Spánková obrna, nebo něco horšího?

Anonymní
14.7.13 18:36

spankova obrna?nebo neco horsiho?

Ahoj holky. zdravim a predem se omlouvam za anonym ale snad to pochopite…mam uz 10 let jeden problem cca od mych 15 a zkusim vam ho trochu priblizit. stava se mi hodne casto nekdy I nekolik dnu za sebou a to vetsinou v noci ale neni vylouceno I prez den budto tesne predtim nez usnu anebo pred probuzenim.Vim jiste ze jsem vzhuru a dokonce vnimam okoli a slysim hlasy a vim na jakem miste dany clovek napr. sestra je ale nemuzu se pohnout ani otevrit oci jsem jako by pryc ze sveho tela a pritom vnimam.trva to od nekolika sekund az par minut zalezi jak kdy. minuly tyden uz to ale presahlo vsechno zase jsem se probuila a nemohla se pohnout atd a najednou jakoby posun v case do meho detstvi a hrozne zivy sen, o znamych ktere jsem nevidela od ditete a a do toho dej tady okolo mne. nejvic mne ale zasahlo kdyz jsme s malou asi pred rokem a pul usnuly a ona uz byla vzhuru a mluvila na mne a ja se nemohla probudit ale videla jsem ji…nevim jestli to dokazi dobre popsat, ten stav ale nekdy si pripadam uz bezmocne…samozrejme jsem trochu patrala na netu a nejvice to odpovida prave spankove obrne ale jedna mamina znama psycholozka rekla ze to muze byt I psychickeho razu a to by odpovidalo protoze to mam od te doby co jsem prozila hroznou udalost, a ta doporucuje hypnozu… :( nevim mate s ti mekdo zkusenost? moc by mi pomohlo psat si s nekym kdo vi o cem mluvim. predem dekuji za odpovedi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7586
14.7.13 18:51

https://www.emimino.cz/…brna-127715/

Tady už něco podobného proběhlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 19:00

@pannda dekuji vubec jsem si Toho nevsimla..tak to proctu a uvidim

• Nahlásit
  • Citovat
14058
14.7.13 20:17

To první co popisuješ, to mi jako spánková paralýza připadá, také jsem to zažila. Naťuklo se to i tady: https://www.emimino.cz/…rankovani/2/ . To další už je teda síla. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama