Spálené vlasy žehličkou od kadeřnice - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
H28
Povídálka 21 příspěvků 27.11.18 10:24
Spálené vlasy žehličkou od kadeřnice

Ahoj maminky,
prosím o radu. Včera jsem byla u kadeřnice. Barvím se na fakt světlou blond. Barva dobrý, ale pak mě žehlila vlasy a spálila konečky. :zed: :zed: :zed: Dnes ráno jsem měla problém to rozčesat. Jsem v 19tt, myslíte, že si můžu udělat zábal z olivového oleje? Nebude to nějak vadit miminku?
PS: Jsem vadná, ptám se na všechno. Děkuju. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kikulele
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 27.11.18 10:28

@H28 určitě to vadit nebude. Ale pokud jsou to jen konečky tak bych je nechala ostříhat. A myslím si,ze ty barvy jsou horší než nějakej olej :lol:

Kaileee
Kecalka 446 příspěvků 27.11.18 10:30

takže ty se necháš nabarvit na světlou blond a pak se ptáš jestli si můžeš dát do vlasů olivový olej?? některé ženské by fakt neměly mít děti

terien
Echt Kelišová 8478 příspěvků 27.11.18 10:30

Jakože barva nevadí a zábal z oleje jo? 8o ***.

edit admin - urážky

Tableta
Závislačka 4123 příspěvků 27.11.18 10:31

Olivový olej vadit nebude, narozdíl třeba od barvy na vlasy.

H28
Povídálka 21 příspěvků 27.11.18 10:32

@Kikulele Máš naprostou pravdu. Byla to moje poslední návštěva u těchto odbornic. Vlasy mám krátký, ještě jedno stříhání a jsem plešatá. :lol:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 27.11.18 10:33

Nevěřím, že ti spálila vlasy žehličkou. Spálila ti je tou tvojí světlou blond, tedy peroxidem, který obsahuje. :lol:

H28
Povídálka 21 příspěvků 27.11.18 10:35

@Aduš8 Na konečcích barva vůbec nebyla jen na odrostech.

H28
Povídálka 21 příspěvků 27.11.18 10:36

@Kaileee už když jsem to psala, věděla jsem, že je to blbost, ale děkuji za vysvětlení.

Kaileee
Kecalka 446 příspěvků 27.11.18 10:39
@H28 píše:
@Kaileee už když jsem to psala, věděla jsem, že je to blbost, ale děkuji za vysvětlení.

no nemáš zač, ale trochu mě to děsí, že se budeš starat o dalšího člověka

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 27.11.18 10:42

@H28 tak ten zbytek je odbarvovaný dřív,logicky. Máš vlasy vysušené barvou a žehlička to jen podpoří. Pokud máš nekvalitní vlasy a necháváš je odbarvovat, budou se ti lámat vždycky.

H28
Povídálka 21 příspěvků 27.11.18 10:45

@Kaileee no tak buď ráda, že si chytřejší než ostatní. :mavam:

H28
Povídálka 21 příspěvků 27.11.18 10:46

@Aduš8 tak zkusím večer ten oliváč a uvidíme…

Bubla_Bučková
Závislačka 4117 příspěvků 27.11.18 10:51
@Kaileee píše:
takže ty se necháš nabarvit na světlou blond a pak se ptáš jestli si můžeš dát do vlasů olivový olej?? některé ženské by fakt neměly mít děti
:lol: :palec:
kvetuse0T
Stálice 66 příspěvků 27.11.18 11:55

Na to ti pomůžou jen nůžky, nic víc.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >