Spascupreel na křeče a prdíky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajdulak
Nováček 10 příspěvků 10.09.19 08:07
Spascupreel na krece a prdiky

Ahoj maminky,
NEMATE NEKTETA ZKUSENOST S CIPKY SpPASCUPREEL? Mala ma 2 mesice a od 14dnu prestala kakat a zacala mit silene krece, ktere ji nenechaji ani spat, takze se porad sviji a je plactiva.kaka cca 1tydnea je plne kojena… Vyzkousela jsem asi vse co se radi bez vetsiho efektu ( biogaiu, babycalm, feniklovy caj, espumisan, rourkovani, hrejivy pytlik, poridili jsme kyblik na myti i satek na noseni, ktery jediny nekdy pomuze, laktacni poradkyni kvuli spravne technice kojeni, pravidelne masiruju brisko, nejim nic mlecneho).. jestli mate nekdo zkusenost s temito homeo budu moc rada… uz mi dochazej sily a jsem zoufala z tohohle kazdodenniho trapeni. STALE SE PROHYBA DO LUKU, FUNI A SIJE SEBOU :,( :,( :,( :,( dr. K nicemu..poradila espumisan :zed:

Příspěvek upraven 10.09.19 v 08:23

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5513 příspěvků 10.09.19 08:12

A co zkusit dietu, jestli to nemůže být alergie. Šla bych spíš touhle cestou. Jinak s homeo čípky proti kolikám zkušenost mám, u nás zabíraly, ale používala jsem jiné, které kupuji u nás v Německu.

Ajdulak
Nováček 10 příspěvků 10.09.19 08:26

@Aduš8 ahoj uz jsem prispevek upravila, dietu samozrejme drzim. Moznost koupit cipky v nemecku mam. Mohu se zeptat jake vam pomahaji?

Aduš8
Kelišová 5513 příspěvků 10.09.19 09:16

@Ajdulak přidávám Foto. Pokaždé do hodiny zabral. Se synem jsem s nimi přežila první tři měsíce. ;)

Ajdulak
Nováček 10 příspěvků 10.09.19 09:29
@Aduš8 píše:
@Ajdulak přidávám Foto. Pokaždé do hodiny zabral. Se synem jsem s nimi přežila první tři měsíce. ;)

Moc Vam dekuji :* zkusime

Váš příspěvek
Reklama