Spaní s batoletem - bezpečí miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
flicek18
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 13.08.19 21:28
Spaní s batoletem - bezpečí miminka

Zdravím, mám dotaz na ty kdo spali/spí s miminkem v jedné posteli ( my máme k naší posteli přiraženou postylku bez bočnice). Když mala spí přes den teď, dáme kolem ní deky (kus od okraje postele) aby při převalování nespadla z postele. Dneska jsem přemýšlela, jak to uděláme až malá bude lézt. Jak to řešíte vy? Máte druhou postýlku kde spí přes den mimčo, nebo nějaké zábrany kolem celé postele? Nebo to moc řeším a budou i pak stačit deky?
Moc děkuji za rady/nápady :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
MartinKa36
Závislačka 3760 příspěvků 13.08.19 21:32

Naše fena spí se štěnaty v jednom pelíšku a nikdy se jim nic nestalo tak to neřeš

luci.no
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 13.08.19 21:32

@flicek18 byla jsem ve strehu a jakmile dite piplo, sla jsem do loznice. Ale mam pecivala, co po probuzeni sedel a povidal si ;) Jinak je dulezite naucit co nejdrive slezt bezpecne z postele - nohy napred.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 13.08.19 21:37

@MartinKa36 ale psi pelech na zemi a vysoka postel je rozdil :lol: kor kdyz fena se od stenat nehla, ale zakladatelka proste necha dite spat a pujde pryc, pak se dite probudi, bude lezt a co - spadne. Tak resi jakou zvolit zabranu nebo co ma delat ;)

flicek18
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 13.08.19 21:39

@luci.no mála, umí být dost potichu, mám podezření ze kolikrát je pár minut vzhůru a až pak promluví a mezi tím je schopná dělat sudy přes celou plochu :D nemám moc představu jak moc pohyblivá mimča jsou když začínají lézt po čtyřech :oops: takze budeme pak polracovat s dekama a kdyztak dám víc den na sebe :mrgreen:

cverunka
Závislačka 3141 příspěvků 13.08.19 21:39

No, já nejsem zastáncem společného spaní. Jednak já se nevyspím a druhak jsem pořád někde chytala sesouvající se děcka z postele. Teď třeba kamarádce spadla ve spánku z manželské postele 2letá holčička a vyrazila si zub. Za bděla se zvládá dostat bezpečně na postel i z postele, ale ve spánku padá. Takže bych raději učila spát v oddělené postýlce. Vím, že se to dnes moc nenosí, ale pořád lepší, než vyražené zuby, zlomená ruka, otřes mozku…

Petula306
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 13.08.19 21:40

Jooo to je dilema. Já spím sama na manželské s miminkem. A protože už zábrany z dek zmenšily místo na posteli a navíc se drahé mimčo tulí a každé ráno ji mám nalepenou na sobě, také jsem k posteli přirazila postýlku. Stejně z ní cestuje za mnou, navíc ji dokáže od té postele odsunout. :cert: no a zábrany z dek za chvíli přeleze. Tak jsem taky zvědavá co budu dělat. Leda žíněnky kolem postele :lol:

flicek18
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 13.08.19 21:41

@MartinKa36 asi jsme se nepochopily. Nebojím se ze bych ji zalehla nebo nějak ublížila když spíme obě. Ale když bude ona sama spát na posteli, tak aby třeba po probuzení nespadla z postele :)

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 100 inzerátů 13.08.19 21:42

@flicek18 no moje dcera už v 11 měsících slezala z postele sama a po posteli dost cestuje, když spí tak jí dávám okolo polštáře, ale zrovna vcera v noci mi z postele spadla, prostě se okolo mě nějak prosmykla:zed: :zed:

Ale je v pohodě, trošku si poplakala a spala dál… Ani bouli nemá ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 21:43

Máme z jedné strany priraženou tu postýlku, z druhé dlouhé strany menší postel staršího dítěte, takže teoreticky by padal z menší výšky a ta kratší strana je volná. Máme megatorpédo, které se nezastaví, leze jak drak, ale z postele ještě nespadl. :nevim: Úplně v ní nespává sám, buď v noci s námi nebo přes den výjimečně a to na každé zašustnutí přijdu, tak asi proto. Ale tak to asi nechceš, co? Nešla by postel aspoň z jedné strany ještě přirazit ke zdi třeba? Nebo kolem dát třeba matrace, je to sice hloupé, ale lepší než mít pořád strach. Je to tak do roka dítěte než umí samo slézt. ;)

winter.gift
Kecalka 123 příspěvků 13.08.19 21:44

Taky jsem to hodně resila, koupili jsme zabranu na manželskou postel a je to super! já jsem klidná a ještě se o ní v noci opiram, když se malá roztahuje. Když si to zadas do Googlu, vyjede ti toho plno. Stalo to kolem 1200.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 100 inzerátů 13.08.19 21:46

@flicek18 jo a okolo půl roku jsem jí chodila kontrolovat co 5 minut, aby právě nespadla až se vzbudí ;)

Janli
Echt Kelišová 9853 příspěvků 13.08.19 21:46

Spíme stejně. V období, kdy děti začínaly lézt a neuměly samy z postele, jsem mezi postel a postýlku zasunula tu oddělanou bočnici.

winter.gift
Kecalka 123 příspěvků 13.08.19 21:46

@Petula306 zkuste tu zabranu na manželskou postel. Pro mne super řešení!

flicek18
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 13.08.19 21:48

@cverunka při spánku jako takovém problém nemáme, a snad ani nebudeme, doufám že ze spánku nebude lezt po čtyřech :) to mam ze spoda kojici polstar a z jedné strany postýlku a z druhé strany jsem já. Ale když je vzhůru tak už teď vidím že nebude dlouho trvat a překoná hradby z dek… Co jsem vypozorovala, myslím že kdyby spala sama, bude se budit častěji. A navíc co si budem povídat, pro mě je pohodlnější jen vytáhnout prso a spát dál ;) dekuju za nazor a zkusenost.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama