Reklama

Spálená po depilaci “knírku”

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

uživatelka61
Povídálka 35 příspěvků 02.09.18 06:00
Spálená po depilaci “knírku”

Dobry den, včera jsem si depilovala “knírek” pod nosem a poprvé jsem to delala takovým voskem roll-on a vůbec to neslo, tak jsem to víckrát tou páskou strhla. Vzbudila jsem se a je to furt hrozne červené. Pálí, bolí to. Davala jsem na to panthenolovou pěnu a šíleně to pálelo. Jediné co na to mužů dat je kokosový olej nebo levandulovy olej. Vše ostatní pálí. Chladíme to, ale ono to vůbec neustuouje. Nevíte nekdo co na to? Prosim.

Reklama

Reakce:

Prtulak
Kecalka 204 příspěvků 02.09.18 06:33

@uživatelka61 asi jsi si strhla i kuzicku, klidně je možný, že tam budeš mít jakoby strup. Možná něco jako aloe vera, ale pokud tě ty olejicky nepálí, tak už s žádným mazáním možná neexperimentuj. Chlazení taky trochu uleví. Jak říkala moje ségra, pro krásu se musí trpět. Držím palce, ať to máš brzy ok.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 02.09.18 06:42

@uživatelka61 předem,strhla sis i kůži,taky se mi to stalo,udělá se ti strup a bude se to hojit. Přesně kvůli tomu používám depilační krém. Ale i ten ti to může popálit,když není používaný přesně podle návodu

Verun83
Echt Kelišová 8684 příspěvků 33 inzerátů 02.09.18 06:53

Pouzivam cukrovou pastu od purity vision. Prirodni. Tohle se mi stavalo u kosmeticky, strzena i vrchni kuzicka, 3 dny rudy knir, a pak mi zustaly vrasky nad pusou :cert: . po tehle paste to mam jen lehce cervene nejakou dobu ten den. Jinak mazu Havlikovym prirodnim zazrakem. Super hojiva mast. Ta te stipat nebude. Je prirodni.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 02.09.18 07:53

Tak to mi teda vysvětlete. Místo knirku si udelat pod nosem strup nebo si různě pálit kůži, to je teda kauf. Není lepší na těch pár chloupků pinzeta? Stačí, abyste s tou poraněnou kůží šly na sluníčko, vypestujete si pigmentovy knirek navždy.

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 02.09.18 08:00
@Kfětoslava píše:
Tak to mi teda vysvětlete. Místo knirku si udelat pod nosem strup nebo si různě pálit kůži, to je teda kauf. Není lepší na těch pár chloupků pinzeta? Stačí, abyste s tou poraněnou kůží šly na sluníčko, vypestujete si pigmentovy knirek navždy.

Pokud tam nemá vyloženě lesík, taky bych vzala pinzetu… 8)

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 02.09.18 08:05
@Russet píše:
Pokud tam nemá vyloženě lesík, taky bych vzala pinzetu… 8)

S lesikem bych neexperimentovala doma. Delat pokusy s obličejem, na to jsem srab. Ale myslím, že žena, co má v pořádku hormony, by neměla mít ani lesík, ani bradku. Ale to je můj laický názor. :) Znám teda jednu fousatou pod nosem i na bradě, ale ta to kupodivu moc neřeší :lol:

Uživatel je onlineSvetluska.Lulu
Kecalka 273 příspěvků 02.09.18 08:25
@Kfětoslava píše:
S lesikem bych neexperimentovala doma. Delat pokusy s obličejem, na to jsem srab. Ale myslím, že žena, co má v pořádku hormony, by neměla mít ani lesík, ani bradku. Ale to je můj laický názor. :) Znám teda jednu fousatou pod nosem i na bradě, ale ta to kupodivu moc neřeší :lol:

No nezlobte se, hormony můžete mít v pořádku a přesto genetice neutečete… Když máte to štěstí, že nemáte příliš chlupů navíc, tak se radujte ze života :kytka:

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 02.09.18 08:34
@Kfětoslava píše:
S lesikem bych neexperimentovala doma. Delat pokusy s obličejem, na to jsem srab. Ale myslím, že žena, co má v pořádku hormony, by neměla mít ani lesík, ani bradku. Ale to je můj laický názor. :) Znám teda jednu fousatou pod nosem i na bradě, ale ta to kupodivu moc neřeší :lol:

Ja taky znám jednu, co to neřeší. Znám i jednu tmavší snědou, co má prostě takové chloupky odmala. Ty tvrdé chlupy na bradě u starších dam asi s poklesem ženských hormonů mají co do činění, ale asi by se i dobře odstraňovaly. Tou pinzetou :nevim:

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 02.09.18 08:39
@Svetluska.Lulu píše:
No nezlobte se, hormony můžete mít v pořádku a přesto genetice neutečete… Když máte to štěstí, že nemáte příliš chlupů navíc, tak se radujte ze života :kytka:

Moje babička neměla ani chloupek a její sestra křoví. A jsou narozené po válce a už tenkrát to holky řešily s minimem prostředků. Já naštěstí nezdědila lesík, ale pinzetu a holítko doma mám.

Pesimistaa
Závislačka 2730 příspěvků 02.09.18 08:42

@uživatelka61 parado trp se rikalo,
nestastnice mala :kytka: :kytka: :kytka:

Kecalka 273 příspěvků 02.09.18 09:02

@Russet tak jasně, že to řešily. Babička měla taky bradku, i vyloženě knírek, ale vždycky byla za dámu ;) jen mě vytáčí ty kecy, že určitě nemáme hormony v pořádku.. U nás se to dědí stejně jak třeba tvar obočí :dance: šťastná z toho nejsem, ani tak nechodím po světě, ale hormonální problémy to opravdu nejsou :roll:

Pesimistaa
Závislačka 2730 příspěvků 02.09.18 14:15
@Svetluska.Lulu píše:
@Russet tak jasně, že to řešily. Babička měla taky bradku, i vyloženě knírek, ale vždycky byla za dámu ;) jen mě vytáčí ty kecy, že určitě nemáme hormony v pořádku.. U nás se to dědí stejně jak třeba tvar obočí :dance: šťastná z toho nejsem, ani tak nechodím po světě, ale hormonální problémy to opravdu nejsou :roll:

rikalo se, ze tyhle dobre osrstene jsou nejvasnivejsi,
myslim, ze na tom neco bude :mavam:

Kecalka 273 příspěvků 02.09.18 18:23
@Pesimistaa píše:
rikalo se, ze tyhle dobre osrstene jsou nejvasnivejsi,
myslim, ze na tom neco bude :mavam:

:lol: :lol: :lol: možná jo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mavam:

káťa
Extra třída :D 12817 příspěvků 05.09.18 09:48

Já používám na bílé chmýří nad horním rtem cukrovou pastu a nebolí to a kůže ani nezčervená, nic.
A to jsem přírodní velmi bledá blondýna s velmi citlivou pletí se sklonem k lišejům, exémům a každý druhý krém mě pálí…
Cukrová pasta je na tohle zázrak…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >