Spánkové apnoe a život s nimi

Anonymní
14.11.20 10:45

Spankove apnoe a zivot s ním

Ráda bych zde našla někoho kdo trpí tímto onemocněním.
Chtěla bych vám o sobě něco povědět.
Je mi 23 let, svobodná, bezdětná, hubena, jsem zastancem zdravého životního stylu. Mít dostatek pohybu a zdravého jídla, přesto si me tohle onemocnění vybralo a já jsem z toho nešťastná i proto bych ráda našla někoho kdo s tím také žije, zajímalo by mě především jak se s tím vůbec žije. Cítím se ted hrozně, bojím se abych si vůbec našla partnera s timhle „hendikepem“ abych mohla založit rodinu, mohla cestovat, mohla delat takové ty normální věci co lide v mém věku dělají… pro me je ted nepředstavitelné žít s tím, nějak si teď nemůžu představit svou budoucnost, jaká vůbec může být… chci možná od vás uklidnit, pomoci nalézt zase smysl zivota, ale především chci slyset pravdu.
Všechno o cem jsem snila (najít lasku, založit rodinu, cestovat, kempovat,..) je ted pro me nemožné

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1192
14.11.20 13:35

A jak vaznou mas? Zastavy dechu pres 30 vterin? Ja bych ti rada rekla, ze je dobre, ze vis tak brzy, ze mas tuhle nemoc, kdyz o ni nevis, ma spoustu priznaku, ktere mohou moc moc potrapit a tezko se hleda jejich pricina a zit se s tim da normalne, prave, kdyz o ni vis..chapu, ze je to trochu sok, predstava, ze neco budes mit cely zivot, ale za cas se tenhle pocit srovna, jsou opravdu mnohem horsi veci, urcite najdes partnera, budes mit deti a vsechno, co chces, ta nemoc te v nicem z tohohle absolutne neomezuje, proc si vlastne myslis, ze ano?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
dnes v 18:20

V prvé řadě se uklidní, takhle se děsit ti nepomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2018
dnes v 18:22

Hromada lidí ji má a vůbec to neví, nebo neřeší..tak neběsni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
dnes v 18:35

Pro tebe je tvá nemoc momentálně strašná rána. Zásah do tvé psychiky, připadáš si méněcenná, atd. To je naprosto normální, myslím, že časem se s tím srovnáš, naučíš se se svou nemocí fungovat. Možná by ses divila, kolik lidí kolem tebe má různé problémy, které jim dávají pocit, že jsou „hendikepovaní“. A naprosto nevidím důvod pro to, abys nemohla založit rodinu a dělat věci, co máš ráda. Apnoe opravdu není konec světa.
A nakonec můj příběh, v 32 mi zjistili vážné poškození ledvin. Pro mě obrovská rána, musela jsem se s tím vyrovnat, že do konce života nebudu zdravá a že už nebudu moct dělat věci, co mám ráda. Nakonec spoustu věcí jsem mohla dělat dál, na svou nemoc jsem si zvykla, je to součást mě. Manžel mě kvůli ní rozhodně neopustil. Teď chodím na dialýzu a vyřizuji transplantaci. Beru život, takový, jaký je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama