Špatná játra přes dobré laboratorní testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ponys
Povídálka 41 příspěvků 25.01.17 10:59
špatná játra přes dobré laboratorní testy

Ahoj, zajímalo by mě, jestli jste nějaká řešila tento problém. Všechny testy mám úplně v pořádku, až na zvýšený bilirubin(a to je prý nepodstatné), přesto mám různé zdravotní potíže už 5 let a když hledám informace na netu, tak všechny příznaky sedí za potíže s játry. Tak nevím, podle doktorů jsem ok, ale v reálu už 5 let živořím. Nasadila jsem si alespoň dietu a přírodní doplňky na podporu jater. Dá se vůbec z lékařů vymámit nějaké speciální vyšetření, když základní testy jsou v pořádku? Díky P

Reakce:

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 25.01.17 11:15

Jestli můžu poradit, tak bych zkusila kvalitní čínskou medicínu. Řeší příčinu problémů..kamarádce dr diagnostikovali špatný žlučník(kameny), čínská dr nasadila dietu, čaje na slinivku a na dalším vyšetření měla kamarádka vše v pořádku a vyhnula se operaci.. Myslím, že zhoršená funkce jater se ne vždy musí ukázat v testech..

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 25.01.17 11:17

@ponys a kdy jsi byla naposledy na testech? :nevim: Mě napadlo, že se taky mohlo stát, že mohli v laborce třeba zaměnit vzorky :think: :think: Není to sice pravděpodobné, ale nemožné taky ne. Asi bych trvala na dalších testech, pokud máš pořád potíže, jinak nevím no. Držím palce :palec:

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 25.01.17 11:26

Gilbertuv syndrom? Nic ohrozujiciho na zivote, ale muze to velmi zneprijemnit zivot. Mam to taky. Pokud se dobre stravuji a odpocivam a jsem v klidu, tak jsou v klidu i me priznaky.

ponys
Povídálka 41 příspěvků 25.01.17 11:30
@Jana525 píše:
Gilbertuv syndrom? Nic ohrozujiciho na zivote, ale muze to velmi zneprijemnit zivot. Mam to taky. Pokud se dobre stravuji a odpocivam a jsem v klidu, tak jsou v klidu i me priznaky.

a když nejsi v klidu, tak jak se to prosím projevuje? Já mám např. pořád žlutý jazyk, bolesti hlavy, hemeroidy, zažívací potíže, někdy i psychické a pořád dokola…

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 25.01.17 11:52
@ponys píše:
a když nejsi v klidu, tak jak se to prosím projevuje? Já mám např. pořád žlutý jazyk, bolesti hlavy, hemeroidy, zažívací potíže, někdy i psychické a pořád dokola…

Takze podle vedy, je to dano geneticky. ma to urcite procento lidi v populaci a je to naprosto neskodne. Naopak bylo zjisteno, ze jsme chraneni proti urcitym nemocem ( ted si nevzpomenu jakym ), ale mame nizsi riziko je dostat, protoze vysoky bilirubin ma ochranou funkci proti nim.
Nicmene, z vlastni zkusenosti, stres a unava jsou pro nas ohromne nebezpecny, pak se to projevi unavou, jeste vetsi depresi, zazivacima problemama, bolest zlucniku.
Je potreba zvolnit, vyvarovat se stresu, kazdy den delat neco pro radost, zmenit mysleni, klidne, pokud mas nejaky dotaz, tak mi napis SZ

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 25.01.17 11:56

Zrovna ted mam za sebou tyden spatneho spanku kvuli male a uz od vcerejska me zlucnik boli. Jinak me to suzovala dva roky a byla jsem totalne na nervy, ze mam v hajzlu zlucnik nebo jatra. Vsechna vysetreni naprosto v poradku. Pak mi tohle rekla sama lekarka na ultrazvuku, zbytek jsem si o tom nacetla na netu. Jsem i v angl. skupine na facebooku Gilberts syndrom a nekteri lidi trpi akt dost, ale ja musim rict, ze jsem to diky strave a odpocinku dostala slusne pod kontrolu. je tedy fakt, ze jsem ty hodnoty bilirubinu nemela az uplne extra vysoky jako nekteri z nich

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >