Reklama

Spalovač tuku,doplněk stravy na hubnutí,který opravdu funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marka123
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 28.02.17 23:06
Spalovac tuku,doplnek stravy na hubnuti,ktery opravdu funguje

Ahoj, zajimalo by me, zda ma nekdo dobrou zkusenost s nekterym doplnkem stravy urcenym pri hubnuti. Nejsem zastancem nejakych chemikalii a „hubnuti bez cviceni a diety“ od noveho roku jsem si dala detox s macingovou a pak presla na stravovani podle brichace toma, ac mi stravovani vyhovuje a uz dva mesice jsem nemela cukr ani bilou mouku, rozjela jsem pitny rezim a zaca pravidelne cvicit jogu nevidim moc vysledky. Mam pocit ze na me proste nic nefunguje. Zhubla jsem za celou dobu 3 kila a to mam nadvahu 20 kg takze je co shazovat. Za posledni tyden jsem jeste kilo pribrala, byla jsem nemocna, tak jsem nejedla presne podle rezimu. Rada bych cvicila vice, ale vzhledem k tomu ze nemam hlidani, tak se skoro rocnim prckem se to moc neda. Budu rada za jakekoli tipy a rady, nechci vyhazovat penize za zadne koktejly apod. Nahrazujici jidlo, spis mam zajem nejlepe o nejake prirodni produkty, pomahajici pri snaze zhubnout. Mate nekdo dobrou zkusenost? Omlouvam se za pravopis, pisi z mobilu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 28.02.17 23:10

Jim Omega3, macu a vitamín C. A 80% hubnutí je v jídle.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 28.02.17 23:16

Spalovac tuku doufam, ze tomu neveris. Ja zhubla 10 kilo diky chuzi a na spevneni jumping a kruhovy trenik.
Jidelnicek musis mit dobre nastaveny. Jestli Ti to nejde tak se porad s odbornikem.
Muzes mit pomale spalovani. Hlavne se nezdavej! Drzim Ti palce.

SussiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 28.02.17 23:59

Nefunguje zadnej a to jsem jich vyzkousela spousty :roll: vyhozeny penize… jediny co mi pomohlo byl low carb a pak zdrava vyvazena strava, pravidelny cviceni. Da se cvicit i s prckem, ja napr. posilovala na detskym hristi a on si hral na pisku(jasne, v lete :lol: )
Pokud nehubnes i pres cviceni a zmenu stravy, tak bych si nasla poradce na vyzivu :hug:

SussiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 01.03.17 00:05

Jo a taky bylinky jsou fajn, koprivovej caj, pak mam bylinkovy napoj z lekarny, ten je fajn, a do jogurtu si davam seminka, chia a jitrocele (teda doufam ze je to cesky jitrocel, u nas flohsamen), podporuji traveni

Sisi666
Kecalka 337 příspěvků 01.03.17 00:11

Mě pomohl s přejídáním -záchvatovité, kdy fakt bych vyžrala cokoliv a pořád mi bylo málo.. tak něja mi to pomáhá se nepřezírat, nevím, ale vždy jak mi dojdou začnu po týdnu zase se přezírat..Mám X3 nebo Clenburexin.Ale fakt mi to pomáhá jen, že dokážu jídlu odolat, ale že bych hubla to ne. Mám fitko 2× týdně a štve mě to váha stejná, taky hledám lepší spalovač, ale bojím se vyhozených peněz..Má někdo zkušenost s granátem nebo lipo6?

Russet
Extra třída :D 10270 příspěvků 01.03.17 00:12

Rozhodila sis metabolizmus. O Mačingové jsi tady, myslím, už diskutovala, nebo se pletu? Tentokrát bych šla opravdu za odborníkem. Osoba prezentující se jako Břicháč Tom moc důvěru nebudí.

Russet
Extra třída :D 10270 příspěvků 01.03.17 00:19

A na hubnutí je lepší aerobní cvičení než jóga. Tu bych měla spíš jako relax u dítěte.

DaenerysT
Stálice 64 příspěvků 01.03.17 00:54

@marka123 Moc doporučuji skupinku na FB, jmenuje se Fitness Motivation CZ. Je tam spoustu informovaných lidí, kteří dlouho cvičí a rádi poradí, hlavně zakladatel skupiny Michal Josef Toth :palec: který je také výživovým poradcem :palec:

DaenerysT
Stálice 64 příspěvků 01.03.17 01:00

Jinak spalovač tuku funguje tak, že tě nabudí při cvičení, ale to stačí třeba jenom guarana nebo kafe ;-) ale měla jsem tohle http://www.fitstore.cz/…mproved-2-0/ a fakt to dost nabudí a to jsem brala jen jednu, ale musíš se pak hýbat. Nic jako spalovač bez pohybu neexistuje. :P

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11581 příspěvků 01.03.17 07:31

@marka123 co slow carb dieta? Ta je postavena na zvýšením prijmu bílkovin a tělu prospěšných sacharid.Stim že jeden den v týdnu máš cheat day který nakopává metabolismus.Ja zhubla po něm 20 kg

marka123
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 01.03.17 07:34

Dekuji vsem za reakce, hlavne me zajimalo, zda je nejaky doplnek stravy funfujici na podporu hubnuti, je mi jasne ze pri lezeni na gauci a cpani se cokoladou nic nepomuze:D uz nechci ale drzet zadnou dietu, chci jist zdrave a citit se dobre, coz se deje, jeste vydrzim a zkusim zaradit vice pohybu, kdyztak zkusim toho poradce na vyzivu, jen mam strach aby mi nenabizel nejake jejich vyrobky atd. Uz jsem si rekla ze se nechci tak omezovat mit jidelnicek kdy presne ten den v tu hodinu mam mit treba kousek ryby 40g ryze a pulku mrkve(brano s nadsazkou) chci varit pro rodinu stejne, a nebrat to jako dietu bez tuku, soli a sacharidu, ktera stejne vydrzi chvili a pak se clovek vrati k puvodninu rezimu, protoze ho to proste nebavi. Uz jsem zkousela mraky diet, neni to cesta k trvalemu zhubnuti, chodivala jsem i 5× tydne do fitka, jenze to me taky nebavi a musela jsem se nutit, takze jsem si rekla ze zkusim jine veci, v lete to s pohybem bude lepsi, tesim se na brusle, kolo, turistiku atd. Uz proste nechci zit stylem ze ted musim, nebavi me to…

DaenerysT
Stálice 64 příspěvků 01.03.17 07:44

@marka123 tak podle toho co pises opravdu doporucuji tu skupinku a Michala. Najdeš tam i plno receptů na zdravá, ale normální jídla pro celou rodinu. Jde o to vědět kolik toho máš sníst, tzv. Makra (bílkoviny, sacharidy, tuky), ja třeba zjistila že jím málo :-D je k tomu i super aplikace do mobilu - kaloricke tabulky.

Sisi666
Kecalka 337 příspěvků 01.03.17 08:11

@Malike prosím co je to slow carb? Já se snažím omezovat sacharidy a hledám receoty low carb.Nebo to je asi to samé :mrgreen:,a jak jsis sestavila jídelníček sama,?A když mám ten cheat, jíš vše nebo jen se navýší sacharidy, ale ze zdravých zdrojù? :kytka:

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11581 příspěvků 01.03.17 08:17

@Sisi666 slow jsou pomale sacharidy (zdrave) kdy ti nekolisa nahoru dolu inzulin.. takze cervena cocka, cervene fazole.. jinak bilkoviny a zelenina.Tu a tam syr.. ovoce 6 dni ne. 7 den zase muzes fakt vsechno.. je to pro telo,,nakopnuti,, a neupadas do stereotipu.. jidelnicek mam z netu..proste se divam i na jidelnicek low carb a jako prilohu kdyz ne zeleninu si davam cervenou cockovou kaši.. zeleniny vic kvuli latkam a kdyz mas tu a tam fakt mlsnu mimo cheat day tak cola light v plechovce.. omezene.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama