Spalovaní tuků a hubnutí

Anonymní
17.8.21 15:31

Spalovani tuku, hubnuti

Dobry den,
chtel bych se zeptat.. Merim 186 a vazim 116kg. Za posledni dobu jsem zhubl cca 12kg (za 6 tydnu), pocitam, ze z pocatku to jde ponekud rychleji. Pravidelne cvicim + uz nejim srajdy, absolutne jsem vynechal cukry (ani trosku stavy, vubec nic, pouze cistou vodu), bile pecivo jsem take vynechal, jim dost okurek a cherry rajcat, doplnuji tim tak nejak kazde jidlo. Jim dost male porce, ale hlad nemam.

Mam par dotazu, bud opravdu dobre spaluji nebo se neumim merit v pase, nicmene podle vseho mam bricho za posledni 2 tydny o 11cm mensi (trosku to i vidim), neni to nezdrave? nebo je to normalni u takove vahy.
Take bych se chtel zeptat, jake mate zkusenosti s nejakymi „spalovaci“ tuku, idealne nejaky do 500.. Moc penez nazbyd neni.. Rad bych to jeste trosku urychlil.

Dle toho, co jsem se docetl, tak pokud vazim vice, ubytek vahy ponekud rychlejsi neni nic neobvykleho. Cvicim opravdu kazdy den alespon neco, nekdy se jdu projit (rychleji) s tim ze chvilkama si dam nejaky beh (fyzicka je velmi slaba zatim..). Delam drepy (normalni i sumo drepy se zavazim (10kg), zhruba 150-220 denne (kolena jsou zatim ok), snazim se delat kliky, tedy ty komplexnejsi cviky, obcas i nejaky ten cvik na boky, ruce..
Kazdopadne i kdyz delam toto vse, tak podle metru se mi zmensuje bricho (125 - 114), nicmene zadek zustava skoro stejny (127,5 - 126) a stehna (77 - 76) (mam ten „zensky“ typ pribirani, jak se rika).
Zrovna nohy a zadek se snazim cvicit ase nejvice, jelikoz jde o vetsi svaly, nevim tedy, jestli to neni i tim, bohuzel jsem si zatim nejak nevsiml, ze bych mel neco pevnejsiho. Nejaka rada, co s nohama nebo jestli delam vse spatne..

Dale, jestli ma nejaky smysl manualni lymfaticka masaz. Docetl jsem, se ze pomaha pri hubnuti, tak bych to zkusil, ale nechci zbytecne vyhazovat penize, vychazi to na nejakych 1300 a pry se musi vicekrat opakovat..

Odpocinek na regeneraci svalu bych rekl, ze nejaky je, nic me neboli a energii mam. Stress je mirny, spim denne 8-9 hodin (chodim brzy spat). Praci mam sedavou (IT). Je mi 26 let. Jsem nekuřák.

Budu velmi vdecny za vsechny mozne pripominky nebo rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
132
18.8.21 12:03

Pokud jsi v kalorickém deficitu, tak nemusíš vynechávat žádné potraviny abys zhubl. Hlavně tohle bych si pohlídala. A k tomu cvičení - přidala bych k tomu posilování i nějaké kardio, zkus HIIT, to se spaluje i po cvičení, nebo plavání, tenis, jakýkoliv sport, nebo jednoduše zajdi do posilky a ať ti trenér ukáže jak správně cvičit s tvojí váhou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
27.8.21 20:36

Ahoj! já byla ve stejné situaci, hodně jsem přibrala jedla jsem kraviny, díky covidu jsem začala něco dělat, chodila jsem nejdříve na rychlejší procházky, potom začala postupem času běhat.. sice 8,5 min na KM ale i to se počítá. Hodně jsem upravila stravu, zeleninu ovoce, jogurty, maso.. a žádné kokyno, což pro mě byl fakt děs! Muž mi chtěl trošku pomoci tak mi koupil reduxil abych zhubla rychleji a měla další motivaci. Šlo to, přidali jsem teď kolo, brusle, mám od začátku covidu -19 kg.. a zatím jedu dál… ještě je výborná maderoterapie. A klobouk dolu, snad se ti podaří zhubnout na tvoji vysněnou váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
25.9.21 08:27

Ahoj,
máš pěkně zvolený plán na hubnutí.
Za mě bych doporučila navštívila fitko, nebo se poradila s profesionálem (nějakým trenérem), který ti pomůže hlavně jak správně provádět silové cviky na zpevnění.
Spalovač ti mohu doporučit jedině l-carnitin 1000, který se pohybuje cenově kolem 500 Kč. (Lepší varianta za mě je tekutá, než ve formě tablet). Spalovač dáš asi půl hodiny před fyzickou aktivitou, která alespoň musí trvat 35 min. (Nejprve si tělo bere energii ze sacharidů a po 35 min. začíná spalovat tuky). Každopádně mnohem levnější varianta je dát si před tréninkem černou kávu bez cukru.
Hlavně bych do jídelníčku zařadila i protein a navýšila bílkoviny, abys nebyl tolik vyčerpaný a udržel si svalovou hmotu.
Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat