Spaní s miminkem v patře

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
5.1.22 11:03

Spaní s miminkem v patře

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat jestli nejaka z vas spala s miminkem v patre. Za par mesicu se ma malej narodit a ja porad nevim kde budeme spat. Nahore v pokoji je tepleji, ale neni tu koupelna ani wc, budu mit strach ho nosit dolu do pokoje, mame takove prudke drevene schody jako na pudu, manzel by chtel zkusit spat s nami :) dole v obyvaku mam pri ruce koupelku a wc, nebudili bysme manzela, ale kvuli dodelavkam v kuchyni a chodbe (zadny hluk ani prach) mame v obyvaku spoustu veci co tam nepatri a ja bych chtela mit pro miminko vic utulno. Tak davam dohromady pro a proti :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8144
5.1.22 11:11

Normálně v ložnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16753
5.1.22 11:13

Holt nevyhoda patrovych baraku.

Spi s nim normalne v loznici, denni spanky, hraci deku a pozdeji hracky stejne pak budes mit dole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.22 11:14

Pořádné zábradlí u schodů a mimi do nosítka na břicho, aby jsi měla ruce volné a mohla se chytit. A samozřejmě bezpečné domácí obutí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
5.1.22 11:16

Máme to stavebně řešené stejně a s malou jsem se do patra na spaní stěhovala až po roce. Ono koupelna a kuchyně je dobrá i třeba na přípravu nočního sunaru a tak. A taky nosit malé miminko pořád po prudkých schodech, rozespalá, nevyspalá.. nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1660
5.1.22 11:30

Jakože varianta A je v přízemí v obyváku, varianta B je v patře v ložnici, kam se ale jde po blbých strmých schodech a není tam koupelna? :think:
V tom případě B, máme to doma podobně (až na ty strmé schody, schodiště máme normální, ale ložnici máme také v patře a koupelna jen dole). V obýváku bych nespala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
5.1.22 11:34

Cca do roka jsme spali se synem nahoře, nejdřív všichni v ložnici, pak já se synem v dětském. Do kdy to jen šlo, tak jsem ho dolu nosila v proutěném košíku, pak v ruce. Teď teda spíme dole, v pokoji pro hosty, protože tam je v létě nejlépe :-D Ale jinak jsme první patro dávali dobře a to máme dost hnusný vysoký schody a já mám v háji kolena :) Ale fakt taky je, že máme v prvním patře záchod s umyvadlem a klasický bar se dřezem a rychlovarkou, takže sunar nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
5.1.22 12:28

Máme podkroví, kde máme ložnice, ale teda i koupelnu a wc.
Dole pak obývák spojený s kuchyní a ještě jednu koupelnu a wc.
TP mám až za 2 týdny, ale mám připravené všechno v podkroví (skříň s oblečením, přebalovák, postýlku, léky, kosmetiku) v ložnici a dole mám jednoduchý přebalovací pult a koš na miminko.
Předpokládám, že den budeme trávit dole a noc normálně v ložnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
5.1.22 12:40

Asi záleží… Jestli budeš kojit, žádnou kuchyň v noci nepotřebuješ, přebalit se dá i v ložnici, časem stejně přestaneš v noci přebalovat vůbec. Pokud chceš vždy chodit do koupelny nebo dávat UM, tak bych v noci spala dole a na denní spánek nahoru (předpokládám, že tam ho nikdo přes den nebude budit). Osobně si neumím představit v noci trajdat daleko někam po schodech, svítit, dávat dítě do nosítka. Za mě nejlepší rychle přebalit s minimálním světlem, vůbec na dítě nemluvit, nakojit, spát dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
5.1.22 13:12

@Kolicek95 stačí mi když jsem na chatě a mám jít v noci rozespalý ne WC Schody sice normální ale v tom stavu už jsem měl párkrát namále a to jsem nenesl žádné dítě :lol:
@Kozarela Spát v obýváku není žádná ostuda. Pokud máš pěkný gauč kde se nemusíš hrbit tak to problém není ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat