Špatná cytologie (CIN I)

24.3.07 00:18

Špatná cytologie (CIN I)

Dobrý den,
chtěla jsem Vás moc poprosit, zda nemáte někdo zkušenost se špatnými výsledky cytologie. Při preventivní gynekologické prohlídce mi vyšla cytologie III D (CIN I), teď po třech měsících mi diagnźa byla potvrzena. Lékař mi prozatím předepsal antivirotika Herpesin 400. Mám strach z případné konizace, protože je mi teprve 21 let a v dohledné době těhotenství neplánuji. Myslíte si, že by mohla antivirotika zabrat, aby mi cytologie vyšla lépe? Nemáte s tim zkušenosti? Nemáte také zkušenost s braním laktobacilů, multivitamínů při této diagnóze? Četla jsem totiž, že by tyto preparáty mohly pomoci.
Moc děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1652
24.3.07 06:41

bohužel ti neporadím co na zlepšení pomáhá..mě pomohlo těhotenství ;-) opravdu…

a konizace bych se tolik nebála (i když je samozřejmě lepší nejít! to píšu jen pro trochu uklidnění…) já jsem po konizaci dokonce jsem byla tuším ve stejném věku jako jsi ty a mám doma už tři děti (dvojčata + 1), které jsem měla po naprosto bezproblémových těhotenstvích po několika letech po zákroku

tak držím palce ať jsou další výsledky už lepší!

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
24.3.07 22:11

cytologie

Ahoj mě bylo 22 když na běžné porhlídce mi dr. oznámil cytologii 2 a ještě u toho řekl že nechce řezat do tak mladé holky a že by na to nejvíc pomohlo těhotenství. Já miminko chtěla tak nebylo ani žádné rozmýšlení a jak to vypadá zlepšilo se to. Moje těhotenství probíhalo bez komplikací i termín vyšel a Kačce už teď v červenci budou 3 a je zdravá a čilá holčička. Tak nevím ale moc ti přeji ať se brzo uzdravíš a prášky at ti zaberou. Přeji hezký večer :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.07 20:46

Děkuju moc oběma. Jsem opravdu vystrašená, ale doufám, že se to snad zvládne. Jsem studentka VŠ, bydlím s rodiči, s přítelem jsme se nedávno rozešli, proto v dohledné době těhotenství ani plánovat nemůžu. Snad se to zlepší i bez toho těhotenství.:-) Ad. Kajda: Máš moc hezkou holčičku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
26.3.07 21:03

Špatná cytologie

Ahoj cheerleaderko neboj všechno bude v pořádku budeš zdravá a také ať nejsi dlouho sama a brzy přijde ten pravý a pak možná přijde i mimčo. A za pochvalu mojí Kačenky ti moc děkuju. A jinak ať se ti ve škole daří a máš diplom. Tak zatím ahoj :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
2.4.07 14:18

Cytologie mi vycházela dobře, ovšem díky jiným problémům jsem se dostala na kolposkopii v Motole a nález špatnej už na pohled. Za 2 týdny jsem nastoupila do nemocnice a i když jako Zdeník ti operaci nepřeji, tak kdyby na to došlo, nic se neboj, není to nic hroznýho ani bolavýho. Mmch na operaci jsem byla na konci října a hned začátkem ledna jsem otěhotněla (i když dři doporučovali 6měs netěhotnět).

Držím palce, aby to dopadlo dobře…

Jinak z těch léků já používala laktobacily Dophilus, jenže mi to stejnak nepomohlo - ovšem bylo to z důvodu negativních účinků HA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.07 20:35

Moc dekuju za podporu, Gabinko. Zkousim ted jeste cinskou medicinu, tak uvidime…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lindaaa8
27.3.13 17:51

Dobrý den, dnes jsem byla na gynekologii, protože jsem zde byla před třemi týdny a vyšli mi nějaké špatné výsledky z cytologie, dnes mi cytologii dělal znovu a prý že našel nějaký zánět, a pokud ta špatná cytologie bude opět, budu muset na odříznutí kousku buňky a poslat na histologii. Znamená to nádor? Nemáte někdo podobné zkušenosti? 8o :,(

• Nahlásit
  • Citovat
27.3.13 18:01

Ne buď v klidu znamená to jen že ti odeberou kousek tkáně aby se lépe podívali proč a jaký tam ten zánět máš, věř tomu že kdyby měli podezření na něco horšího tak by nikdo nečekal na další cytologii ale rovnou bys mastila do špitálu, alespoň tak to bylo u mě ani dr. nečekala na to až přijdu pro výsledky, hned mi volala že se mám okamžitě dostavit k poradě o další léčbě a za tři dny jsem nastupovala do špitálu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama