Spálené lýtko od motorky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aneta42
Povídálka 19 příspěvků 30.07.19 19:18
Spálené lýtko od motorky

Prosím vás. Včera jsem si spálila lýtko od motorky. Je to povrchové. Pálí to a je to zarudlé. Strhla jsem si omylem i ten tenký „povlak“ když jsem to dneska chladila tak to bylo ulevujici ale pak to pálí. Nemám doma žádný gel nic. Když to budu každý den chladit. Zahojí se to samo? Nemám možnost jít teď k doktorovi. Nic. Takže zahojí se to samo? Slyšela jsem že ano.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Petula306
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 30.07.19 19:19

Jo zahojí.

ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 30.07.19 19:22

Záleží, jak je to velké a hluboké Koupit hemagel. Později nesolene vepřové sádlo. ;)

Uživatel je onlinekacakaca
Závislačka 2811 příspěvků 30.07.19 19:22

Neboj, zahoji i bez doktora. Chlad cimkoli a neprelepuj.

Ivan PPZ
Kelišová 5903 příspěvků 30.07.19 19:24

Zahojí, místo gelu třeba bílý chladný jogurt. A najít si na webu (ne zrovna na mimi) domácí léčbu popálenin.

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 30.07.19 19:24

Bylo by lepší zakrýt. Kupte si masntné krytí na rány, Akutol hydrogel gel, Dettol dezinfekci na rány. Umýt, vydezinfikovat, mast Akutol, krytí, pak čtverec a zakryt obrazem. Obden převazovat. Manžel je motorkáři a takto léčili jeho obr popaleninu lékaři. S tím krytim to vůbec nebolí.

Aneta42
Povídálka 19 příspěvků 30.07.19 20:12

@kacakaca
Budu doufat. Protože fakt nevím co s tím. Nevim proč to po té studené vodě tak pálí. Čím to mám lehce utřít?

alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 30.07.19 20:14

Zahoji. Jen nechápu, jak se ti to mohlo stát. To si jela v kratasech? Tohle nikdy nepochopím, já bych bez kalhot na to nesedla. Teda pokud nemáš Simsona, to by byla jiná

opozice
Neúnavná pisatelka 15532 příspěvků 30.07.19 20:18
@Aneta42 píše:
Prosím vás. Včera jsem si spálila lýtko od motorky. Je to povrchové. Pálí to a je to zarudlé. Strhla jsem si omylem i ten tenký „povlak“ když jsem to dneska chladila tak to bylo ulevujici ale pak to pálí. Nemám doma žádný gel nic. Když to budu každý den chladit. Zahojí se to samo? Nemám možnost jít teď k doktorovi. Nic. Takže zahojí se to samo? Slyšela jsem že ano.

jasně, že zahojí, ale pravděpodobně tam zůstane červená skvrna. Jestli po nějakém čase zmizí, bůh ví. Od výfuku mám tuto skvrnu jednu. Starou měsíc. :mavam: :dance:

Aneta42
Povídálka 19 příspěvků 30.07.19 20:18

@alimdar
Můj drahý mě chtěl překvapit a já nevěděla že pojedu na motorce. Kdybych to věděla tak si vezmu něco delsiho :roll:

Petula306
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 30.07.19 20:18

@alimdar tak já se spálila o motorku a nikdy jsem na ní nejela :lol:

alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 30.07.19 20:23

@Aneta42 no tak to jo.
My z toho teda šílíme, z těch frajerek v krataskach, tilku a zabkach. Ja jezdim v bundě vždy, i v těchhle vedrech.

@Petula306 a to se ti stalo jak? Si běžela drahýmu dát pusu a netrefila se? Ale jo, stát se může leccos

Aneta42
Povídálka 19 příspěvků 30.07.19 20:26

@alimdar
Aspoň tu bundu jsem měla. Ale ne. Když jsem z ní slezla a nechtěně se posunula.

Petula306
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 30.07.19 20:26

@alimdar ne, přijel kamarád a já se chtěla vyfotit na motorce :lol: :lol: vůbec jsem netušila, že je někde pálivá :mrgreen: :roll:

opozice
Neúnavná pisatelka 15532 příspěvků 30.07.19 20:28
@alimdar píše:
@Aneta42 no tak to jo.
My z toho teda šílíme, z těch frajerek v krataskach, tilku a zabkach. Ja jezdim v bundě vždy, i v těchhle vedrech.@Petula306 a to se ti stalo jak? Si běžela drahýmu dát pusu a netrefila se? Ale jo, stát se může leccos

pokud jedu do obchodu, nebo jen se projet, nebudu se cpát do kožeňáků. To víš, zvyk je železná košile, když začínáš v patnácti na fechtlu jen v trenclách, tak se do té kůže moc nechce. :mrgreen: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama