Spali jste někdy s romem nebo s nim máte děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 22:39
Spali jste někdy s romem nebo s nim máte děti?

Anonym asi víte proč. Možná jsem se zbláznila ale je to rok co jsem se seznámila s jedným romem, jeho rodina slušná, on hezky oblékaný pracovitý a čistotnější kdejaký čech! Tak čistotného chlapa jsem dlouho nezažila, převléká se několikrát za den, minimálně 2× se koupe krásně vyvoveněnej no horší možná než ženská :mrgreen:. Ale proč to píšu, nejdříve jsme se začali bavit jako kamarádi a za půl roku jsme spolu začali spát. No asi jsem blázen, ale sex a vše mě s nim baví, rozumíme si. Ale je tam jedno velký ALE! Moje kamarádky mi říkají že jsem se zbláznila jak můžu mít něco s cikánem, moje rodina nic neví ale vědět to :zed: můj otec je naprostý rasista a i přes to, že to je pracující člověk tak by to byl prostě pro něj CIKÁN a asi bych se s mým otcem mohla rozloučit. V jeho rodině už nejsou jenom když to řeknu blbě cikáni, jeho bratr má normálně bílou ženu a mají tak nádherné dítě. Když jsem ho ukazovala mojim kamarádkám tak mi řekl hm krásný ale je vidět že je to cikáně :roll:. Přitom tak nádherná holčička světlejší oči a tmavý vlasy. Celkově se mi líbí u jejich rodiny a známých jak si krásně oblékají děti, chovají se k nim hezky a prostě žijou pro tu rodinu. Nechci soudit teď čechy ale pro většinu rodin je pro děti nový oblečení nebo zlato zbytečný apod. Oni stráví společně čas jako rodina, prostě je to jiná mentalita. Nejsou to ty typický cikáni co nepracují. Chtěla bych se zeptat jestli tu je nějaká maminka co má s romem rodinu a co na to okolí? Nebo celkově.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 22:42

S Romem jsem nikdy nic neměla, jsem rasista a s cikány jsem měla už tolik špatných zkušeností, že jinak než xenofobní vůči nim prostě být nemůžu. Současně ale ctím presumpci neviny a znám několik čestných výjimek. Pokud ti nevadí jejich horkokrevná povaha (kterou prostě ze svého genomu nevymažou) a zvládneš tlak okolí, jdi do toho. Láska je mocná čarodějka a hory přenáší. Držím vám palce :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 22:44

@Icestar jak myslíš horkokrevnou povahu? myslíš jako tu majetnost apod?

andelka83
Neúnavná pisatelka 19958 příspěvků 21.03.18 22:45

Zní to hezky.Ja bych si jen víc dala pozor na ty nové šaty a zlato. Jedna věc je že pracují, starají se o rodinu..na druhou zda mají zdravý vztah k penězům a rozumné hospodaření. Pevně bych chtěla věřit, že řeči o tom, že všechno hned utratí za blbosti, neohřívají jídlo apod je jen kec. Takže já bych byla opatrná hlavně v tomto.

Limi123
Závislačka 3569 příspěvků 21.03.18 22:45

Take jsem s Romem nic nemela, ale pokud ho mas rada, tak vubec nechapu, co resis. Rodinu ma slusnou, pracuje… co bys chtela vic?

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 21.03.18 22:45

Zkušenosti nemám, ale pokud je takový, jak píšeš, tak bych si ho „nechala“ :) Pokud ho miluješ, tak není co řešit a pokud tě má rádo i tvé okolí, mělo by držet pusu a krok. I když já upřímně, si neumím představit, za sebe, vztah s romem a rodina by to asi taky blbě nesla, i když nevím no, ale držím ti palce a pokud ti je s ním dobře, tak se ho nevzdávej :)

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 21.03.18 22:49

Trochu tam cítím samé pozlatko - on je čistotny, koupe se, rodina se hezky obléká…promiň, ale tohle dělá kde kdo. Víš o nem taky neco vic nez ze se rad koupe a čančá? Me osobně je jedno, kdo s kým žije a za jakých okolnosti, pokud neruší/neublizují ostatním. Pokud je to slušný a hodný clovek, tak co ti brání (krom tvého táty)…hodne štěstí :kytka:

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 22:51
@Anonymní píše:
@Icestar jak myslíš horkokrevnou povahu? myslíš jako tu majetnost apod?

Nejen to, oni jsou celkově takoví… nenacházím vhodné slovo. Necítím se jako vhodná osoba je hodnotit, ale tak z vlastní zkušenosti, co mám - třeba jsou hodně muzikální, rodinně založení a tu pospolitost udržují, když to jde. Nepřemýšlí dopředu, žijí daným okamžikem. A naplno. Je to jiná nátura a pokud ti vyhovuje, kašli na okolí :kytka:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16495 příspěvků 21.03.18 22:52

On se koupe 2× denně 8o?
Jinak ne, nespala. Obecně, rasismus stranou, mám obavy z věcí, které mají generačně zakořeněné. Patří k tomu i ta prudká, impulsivní povaha. Navíc jsou hodně sepjatí a v případě neshod bych se bála vlivu široké rodiny. Nota bene, když by v tom pak bylo i dítě.
Takže - pokud ho miluješ a nedáš na přeskudky, v pořádku. Ale hooodně dlouho bych si prověřovala naši vzájemnou (ne)kompatibilitu a po tu dobu se důsledně chránila početí.

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 21.03.18 22:54

Když jsem boxovala, vždycky tam byla jedna smíšená rodinka, rodiče jednoho maleho talentovaného kloucka. Ona bílá on rom. Vypadali sppkojene. Dala bych si pozor na případné kulturní rozdíly a zkus sundat růžové brýle. To ale platí u každého vztahu.

Šarlota4
Echt Kelišová 9888 příspěvků 21.03.18 22:57
@pe-terka píše:
On se koupe 2× denně 8o?
Jinak ne, nespala. Obecně, rasismus stranou, mám obavy z věcí, které mají generačně zakořeněné. Patří k tomu i ta prudká, impulsivní povaha. Navíc jsou hodně sepjatí a v případě neshod bych se bála vlivu široké rodiny. Nota bene, když by v tom pak bylo i dítě.
Takže - pokud ho miluješ a nedáš na přeskudky, v pořádku. Ale hooodně dlouho bych si prověřovala naši vzájemnou (ne)kompatibilitu a po tu dobu se důsledně chránila početí.
Ámen. Citim to stejne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 23:01

Taky drzim vasi lasce palce, at ustojite tlak okoli. :srdce:
Ja jsem si v minulosti začala s cikanem a musím přiznat, že to skoro nikdo neví. Po čase to vysumelo, ale kdyby to pokračovalo dal reakce okoli by myslím nebyla růžová. Ale snad kdyby ho lépe poznali bylo by to v pohodě.

Deneriss
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 21.03.18 23:05

Já jsem taky trochu rasista, ikdyz znám slušné cikány ano. Ale já bych se Teda do cikána nezamilovala už prostě z principu, nelakaji mě, nepritahuji a proto se po nich ani nekoukam a už vůbec ne stylem, že bych řekla tyjo ten je hezky. A už vůbec nikdy bych s ním neměla jiný kontakt než rozhovor. Možná jsem někoho pobourila, ale já mám taky jen špatné zkušenosti.
A jak píšou holky, je to jiná natura.

Kazimíra Olejovka
Kecalka 307 příspěvků 21.03.18 23:09

Jako dítě jsem se na táboře zamilovala do cikána…ale to spíš na odlehčenou.

Osobní zkušenost s nimi mám pouze špatnou. Dokonce mě fyzicky napadla banda cikánů, úplně z ničeho nic.

Navoněných cikánů potkávám opravdu hodně, ale já mám ráda atraktivní voňavé chlapy. Z těch cikánů je cítít „vůně“ na dva kilometry. Prostě na sebe vylejou kolínskou a je to. Bléé

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 23:31

Bývalý manžel byl adoptivní, svoje rodiče nezná. Není moc tmavý, vlasy má spíš tmavě hnědé, oči zelenohnědé. Ovšem náš syn mi připadá, jako by byl aspoň kouskem Rom. Nebo možná Arab, netuším. Má zvláštní, zelenohnědé oči, tmavé vlasy a úplně černé vousy.
Kdo ví, jak vypadají jeho babička a děda… :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >