Reklama

Spaní na břiše, v polospánku pláč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Judlinka
Nováček 6 příspěvků 22.07.18 09:34
Spaní na břiše, v polospánku pláč

Ahoj holky, potřebovala bych od zkušenějších poradit, pokud to vůbec lze… Mám 8M syna, který jinak než na břiše nespí, ale v noci v polospánku začne plakat, asi po 2-3hod. Tak ho otočím, musím mu dát napít a zase je klid. Úplně se nevzbudí, ale pláče. Dá se s tím něco dělat, nebo to někdy aspoň přestane? Od malička krásně spával, dávala jsem 1, max 2× za noc jíst a paráda, ale od toho 6,5-7M je to takhle, hrůza…
Za jakýkoliv nápad, děkuju

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 22.07.18 09:50

@Judlinka třeba má jen žízeň v těch vedrech.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 22.07.18 09:54

Mě malá zásadně usíná na bříšku ale třeba po 3 hodinách pláče protože se neumí otočit na záda. Tak ji otočím, dám dudlík a spí dál. Taky 8 měsíců.

iwa83
Kelišová 6167 příspěvků 22.07.18 10:02

@Judlinka To Vám jen připadá jako hrůza, že se začal budit, kdyby jste měla nespavce od začátku, tak by vám přišlo 2-3 hodiny v kuse spaní přišlo jako výhra v loterii. Pokud neuspávate pak další půl hodiny a víc, tak prostě otočte, vydržte, ono se to zase za chvíli změní. Jen vám nikdo nezaručí kterým směrem ;)
Já mám doma 2 roky a 3 měsíce a celou přespanou noc jsme měli všeho všudy 5×! Do roka se budila jednou za noc na mlíko, pak jak se v 1,5 roce odplenkovala, tak čúrala x krát za noc. Mezitím a teď jak kdy - buď chce napít, nebo chce jen „potulit“ = ujistit se, že tam máma je. Občas stačí na ní promluvit z postele, občas musím k ní.

beruska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 22.07.18 10:41

Neboj, do maturity ho otacet nebudes ;) Deti prochazeji ruznymi fazemi, muze to byt zizni, nebo proste vyvojem…ja vstavala kazdou hodinu az dve temer 2 roky, takze se s tvoji definici „hruzy“ taky uplne neztotoznuji :mrgreen: , ale chapu, ze je to sok, kdyz ti predtim spal dobre, ale ono se to zase zmeni (idealne k lepsimu ;) )

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama