tt začínají, kopancu si ještě užiješ :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2743
11.8.20 11:21

V těhotenství se nemá chodit na slunce kvůli 1)zvýšené pigmentaci - citlivosti kůže 2)přehřátí organismu (úžeh).
Jestli Ti nebylo celkově blbě (úžeh), tak se prtěti nic nestalo. Ta pigmentace je Tvoje věc, když je Ti to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60432
11.8.20 14:37
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat byla jsem se synem na koupališti asi od 11 do 3 h, jsem v 17 TT a snažila jsem se vždy slunci vyhýbat ať mi na bricho nesvítí, byla jsem většinu času až po pas ve vodě ale mám komplet spálené záda ramena a dekolt a jeden menší pruh na brise, chci se zeptat neublíži to nějak miminku?? :( Včera me malá sem tam kopla je to druhé těhotenství a začínám cítit pohyby cca týden a pár dní ale furt jen na jednom místě dneska taky sem tam ale trochu slabší tak mám obavy jestli ji to nějak neuškodilo :,(

Nesil, nic se nestane. Příště nelez na sluníčko, spíš hlavně kvůli uzehu nebo upalu.. Jinak já se normálně opaluju, miluju sluníčko.. Akorát se pak dělají pigmentové skvrny, no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama