Reklama

Spaní ve školce, když jsem zatím doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:49
Spaní ve školce, když jsem zatím doma

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda některá necháváte děti spát, i když jste doma. Zatím práci nehledám, počítám až tak od prosince, jelikož mě čeká náročná operace. Bydlíme na vesnici, 6 km od školky, kam dcerku dávám, jezdíme busem. Doma mi chodí spát normálně po o, po školce jde taky. Ale už jak si pro ní přijdu, vidím, že je unavená. Cestou mi usíná v autobuse. Pak to má celé rozházené, než usne, pak jí budim, je protivná… Ale teď je otázka, jestli učitelky zjistí, že zatím nepracuji, zda koukají na ty maminy „blbě“, že tam jdu dítě od 8.00-15.00 odložit, i já mám z toho takový divný pocit. Holce se tam moc líbí, nechce ani jít domů. Doufám, že jí to spinkáním ve školce nenaruším. Pro mě by to bylo také lepší, jelikož doma toho více stihnu, ona bude odpočatá. Tak jsem se chtěla zeptat, zda necháváte děti taky takhle do odpoledne, když jste třeba doma s mladšími, nebo zatím doma… A zda se třeba spinkáním ve školce nepřestaly dětičky těšit

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

tezi
Hvězda diskuse 49767 příspěvků 1 inzerát 21.09.18 14:51

Občas nechávám spát, většinou tak 1-2× týdně a nikdo to nijak neřeší, jestli jsem doma nebo v práci.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 21.09.18 14:51

Nechávám - tři dny z týdnu, ale tedy v soukromé školce. Jak se na tebe kdo kouká neřeš ;) dělej. to tak, aby to vyhovovalo tobě a male

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 21.09.18 14:51

Pokud normalne po obědě spí, tak bych ji tam nechala.

smurfka
Nadpozemská drbna 29544 příspěvků 21.09.18 14:52

syn od prvního dne ve školce spal…( a to jsme byla doma na RD s mladší ), divně se nedívali..akorát třeba přes vánoční " pracovní " dny ( mezi vánoci a silvestrem ) brali jen děti zaměstnaných..

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 21.09.18 14:53

STarší nespala ve školce za 3 roky nikdy, mladší spí 3 krát týdně-naštěstí teda nespí.

Zařiď se podle sebe a dcery ne podle učitelek.

Le_lenaz
Stálice 92 příspěvků 21.09.18 14:54

Co by si mysleli ostatní mi je asi celkem jedno, máš ji nahlášenou na celý den tak co. My jsme taky nechávali i když jsem byla třeba doma jelikož jsem měla práci kdy se mi střídali volné víkendy a volné dny v týdnu. Když jsem pro něj nedejbože přišla po o nbo hned po spinkání ve 2 hodiny rtak skoro brečel že proč jsem tady tak brzo že on si chce hrát s dětma. Byli mu 4 teď má 5 a ve školce je pořád do té 15h než ho vyzvednu. On je rád v kolektivu a nevadilo mu tam být tak co.

smurfka
Nadpozemská drbna 29544 příspěvků 21.09.18 14:54

mě zase zaráží že nechávají spát i předškoláky..což už by neměli..( ale to by měli práci navíc )..zvlášt kvůli tomu udělali dělené třídy minulý rok a asi stejně k prdu. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:56

No já doufám, že tam usne. Jsou jí tři, zatím pořád po o spí. Kdyby nespala, tak to neřeším. Ale je mi jí vždycky líto..

Le_lenaz
Stálice 92 příspěvků 21.09.18 14:57

Malý je předškolák a když po obědě nespí tak je pak v 6 večer na zabití. :D

a12
Vesmírná mluvilka 31061 příspěvků 21.09.18 15:00

Ja nechavam syna obcas spat, aspon jednou tydne aby tam spal, ucitelky vi, ze jsem na matersky s druhym a sama ucitelka mi rekla kdyz tam spal poprve, ze to chce aby tam spal minimalne jednou tydne, nejlip aspon obden.. Ale sousedka na syna v jiny skolce a tam celej prvni rok vubec nespal, ucitelky ji rekly at si ho bere po obede kdyz je doma 8o

a12
Vesmírná mluvilka 31061 příspěvků 21.09.18 15:01

A teda jezdit 6km busem tak se asi na dopoledni skolku vyprdnu, to by me nebavilo furt jezdit sem a tam.. Ta sousedka to ma 6km autem ani to by se mi teda nechtelo takhle jezdit kdyz bych byla, doma

vrmn
Kecalka 203 příspěvků 21.09.18 15:03

Urcite bych ji nechavala spinkat ve skolce,pokud je tam spokojena,jen je mozne,ze tam vzdy neusne.nevidim duvod proc ty by ses mela honit.doma si neco v klidu podelas,odpocines a vyzvednes odpoledne.ja teda bravala po spinkani hned mezi prvnimi,ale pak me dcerka rikala,ze si chce pohrat s detmi dyl i odpoledne. ;) myslim,ze ucitelkam je to jedno,tohle bych neresila!

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 21.09.18 15:05

Spí, sem doma s druhým, já teda pracuju, ale učitelky to neví. A neřeší to. Spíš mě od několika kamarádek překvapilo, že jim ve školce řekli, že pokud jsou doma s druhým, tak jim děti na spaní nevezmou. To se jako může?

NikčaTrub
Stálice 53 příspěvků 21.09.18 15:12

učitelkám do toho jestli maminy pracujou či ne nic není. Taky mám školku ve vedlejší vesnici a obě děti spiinkají po o, ( 2 roky 9 měsíců a necelých 5 let) , když jsem dala toho mladšího už před prázdninama do školky bylo to v březnu , všichni z vesnice na mě koukali jak kdybych se ho chtěla zbavit a mít od něj klid, ačkolkiv jsem byla doma, ale já věděla že dělám dobře, protože si musel zvyknout , postupně, kdybych to neudělala, ještě ted si pro něj v 10 dopoledne chodím, plánovala jsem , že nastoupím do práce po prázdninách i když rodičák ještě mám až do ledna , ale potřebujem už se f :think: :think: inančně nějak srovnat

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >