Reklama

Spali jsme spolu, ale pak už se neozval

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 16:18
Spali jsme spolu, ale pak už se neozval

Byla bych ráda, pokud mi některá žena tady napíše, jestli se jí taky někdy stalo, že měla sex s mužem (podotýkám, že jednorázový) a on pak přestal komunikovat. :D Doufám, že nejsem jediná na světě. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39297 příspěvků 06.09.18 16:19
@Anonymní píše:
Byla bych ráda, pokud mi některá žena tady napíše, jestli se jí taky někdy stalo, že měla sex s mužem (podotýkám, že jednorázový) a on pak přestal komunikovat. :D Doufám, že nejsem jediná na světě. :(

bud sex nestál za nic nebo rád jen jeden sex a pak už nezájem a hledá jinou.

janablizkova
Kecalka 379 příspěvků 06.09.18 16:20

Určitě nejsi jediná asi měl potřebu jen ten sex.A na takového chlapa když se už neozve tak se vyprdni.

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 06.09.18 16:21

No tak když byl jednorázový, tak proč by se ti pak měl ještě ozývat :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 16:24

@janablizkova Potkali jsme se na dovolené. Zamilovala jsem se do něho. Jsem úplně blbá, že. :,( Byl o hodně roků mladší. Řekla jsem, že jsem o dost starší, ale ne o kolik. Hledám důvody, proč se mi neozval, co jsem řekla, neřekla atd… :(

lachtanice86
Kelišová 5719 příspěvků 06.09.18 16:24

Když jednorázový tak proč by se měl ozývat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 16:26

@pikola Protože jsem mu napsala sms, pak teda více sms a nedokážu pochopit, proč mi nenapsal aspoň jednu blbou zprávu. Asi to moc prožívám. Nevím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 16:27

@lachtanice86 Chtěla jsem s ním být v kontaktu. Mám jednoho milence a s ním normálně komunikuji. Ten mě má ale rád, to je pravda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 16:30

A tady jsem napsala příspěvek, protože jsem chtěla slyšet nějakou útěchu od holek, co něco podobného zažily a necítit se se tak mizerně…

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4079 příspěvků 06.09.18 16:30
@Anonymní píše:
Byla bych ráda, pokud mi některá žena tady napíše, jestli se jí taky někdy stalo, že měla sex s mužem (podotýkám, že jednorázový) a on pak přestal komunikovat. :D Doufám, že nejsem jediná na světě. :(

Když někdo nechce pokračovat do vícerázového, tak už se holt po jednorázovém neozve. Jednoduché :mavam:

lachtanice86
Kelišová 5719 příspěvků 06.09.18 16:31
@Anonymní píše:
@lachtanice86 Chtěla jsem s ním být v kontaktu. Mám jednoho milence a s ním normálně komunikuji. Ten mě má ale rád, to je pravda.

Nechápu na co být v kontaktu. Oba jste si užili a kamarádku nehledal. Využil co jsi nabídla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 16:32

@Hroznej puberťák Hmmm. To jsi mě teda nepotěšil. :(

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4079 příspěvků 06.09.18 16:36
@Anonymní píše:
@Hroznej puberťák Hmmm. To jsi mě teda nepotěšil. :(

Je mi líto, ale to se stává. Taky se mi to párkrát stalo. Prostě to zkusíš a nevyjde to, co se dá dělat, je třeba se nenechat odradit a zkusit to jinde ;)

Uživatel je onlineDojcanis
Závislačka 3650 příspěvků 06.09.18 16:37

No dikybohu se mi tohle teda nestalo :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 16:43

@Dojcanis Jakože jsi měla sex na jednu noc a vždy se ti pak ozval? Nebo jsi nemela zadne úlety?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama