Spálení a úpal v těhotenství

1
20.5.20 13:35

Spálení a upal v těhotenství

Ahoj holky, jsem tady nová a chtěla bych poradit. Jsem ve 12 tt, včera jsem se opalovala na zahradě, spálila jsem se a nevím, zda jsem neměla i úpal, jelikož mě odpoledne bolelo šíleně hlava, nebylo mi dobře a k večeru jsem i zvracela. Nevěděla jsem, že se v těhotenství nemohu opalovat. Myslíte, že jsem tím mohla ublížit miminku? :,( Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5552
20.5.20 13:39

Pokud nemáš horečku tak by se nic stát nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
20.5.20 13:41

Proč by ses nemohla opalovat, jen s rozumem i jako netěhotna ;) břicho si nejlépe neopalovat nebo natřít vysokým faktorem, z upalu se snad dostaneš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
20.5.20 13:56

Těhotné se opalovat nemají. Protože se miminko může v břiše přehrát. Měla bys být vy stínu. Známá je gynekolozka a tohle byla první věc, kterou mi řekla, když jsem otěhotněla. Teď ještě nejsou ta šílená vedra, tak si myslím, že se nic neděje. Ale v létě se určitě neopaluj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11504
20.5.20 15:22

Já se teda neopakují ale prostě jsme venku spálila jsme se jako prase i když jsme se mazala 50 tkou krémem :nevim: tak to prostě v létě je no ale měla jsem tričko takže to schytali ramena a obličej. to by si nemohla vylézt ven ale pokud se přímo opalujes tak hlavně pít a přikrýt břicho plenkou nebo něčím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama