Spaní miminka ve vlastním pokoji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Qwerty123456
Nováček 8 příspěvků 28.08.19 11:45
Spanie babatka vo vlastnej izbe

Ahojte. Spi niekomu male babatko (4 tyzdne) same v izbe? Ide totiz o to, ze nasa mala vydava zo spánku stale nejake zvuky, ma postielku pri mojej posteli a ja sa vobec nevyspim… Dnes to dopadlo az tak, ze som od pol 1 bola hore do pol 5 a o 5 sme vstavali… Som priserne unavena a nedokazem doma normalne fungovat… Uvazujem teda, ze dcerku necham v spalni a ja si lahnem vedla do izby na sedacku, aby som to menej pocula, lebo sa zblaznim

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 28.08.19 11:52

Ahoj. Dala jsem malou do vlastního hned po šestinedělí. Ona se budila na nás, my na ni. Bylo to nejlepší rozhodnutí všichni tak spíme klidně. Mám v jejím pokoji chůvičku s kamerou, monitoring dechu a mohu si ji kdykoliv v průběhu noci zkontrolovat na kameře

Čičorečka
Závislačka 2812 příspěvků 28.08.19 12:08

Spí ve svém pokojíčku od příchodu z porodnice. Mám tam kameru a monitor dechu.

Kačus82
Echt Kelišová 7691 příspěvků 28.08.19 12:09

Jezisi takovy nunik malý. Nebudu soudit, nic takoveho, ale chci se zeptat, co se v te noci delo, ze ses ty nevyspala a zaroven to nebylo nic, u ceho byla potreba maminka (s prsem)?

Ja totiz ted u druheho planuju spis opak, ze si ho dam k sobe a budu ho hrat jak stara indianka

pikola
Generální žvanilka 22027 příspěvků 28.08.19 12:11

Jde to, co by to nešlo, ale dost se nachodíš v noci a taky musíš mít chůvičku

Čičorečka
Závislačka 2812 příspěvků 28.08.19 12:16

@Kačus82 já se se synem taky nevyspím. On prostě čas od času hekne, zakňourá. Takže mi nedovolí usnout :lol: mě to vždycky probere, protože čekám, co se z toho vybrbí.

luci.no
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 28.08.19 12:18

Hned po prichodu z porodnice byl ve svem pokoji. Mel monitor dechu. Chuvu jsme nemeli, pokoj byl hned vedle loznice a meli jsme otevrene dvere

Kačus82
Echt Kelišová 7691 příspěvků 28.08.19 12:18
@Čičorečka píše:
@Kačus82 já se se synem taky nevyspím. On prostě čas od času hekne, zakňourá. Takže mi nedovolí usnout :lol: mě to vždycky probere, protože čekám, co se z toho vybrbí.

Jo aha. Tak to jo, me teda vzbudil vetsinou manzel, ze mimino rve :lol:

Au_Lait
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 12:19
@Kačus82 píše:
Jezisi takovy nunik malý. Nebudu soudit, nic takoveho, ale chci se zeptat, co se v te noci delo, ze ses ty nevyspala a zaroven to nebylo nic, u ceho byla potreba maminka (s prsem)?Ja totiz ted u druheho planuju spis opak, ze si ho dam k sobe a budu ho hrat jak stara indianka

Vy jste to napsala tak mile, že na Vás musím reagovat :heart:️.

Kačus82
Echt Kelišová 7691 příspěvků 28.08.19 12:25
@Au_Lait píše:
Vy jste to napsala tak mile, že na Vás musím reagovat :heart:️.
:mavam:
Aduš8
Kelišová 5533 příspěvků 28.08.19 12:32

@Kačus82 no, nesoudila bych. První dítě spalo se mnou v posteli, krásně jsme se vyspali všichni i přesto, že se pravidelně budil na kojení. A naše maličká, momentálně 6 týdnů, ze spaní chrochtá, chrápe, heká. A trvá to v noci i tři hodinky, takže zakladatelku naprosto chápu a upřímně, přemýšlím o tom samém. Máme k tomu ještě ne dvouletého syna, který vstává kolem šesté. A malá večer usíná kolem jedenácté. Když se k tomu přidají tři promručené hodiny a chvíle na krmení, nemám šanci se vyspat já ani manžel.

Štrample obecná
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 28.08.19 12:47

Já bych tak malé miminko do vlastního pokoje nedala, nebyla bych klidná. Taky máme monitor dechu, ale stejně prospí malá minimálně půlku noci se mnou v posteli u prsu. Většinou obě usnem u kojení a nechce se mi ji pak přenášet :lol: Ale vím, že některé známé měly miminka v dětském pokojíčku už od porodnice. Někdo si to chválil, ale u jedné kamarádky vím, že pak furt chodila do pokojičku kontrolovat a stejně se nevyspala. Já bych to psychicky nezvládla, chci mít právě přehled o každém chrochtnutí a mlasknutí :mrgreen:
Jo P. S.: Čtyři hodiny spánku v kuse? :-O Tak to neznám ani u jednoho svého dítěte v tomto věku :mrgreen:

Kačus82
Echt Kelišová 7691 příspěvků 28.08.19 12:48

@Aduš8 vzdyt to tam pisu, ze nesoudim

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2418 příspěvků 28.08.19 13:12

Jestli ti to pomůže, tak ji dej do jiného pokoje. Já mám doma taky uknouranou slecinku 4 týdny starou a radši spím vedle ni, i když knoura, protože z ložnice bych stejně lítala kontrolovat proč. Takhle po chvilce usnu, i když jen tak jako na půl.

Constellation
Povídálka 18 příspěvků 28.08.19 13:31

Používám špunty do uší, po první noci, kdy jsem právě byla vzhůru při každém zavrteni, to jinak nešlo. Vzbudí mě až když hodne funí, že má hlad.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama