Špatná cytologie v těhotenství, jsem na nervy

Juvanky
8.4.21 09:34

S

Ahojky, mám takový dotaz.. Před dvěma týdny jsem byla u gynekologa (v 19tt) a bral mi stěry z děložního čípku. Minulý týden jsem byla ve 20tt na velkém ultrazvuku a miminko je ok, srdíčko a orgány a vše. Myslela jsem si, že výsledky z cytologie jsou ok, ale včera mi volala sestřička, že mě tam nějaká hodnota vyšla špatně a že mě objedná na příští týden k dr. na konzultaci. Víc neřekla. Od té doby je mi úplně zle a vidím jen ty nejhorší scénáře, pročítám internet, nemůž spát :,( :(.. Je to moje čtvrté těhotenství, do té doby nebyl nikdy žádný problém, nekrvácím, nemám bolesti ani výtok, prostě nic.. tohle jsem opravdu nečekala a přijde mi, že snad ani nevydržím do příštího týdne a strašně se bojím co mi dr. řekne :( Stalo se to některé z Vás? Vím, že nemůžete vědět, co mi dr. řekne, ale stalo se to některé během těhotenství taky a poté to bylo v pořádku? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1843
8.4.21 10:09

Ano, mojí sestře během těhotenství a pak i hned po těhotenství a je vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1843
8.4.21 10:09

A taky u jejího čtvrtého těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
8.4.21 10:16

Ahoj. Ja to mela taky pri 1.teh. po porodu se to srovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Juvanky
8.4.21 10:22
@Cekk píše:
Ahoj. Ja to mela taky pri 1.teh. po porodu se to srovnalo.

A co ti řekl dr., co bylo špatně po té cytologii? Tak to je super zpráva, snad to nebude nic vážného. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Juvanky
8.4.21 10:24
@alena1995 píše:
Ano, mojí sestře během těhotenství a pak i hned po těhotenství a je vše v pořádku.

Děkuji za odpověď. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
964
8.4.21 11:04

Ja to mela taky spatny, po porodu se to zlepsilo castecne a ten zbytek vyresila konizace cipku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Juvanky
8.4.21 11:18
@Anna85 píše:
Ja to mela taky spatny, po porodu se to zlepsilo castecne a ten zbytek vyresila konizace cipku.

A řešilo se to nějak v tom těhotenství? Musela jsi na biopsii v těhu? A teď už po té konizaci to je v pořádku? Děkuji za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
964
8.4.21 11:36

@Juvanky
Ne, v tehotenstvi jen konzervativni lecba, takze jen kontroly na spec. pracovisti.
Ano, po konizaci už skoro 2 roky vse ok. Akorat na cytologii chodim pro jistotu 2× ročně. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Juvanky
8.4.21 11:41
@Anna85 píše:
@Juvanky
Ne, v tehotenstvi jen konzervativni lecba, takze jen kontroly na spec. pracovisti.
Ano, po konizaci už skoro 2 roky vse ok. Akorat na cytologii chodim pro jistotu 2× ročně. :)

Aha, tak jsem zvědavá co mi dr. řekne, že je na té cytologii špatně, protože jsem z toho fakt na nervy a nedokážu myslet na nic jiného :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
964
8.4.21 12:13

@Juvanky
Je tam mnoho moznosti. Ale obecne pokud chodis na pravidelne kontroly, tak i kdyby tam neco bylo, je to vcas objeveno. Tak se zkus zbytecne nestresovat a ono to určitě dobre dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat