Spaní a krmení UM dvouměsíční mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sprajtka
Povídálka 25 příspěvků 03.02.17 09:58
Spaní a krmení um dvouměsíční mimi

Mám takový hloupý dotaz hodně maminek tu píše že jim dvouměsíční mimi spí celou noc tak jsem se chtěla zeptat jestli nemám krmit jinak protože nám se budí po čtyřech někdy da výjimečně i pet hodin. Přes den pijeme 120-130 po třech hodinách naposledy jime v sedm nebo osm to pak vydrží tak do půlnoci az jedné pak ho trápí prdiky tak většinou krmime kolem páté hod. A pak už jedeme ten deni trihodinovy interval a pokazdy dáváme stejnou dávku bojím se zvysovat sme docela velký máme uz skoro šest kilo ve dvou a půl mesicich porodní váha 3300 dr řekl že nestrada ale když tvrdíte ze vám vydrží celou noc to mu dáte večer více? My to zkusili a víc jak těch 120 nám nevypije a kdy uz je čas ho učit po čtyřech dr říká že máme nechávat ten tříhodinovy interval

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 03.02.17 10:02

Mateřský plurál je zlo :roll: :zed:
Ale k dotazu, každé dítě je jiné, jedno spí celou noc od mala, jiné ani ve dvou letech.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 03.02.17 10:03

Jsou děti, které se na UM budí a jsou takové, které spí celou noc. Holt máte doma ten první případ. Je to úplně normální a vůbec bych to neřešila.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17420 příspěvků 20 inzerátů 03.02.17 10:29

@sprajtka Mimina se v noci většinou buděj a je to naprosto normální, že chtějí jíst. Takže neexperimentuj a dopřej dítěti, co potřebuje. Nevím, co je na to hrozného, jednou v noci k dítěti vstát a dát mu flašku UM.
Co mají říkat kojící maminky, které třeba krmí po dvu hodinách ve dne v noci.

sprajtka
Povídálka 25 příspěvků 03.02.17 10:43

Však mne to nedělá problém jen tady čtu maminky co jednou dají 130 jednou 150 a jednou zas tak tak jsem myslela že se to ms nějak uzpusobovat a ne jak ja když pokaždé mu dělám tu 130 at je den nebo noc třeba si říkám že když v noci vydrží pet hodin jestli mu po tom nemám dát více když jakoby vyhladovel

Cicita
Kecalka 168 příspěvků 03.02.17 10:54
@Popokatepetla píše:
Mateřský plurál je zlo :roll: :zed:
Ale k dotazu, každé dítě je jiné, jedno spí celou noc od mala, jiné ani ve dvou letech.

I těhotenský plurál - čekáme, rodíme :lol:

Pralinka242
Povídálka 16 příspěvků 03.02.17 10:54

@Popokatepetla souhlas!
@sprajtka já třeba dávám dceři pořád stejně. Jsou jí 3 měsíce, vypije cca 180ml. Večer kolem 7 nakrmim, kolem 4 se vzbudí a pak před 8 vstáváme. Přes den jí co 3,5-4 hodiny. Když dám dřív, nevypije všechno nebo ublinkne. Taky se někdy stane, že nechá třeba 20ml, jindy vypije všechno. Neřeš to. Můžeš zkusit přidat, uvidíš. Já se řídím 150ml na kilo a den. Takže když má 6kg, a krmíš třeba 7X denně, je to cca 130ml na jedno krmení… Dcera si ty čtyřhodinové intervaly nastavila tak nějak sama.

Lendeš
Kelišová 5414 příspěvků 03.02.17 10:59

@sprajtka Pokud vypije těch 130 a je spokojený, tak mu to stačí. Kdyby měl hlad, dožadoval by se přídavku.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 11:02

Že vas furt bavi řešit ten plural :roll: dyť je to prece jedno…nám taky nespí celou noc dokonce měl obdobi kdy chtěl co 2 hodiny, tak sem mu dala vic vody min mlika, teď ma 7 měsíců a ji jednou v noci když se nahodou probere ještě jednou davam jen čaj „ale my už jsme velci“ musela sem si rypnout :lol:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 03.02.17 11:13

Ve dvou měsících spí celou noc jen minimum dětí, má plné právo se vzbudit a dožadovat se jídla. Buzení po 4 hodinách je krásné ;)

Pralinka242
Povídálka 16 příspěvků 03.02.17 11:19

@Annapavelkovaml nemůžu si pomoct. Přijde mi to přiblblé :D a klidně si rýpni, nevadí 8)

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 11:29

@Pralinka242 ne mi jde o to že když nejde o život jde o ho*** a tady se řeší plurál :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >